גינה בבית משותף

מה יכולה הגינה המשותפת להציע לדיירי הבניין ?
בהשקעה חד פעמית אתם פותחים חזית בניין עם אופק חדש, מצגת נוף שמקבלת את פני הבאים עם תכנון פרקטי שמאפשר לכם לשבת בתוך הגינה מתחת לפינה מוצלת, תאורה שתייפה את הגן ותשרת את חיוניותו גם בשעות הערב, מקום בטוח למשחקי הילדים, עם עיצוב שיוצר חיץ ופרטיות בין מבנים סמוכים ורחוב הבית - בואו לגלות עולם של עיצובים שישפרו את איכות הסביבה שלכם.

החיים כצל חולף

שטח החצר בכניסה לבניין והשטח המקיף אותו אינם חיבים להיות בהזנחה מתמדת, בישראל אלפי בניינים ללא פיתוח סביבתי נאות, כל הפוטנציאל הגלום ביצירת הגינה שלכם פשוט מתמוסס מאלייו, דמיינו לעצמכם כמה חשוב הדבר לאיפור נוף החזית, תתארו לכם שפתאום אתם מגלים שאפשר לתפוס זמן איכות פסיעה אחת מהבית.

תכנון גינה בבניין מגורים רב קומתי

תכנון גינה בבלוק מגורים כגון מגדל מגורים או סתם בניין רב קומתי, יצריך התחשבות בצרכי כלל הדיירים, ילדים קשישים צעירים ובעלי מוגבלות מוטרית. התכנון מתחשב עם קהל יעד מגוון ומעניק תשובה פרטנית לכל דרישה בכפוף לכל כללי הנגישות והבטיחות בתהליך בניית גינה בבית משותף.
מה נוכל לשלב בגינה שכזו ?

תכנון - עיצוב וביצוע

להתחיל את הפרויקט דרושה פתיחות מצד דיירי הבית, למרות שמסע שכנוע לא בהכרח דבר קל, הרי שהרצון לחיות בסביבה הראויה הוא עניין המשותף לרוב.
 
 
טלפון: 050-646-4435   |   דוא"ל: ginun100@gmail.com  |  כתובת:  תא דואר. 1294, קריית ביאליק 2711102