לעשות נכון זה כל הסיפור

תשתית בהתקנה מקצועית עם תהליך להכשרת הקרקע ועיצוב מבנה טופוגרפיה

תשתית לגינה:


התקנת תשתית טכנית - התשתית הטובה תמוקם בעומק במיקום ובחומר מתאים ביותר, אביזרים בעלי התקינה אומנם יקרים יותר אך יעילותם הוכחה במבחן השנים בעמידות ובאפס תקלות מה שמונע אין ספור הוצאות על תיקון ליקויים.

כל ההתקנה הטכנית מבחינתנו זה עניין רציני, לא נעשה סימפוזיון שלם אבל חשוב לדעת שההתקנה הטובה ביותר היא הערובה לתוצר שיעילותו האפקטיבית מוכחת עם השנים - לאורך התפתחות נוף הגינה ושטח החצר בכלל.

המאנו עוסקים ביצירת שיפועים לניקוז, תעלות ושרוולים בין מדרכות ומשטחי בטון לצד חיפוי קירות באבן, עבודת רצף עם שיפוצים ובנייה כחלק משלים בהליך בניית גן מודרני וקלאסי במגמה סולידית או טבעית.

 

קרקע: הליך מקצועי מלא כולל...


עיצוב מבנה טופוגרפי - מילוי קרקע עד המפלס הרצוי, בניית מדרגים ומפלסים מה שתורם לתחושת עומק וניצול חלל עליון, החשיבות מאפילה ובעלת משמעות רבה יותר במיוחד בגינות המוקמות על שטח קטן יחסית.

המונח הכשרת קרקע בתחומנו מבשר על עיבוד הקרקע בתהליך המוכר מתחום החקלאות וגידול הצומח, זהו מצע היסוד עליו מעוגנת הגינה שלכם ללא קשר לסגנון, מצע יסוד תקין נמצא בראש המטלות בתהליך בניית גינה.

המצע של המרפסת בבניין רב קומתי בדומה לגינות גג או גינה שצריכה להתקיים על מצע קשיח כגון מרצפות או בבטון היא גינה בה אנו מטמיעים את התשתיות בשונה מגינה על קרקע טבעית בגינה הרגילה כאן יש להקפיד שבעתיים מכיוון שכל נזילה הופכת לעניין מורכב כאשר מתחילים נזקי תשתית לך או לשכנים.


גינות גג מרפסת פטיו

תופתעו לגלות מה עם שטח קטן אפשר לעשות
מילת המפתח ביצירה שלנו תבוא עם ביטוי מעצים בין הנוחות ונוכחות גם בבניית גינה במימדי שטח מצומצמים.

אדיגן הוא גנן מקצועי המעוטר בניסיון רחב היקף, סוליסט שיוצר עבורכם בקדמת חזית היצירה ממסד ועד הטפחות בגימור השואף מטבעו לשלמות וביצוע ללא דופי.

 
 
טלפון: 050-646-4435   |   דוא"ל: ginun100@gmail.com  |  כתובת:  תא דואר. 1294, קריית ביאליק 2711102