גינות נוי בקריות

אייך אתם מובילים את הבחירה שלכם ?! כיצד המחשבה מנחה אתכם בדרך לבחירת גנן ?! לאיזו תוצאה תבחרו להגיע ?! קבלו כמה תובנות על תהליך קבלת החלטה מושכלת שהיא לא בהכרח זולה יותר אלה נכונה יותר על פי מכלול הפרמטרים המקצועיים.

GARDEN SERVICE
אדיגן גנן בקריות

אדיגן גנן בקריות

אייך בוחרים גנן: זה מתחיל אצלכם בשוטטות ברשת. תרים אחר גנן ובודקים בעיקר את השורה התחתונה, כמה הגנן הזה הולך להתחבר לארנק שלנו, ומה הגבול שנוכל לשחרר לקרציה שיספק אותו, ובכן, מכיוון שאני באופן אישי לא עושה יותרמ-10 גינות בממוצע שנתי אין לי שום צורך בשכנוע מיוחד או אלפי לקוחות בכדי להעביר מידע גנני אוביקטיבי פשוט וברור. כשאתם חושבים על בנייה של גינה בבית חדש או ישן, ושואפים למשהו שהוא יותר מסתם מריחה של גינה, קודם כל אתם מאתרים בעל מקצוע מיומן מנוסה ובקיא ברזי הגן, שמבין את התהליכים הנובעים מניסיון שצבר וכושר יצירתו. מילים מפוצצות, תמונות מדהימות, אתר מדהים הכל נחמד אבל אין בזה מאומה בכדי ללמד אותנו לאן פנייה של הגינה מועדות ואיזו תוצאה תמשיך ללוות אותנו אחרי שהגנן יתאדה מהזירה בסיום עבודתו.

אנשים תרדו לקרקע. להבטיח גן עדן זה אינו בסמכותו של הגנן (אם אתם קמצנים גם לא בטוח שמגיע לכם), אל תיתפסו לקלישאות על גינון ברמה אחרת, רוב הגננים חושבים שאנחנו פשוט מושלמים פרפקט ויודעים טוב יותר מכל אחד אחר בעולם מה אתם צריכים וזה פשוט לא נכון. 2 יסודות מקדימים לאיכות המקצועית ולכושר יצירתו של הגנן שמעצב גינות והם, היכולת להבין בכלים פשוטים לאן צופה הלקוח להגיע ברמת הגימור מבחינת התוצאה, וכיצד לתרגם את התוכן המילולי של הלקוחות לתוצאה ויזואלית שמסננת בין הרצוי למצוי בכפיפות לניואנסים שבמכלול השיקולים ללא יוצא מן הכלל.

 

קוטף העשבים
 

קוטף העשבים

בסימולציה פשוטה: אם תזמינו 10 גננים ולכולם תמסרו את אותה התכנית תמצאו שכל גנן מפיק תכנית חשיבה אחרת כי.. לא חשוב כמה תסבירו או תדברו הגנן בסופו של דבר אינו יכול להביא אלכם דבר מלבד ניסיונו ועומק ראייתו בתבונה היצירתית, תמיד יש טובים אבל תמיד יש גם הרבה יותר וכן, זה גם עניין שמסתכם במילה כסף ולכן, ובמידת האפשר, בקשו תכנית בלתי מחיבת בשפה נקייה ממונחים מקצועיים והגדירו את מסגרת התקציב שאתם מעמידים לרשות הפרויקט שלכם. נכון, את המודל הזה תוכלו להפנות למספר גננים והתכנית שתהיה הכי מתאימה לכם בה תבחרו וזכרו, התכנית שמוצעת לכם על ידי גנן פלוני אינה ניתנת להעברה לגנן אלמוני - הזכויות שמורות לבעל התכנית שיכול בקלות לוודא בשלבים מאוחרים יותר אם ניצלתם את התכנית שלו לביצוע באמצעות גנן אחר.

כשאתם נכנסים לבית  פרטי של אחרים מה תוכלו ללמוד מהגינה או החצר שמקבלת אתכם בכניסה לבית?!!! המון, הרבה יותר מאשר הספקתם לחשוב עד עכשיו, אלו שמשקיעים מחשבה בעיצוב הגינה שלהם מכוונים לאמירה ברורה גם ללא כוונת תחילה, מדובר כאן על סגנון חיים ואנרגיה תרבותית שיוצרת את האווירה המתאימה שמתמזגת עם האופי האישי של דיירי הבית, כל גינה היא דף בספר שאינו נגמר ובכל פרק פוגשים חוויה מתחדשת ברוח יצירה ודמיון פורה שלוקח את זה לקצה.


 
 ?HOW DO YOU COME TO A DECISION

גן גינון תגיש לכם תכנית מפורטת בהתאם למסגרת תקציב ברורה, אין טעם במשחק של הכנת מספר תכניות ומפגשים מיותרים רק בגלל שנושא התקציב אינו מתאים לכם,. לכן, קובעים מראש מהו גבול התקציב ובהתאם לכך בונים תכנית על פי סף עלויות ידוע וברור וכך מונעים את הטרחה שלנו ושלכם.

לרשותכם בכל שאלה
גינות נוי בקריות
גינון אדיגן כשרוצים משהו באמת מיוחד
גינון אדיגן כשרוצים משהו באמת מיוחד3333333גינון אדיגן כשרוצים משהו באמת מיוחד

April 04, 2020

גינון בקריות! עושים עם גנן שמכיר היטב את הסביבה וזמין באופן מידי.
גינון בקריות! עושים עם גנן שמכיר היטב את הסביבה וזמין באופן מידי.
גינון קריותגן גינון. מבינים בסוג הקרקע ותנאי האקלים ומבצעים במיומנות.