המשמעות האורגנית של החזקת הגן

את התבונה שלכם אתם משקיעים בהבנת המשמעות של התחזוקה עוד בטרם בניית הגינה בפועל, אל תלכו שבי אחר תוצאה שלא תוכלו או תרצו להשקיע בה זמן ותקציב לטיפול מסיבי שוטף, אנחנו יוצרים התאמה החל בגינה המצריכה טיפולים על בסיס שוטף, אך, יוצרים גם גינות שאינם מצריכות תחזוקה שוטפת.... הבחירה שלכם.

טיפול יסוד חד פעמי

חושבים שהגיע זמן מהפך לגינה?. הגינה כבר מיצתה את עצמה ואתם הולכים על שינוי יסודי,  תגידו לנו פשוט מה אתם צריכים, ומה התקציב שעומד לרשות הביצוע. תנו לנו להוביל אתכם לקדמה רעיונית, בואו לשמוע ולהבין השקפה שאינה דומה בדיוק להלך המחשבה שלכם, אנחנו מבינים את הגינה גם ברוח, תנו לנו לממש עבורכם את מלא האפקטיביות והפוטנציאל בכדי שתפיק את החוויה התפורה למידותייך.

טיפוח וטיפול שוטף

תפקיד שירותי התחזוקה הוא לשמר ולהציג מראה מטופח של הגינה בכל עונות השנה, בכל ביקור אנו מבצעים בדיקה למערכות תפעולי ולאביזרים הטכניים בכדי להבטיח פעולה תקינה, בידוק זה כולל גם טיפול מלא בצמחים ובכל אלמנט דומם שמצריך בחינת מעקב. החזקת הגינה ביד גנן מקצועי אינה דומה או מתקרבת לתוצאות שמתקבלות על ידי גננים ללא הכשרה או ניסיון מעמיק.

שדרוג שיקום שיפוץ חידוש

גינה זו חוויה למרחקים ארוכים, את הגן שאתם בוחרים ניתן לעצב באין ספור דוגמאות בצירופים שונים ומשתנים מהקלסי למודרני, מהסולידי לטבעי ומן היוקרה עד הגן הבסיסי.
undo2, undo, arrow, left

החזקת גינה

להחזיק את הגינה עם הטיפוח והטיפול הנכון זה אומר לשמור על ערך הגינה וחיוניותה בכל עונות השנה - ולעשות זאת באהבה.
 
טלפון: 050-646-4435   |   דוא"ל: ginun100@gmail.com  |  כתובת:  תא דואר. 1294, קריית ביאליק 2711102