​​

אחזקת גינה

תחזוקת גינות / החזקה וטיפול שוטף

לשמור על נראות הגינה במיטבה, עם אחזקה שמבוצעת בידי גנן מקצועי שמטפח משמר ומשפר.


 

ADIGAN THIS IS YOUR CHOICE

לא כאן:  אם אתם מחפשים גנן מצוי לאחזקת גינה ברמה בסיסית כפי שניתן למצוא ברוב גינות הארץ זה לא המקום. אדיגן מציע רמה מקצועית גבוהה בתחזוקה שוטפת על בסיס שנתי או בטיפול חד פעמי לבתי קרקע, בתים משותפים, מוסדות ציבור, מפעלים ובתי עסק שמעריכים איכות ביצוע וחשיבות נראות נוף הגן.

ים תיכוני עם נגיעה מודרנית

במרחב היצירתי

תוך כדי אחזקה תוכלו לשפר את מבנה העיצוב באופן הדרגתי או בפעימה אחת אם תמצאו בכך צורך. כאן יודעים כיצד לטפל בכל נושאי התחזוקה כולל דשא טבעי. מבינים את ומתמחים בסגנונות השונים, ומטפלים בצמחי גן ובאבזור הטכני כנדרש. אדיגן מציע מפרט טכני ברמה הגבוהה ביותר שתוכלו למצוא בתחום זה. 

גננים בקריות

גנן פרילנסר סוג 1

ברוב המקרים, תמצאו גנן חאפר בלתי מקצועי זול במיוחד בכדי שיתחזק את הגינה. יש אנשים שמחליפים גננים ללא סוף עקב אי שביעות רצון. לא בכל גינה הדיירים מבינים באת את המשמעות, ויש פשוט שמסתפקים בעבודה בסיסית ואינם מסוגלים באמת לעמוד על עומק המשמעות וההבדלים בין החזקת גינה באופן מקצועי לביצוע פרוביזורי.

 

הסגנון טבעי הנוסח טוסקני

תפישה רחבה

לבחור אדיגן לתחזוקה זה אומר לנצל את מלוא הפוטנציאל בחזות הבית, זה נראה אחרת, אנו לא צריכים לבקר ולפקח על מעשי הגנן אלה לראות להתרשם ולהנות מתוצאה שמקרינה בחיוניות. כאשר הגינה שלך מטופלת באופן אישי בידי גנן מקצועי המעוטר בשנים של ניסיון, הנוף פשוט מעניק לכם חוויה סביבתית שונה ממה שהכרתם.

סגנון קלאסי עם חדשנות

שירותי גינון

שירות התחזוקה של אדיגן דורש משאבים רבים יותר בזמן ובחומרים. טיפול בגינה אינו נעשה תחת לחץ זמנים בריצה שבין גינה אחת לשנייה. כאן מעניקים את מלוא תשומת הלב לנושא הגיזומים, מחלות צמחים, הדברת עשבי בר, עיצוב השיחים, שמירה על תפעול מערכת השקיה ומדשנת, ניקיון הגן ושמירה על מראה חיוני ונעים לעין.