גננים בקריות: הצעת מחיר - עלות הקמה או שדרוג גינה

הצעת מחיר / כמה זה עולה לנו ?

הצרכן הישראלי יטריח אין ספור בעלי מקצועות רק כדי ללקט רעיונות, ולבסוף, יבחר לא על פי איכותו יצירתו וניסיונו של בעל המקצוע, אלה על פי התמחור הזול ביותר, וללא ההתיחסות למשמעות הנגזרת מהעדר מקצועיות, ישום פרוביזורי, עמידות איתנה לשנים או אפקט חיוניות בראיה רחבת טווח.

רבים וטובים אינם מצליחים לעמוד על טיבו של הפער התמחורי בהגשת הצעת מחיר בין גנן אחד לשני ולעתים נתפס דבר זה בלתי סביר והוגן בעליל, כיצד יתכן, שעבור תכנית זהה שהצגנו בפני כמה גננים שונים קיבלנו רמות פער בלתי מבוטלים ?! התפישה הרווחת עוסקת לכאורה בצרכנות מושכלת באופן בו לקוחות יוצרים השוואת מחירים טרם קבלת החלטה, אך האם בענף זה יש מקום להשוואה ומה אנו משווים חוץ או בנוסף לנושא העלויות.

הגנן שעומד מולכם מביא עימו בסך הכל את כל סך יכולותיו, כושר ומעוף יצירה, ניסיון ויכולת מקצועית לצד גישה אנושית. פרקטיקה מקצועית תכליתית מחיבת אתכם בשלב הראשון להתמקד באיכויות אלו כבסיס המוצא להמשך התהליך, במילים אחרות, לא מחיר בהצעת המחיר הוא המפתח הראשי שמובנה בקודקוד אלה הרמה המקצועית והיצירתית של העומד מול ביצוע העבודה.

מחיר: גינות גג מ-50.000 -  גינת גג מודרנית בשטח ממוצע של 50 מ"ר ואיילך.

מחיר: גינות קרקע מ-100.000 ש"ח - גינה מתקדמת עם שטח ממוצע של 100 מ"ר ואיילך.

מחיר: גינה במרפסת מ-35.000 - 50.000 ש"ח לגינה בשטח ממוצע של 50 מ"ר ואיילך.

סגנונות עיצוב גינות: עם יתרונות רעיונות ופתרונות לגינה קטנה או גינה גדולה.

גינה ישראלית במתכונת הקלאסית בטעם של פעם עם ביצוע מודרני - לחשמל את האווירה.

גן אקזוטי מדהים. גינה טרופית אוטנטית ומרשימה בטקסטורה מדרג ניחוח ופריחה שופעת. 

חפצי נוי להעשרה והדגשת הנוף

מחפס גנן זול גינה זולה ופיתרון חפיף ? לא תמצאו כאן את הפתרונות האלו. המוטיב הגלובלי באתר גן גינון ממוקד בעשייה מקצועית ממסד עד טפחות עם חומרים שעמדו במבחן התוצאה לאורך שנים ללא תקלות חריגות עם תוצאה מרשימה ברורה ותכליתית.

אני בוחר לבצע מעט גינות בכל שנה אך בכל גינה להשקיע ולהקדיש זמן מחשבה ותהליך ישום שמבטיח תמורה הולמת בכל קנה מידה במישור העוסק בתכנון בעיצוב ובבניית גן נוי על מכלול תכניו הדוממים והצומחים. קביעת המיקום הנכון של התכנים, סדר במבנה הצגת הגן עם בחינה רחבת אופקים והבנת התהליכים והמשמעויות גם במישור קלות התחזוקה בהמשך.

כאשר אתם בוחרים להתענג על מופע הנוף בגינה במקום להתעסק בלי סוף בתקלות ומראה נוף ללא חיוניות כדאי לפנות לאיש מקצוע בקיא מיומן יצירתי עומד בלוח זמנים ובחובתו המקצועית והמוסרית כלפי הלקוחות.

גינה איכותית למביני עניין

לא מוצגת תכנית טרם אישור תמחור עלויות

אדיגן: חיפה קריות, ת.ד. 1294 קרית ביאליק - טל: 050-646-4435