עיצוב נוף / תכנון ופיתוח


עיצוב גינה בבית פרטי

כל גינה חדשה זה סיפור מעשה של חלום חדש, זה מקום בו אתם מתכנסים לבד או בלווית בני משפחה וחברים, זה המרחב שעוטף ומגונן תחת מעטה פרטיות, המקום בו ניתן להתרווח ולהתמזג עם המרחב החיצוני מעבר לקירות הבית, גינה מעוצבת יוצרת סוג של אמירה אודותנו, מי אנחנו וכיצד אנו רוצים להנעים ולהרגיש את הסביבה הטבעית על המרחב במגרש הפרטי של הבית.

סקיצה רעיונית כפתיח ומבוא לעיצוב הגן נעשה בהתאם למטרה תכליתית, מה אנחנו צריכים כאן כדי להגשים את החזון ומה המחיר שידרש לשם ביצוע תחזוקה שוטפת, יסודות אלו חופפים ומותאמים למבנה עיצוב ודרישת לקוחות. כל אחד מכם מחובר לטבע בדרך שונה, האחד מעדיף את עצי ההר והשני את לב המדבר, עיצוב הגינה אמור לבטא במידות קטנות את הנוף כפי שהוא נשקף במציאות בטבע. מודל זה נכון כאשר אתם בוחרים סגנון מתוך מגמה בתחומי אדריכלות נוף קלאסית. תצורת עיצוב גינת נוי מודרנית שונה בתכלית ומותאמת לרוחות השינויים והקדמה המודרנית בתפישת החלל החיצוני כחלק משלים אינטרגרלי מחזות הבית והבית בכלל.

עיצוב גינה / קוסמטיקה או פרקטיקה ?

את נושא העיצוב של הגינה אנו נתחיל בהבנת מגבלות השטח אותו נחלק בין 2 מקטעים מרכזיים. הראשון עוסק בחלקים בגינה המיועדים לשתילה ואילו החלק השני מתמקד בנושא פרקטי השימושיות התועלתנית כגון: מיקום פינת ישיבה ופתרון הצללה שיאפשר לבלות בחוץ שעות רבות גם בימי קיץ חמים, יצירת החיץ והפרדה בין רחוב ושכנים כדי שתוכלו להרגיש בפרטיות במקום בו אנכם רוצים להיות חשופים.

ריהוט גן תורם לנוחיות האישית שלכם וניתן לשבץ רהיטי גן מסוגים שונים שעמידים לתנאי האקלים בחורף ובקיץ, כאשר אתם מתחילים לשרטט את הרעינו לעיצוב הגינה שלכם כדאי לחשוב על הכל מראש,  היכן נמקם מרחב המיועד למשחקי ילדים או נכדים, כיצד נעצב את מסלולי הגישה ומדרכי המעבר בין הבית לגינה, מהו המיקום המתאים ביותר בגינה לתאורה אפקטיבית, האם עדיף לשתול רק בכדים או לבנות אדניות בהתאמה למבנה עיצוב הבית.

מעצבי גנים ואדריכלי נוף משלבים ברכות נוי מפלי מים ואלמנטים שונים אותם אנו בונים בעץ בטון אבן זכוכית ועוד, לברכת הנוי השפעה שמימית על אזורי הגינה ותרומתה לאווירה חיונית ומשמעותית. גם כאשר אנו מעצבים גינה קטנה יחסית אתם וכולים לשלב מטבחון שירות דלפק אירוח על המשטח המרוצף במרפסת, אלמנטים אלו חשובים לאלו שמארחים הרבה או רוצים להעתיק את ארוחות המשפחה לסביבה הטבעית בחדשי הקיץ בעיקר כאשר אין קירוי - כנסו לגמוע מידע נוסף בין דפי האתר.

אדריכלות ופיתוח נוף
 
 

תא דואר 1294 קריית ביאליק - 2711102 (חיפה)  GINUN100@GMAIL.COM  נייד ישיר / 050-646-4435

 
טלפון: 050-646-4435   |   דוא"ל: ginun100@gmail.com  |  כתובת:  תא דואר. 1294, קריית ביאליק 2711102