הקמת גינות פרטיות

להרכיב תצרף עם כל החלקים במקום מדויק

המפלס העליון של היצירה בא לידי ביטוי מוחשי בכל פסיעה במשעולי הגן. הדברים נבחרו בקפידה ובמחשבה מעמיקה. יודעים להניח את הדבר במקום המתאים, מפיקים למענך את מירב התועלת שהגינה יכולה להכיל ולהעניק.

נוף הצמחים העוטף את הבית, הוא הנוף שיוצר את מעטה הפרטיות וחדוות הנפש בסביבת החיים הפרטית שלך. יש כאלו האוהבים גודש ומראה רווי, ויש שאוהבים את הגישה המינימליסטית עם צמחייה מועטה אך ממוקדת..

גינון אדיגן
תכנון עיצוב נוף

שתילה ונטיעה

צמחים בגינה צריך לשתול עם אופקים רחבים וראייה רחבת טווח. מטרה ברורה ומוגדרת היא צעד ראשון וחשוב מאוד בכל התהליך. לבחירת  סוג הצמחים ובחירת המקום המתאים לנטיעה משמעות בלתי מבוטלת על ציביון נוף הגן. תשואה מלאה וחיוניות ויזואלית מתמשכת בכל עונות השנה, היא תוצר ברור בו כל ההגדרות והשיקולים המקצועיים נכללו על פי מכלול הנתונים והפרמטרים המקדמיים במבוא לתכנון נוף צומח.

גן ורדים

 

ורדים ססגוניים ב-גוונים ובפריחה מחזורית שופעת ומדהימה עם ורדים מטפסים, שיחי ורדים על גזע ורדים ננסיים כמופע בכניסת לחזית הבית חצר גג ומרפסת גן.

ים תיכוני

 

עלווה ועצים בעלי גזע פיסולי דקורטיבי בגימור טבעי להדגשת דקורציה ייחודית ומרשימה במיוחד, מבנה העיצוב משפר את התמונה באלמנטים משלימים.

גינה ססגונית

 

כתמי צבע נרחבים. ג'ונגל רב גוני בקשת גוונים שמסתעפים מתמזגים במדרגים עם סוגי עלווה משוננים. מתאים גם למסלעות טרסה כדים ואדניות במרפסת גן.

אווירה טרופית

 

גינה טרופית יפה זה ממש לא רק דקלים. בסגנון הטרופי תמצאו את המבחר הגדול ביותר של סוג זני צמחים מותאמים לגינה עם הירכיה מפלסית סדורה.

שתילה שתעניק לגינה יופי ואופי

עם תכנון נכון בבחירת סוגי הצמחים, תוכלו להתרשם מגינה יפה גם בחדשי החורף. בשתילה מחזורית סוג הצמחים יבחר כדי שהצמחים שנכנסים לתרדמת חורף יגובו בצמחים עצים שיחים ופורחים שמתעוררים לחיים בחדשי החורף, רק כך תוכלו להתענג על תצורת נוף מרשימה בכל השנה. הצמחייה החורפית אינה זקוקה להשקיה או טיפול מיוחד עד בוא האביב. גם אתם יכולים לראות בחורף גינות דהויות שנראות גרוע בהעדר תכנית חפיפה ברכיבי הצמחים, הטעות הנפוצה נובעת מכך שברוב המקרים תהליך של בניית גינה מתבצע בקיץ, ומכאן, שהתכנון החורפי אינו נלקח בחשבון בתכנון הגינה.

תכנון נוף צומח

תכנון נוף צומח

מהי מטרת השתילה ?

עץ לצל שיגן עלינו ועל קירות הבית מימי הקיץ הלוהטים, פריחה ססגונית ששוטפת את החצר בנופך קסום. טקסטורה עם מרקם חופת נוף במדרגי גבהים וגוונים. עצי פרי להכניס טעם וניחוח, מטפסים ליצירת מעטה פרטיות, משתרעים לסגירת חללי קרקע ועוד..

GAN - GINUN
החלום שלך במציאות שלי
שיקולי ליבה בקליפת אגוז:
  • דינמיקה חזותית עם עיצוב משתרג במהות ותוכן בין מרקם נוף דומם וצומח, קשר רעיוני רציף שאינו מהקשר העיצובי של הגינה - כזה היוצר חבירה בין מבנה בית מגורים וסביבה.
  • מתווה פרופורציונלי בין נפח וכמות הצמחים לקיבולת שטח. יחס מאוזן נמצא בתווך שבין עודף יתר לבין תחושת ריקנות. רצוי לשקלל את מרחב ומרחק מתוך הכרת הצומח.
  • התאמה: סןג קרקע אדמה, טופוגרפיה, אקלים, תנאי שמש צל, אלרגניות לפריחה, רגישות למחלות משטר טיפולים, שורשים מזיקים, קוצני משתלח סרפדי, רב שנתי עונתי, דרגת רעילות ועוד..

אדיגן שירותי גינון בקריות - ת.ד. 1294 קריית ביאליק - טל: 4435 - 646 - 050
ginun100@gmail.com