הקמת גינה עם מדרכה מעוצבת
אדיגן - בדרך בה אתם רוצים ללכת

את הריצוף לגינה אפשר לעשות עם אריחים פשוטים כמו שניתן למצוא כמעט בכל גינה, תמצאו גדלים צורות וגוונים שמתאימים לכם בכל מחסן מכירות של אריחי מרצפות ואריחים לחיפוי קירות. יש כאלו שמבינים שהשקעה איכותית תשמור על מראה המדרכה לאורך שנים בתנאי רטיבות ולחות ולכן יבחרו מוצרים שאולי יקרים יותר אך עמידים יותר, בריצוף מדרכות מדרגות רחבת כניסה לבית או ריצוף מרפסת בצד אחורי תוכלו לשלב פס קישוט וגופי תאורה שמוטבעים בתוך הריצוף ולצידו, בגינה מודרנית אנו משלבים גם מקטעי שתילה ואלמנט מים בתוך הריצוף בהתאם לבחירה המועדפת שלכם..

מדרכה באבן מנוסרת

לבני מדרך עם פסי דשא ומסלעה בלוק אמריקה

מסלול על אבן עגולה דמוי בזלת

מעבר אבן טבעי משולב בצמחייה משתרעת זוחלת

רצועת מעבר לגישה פנימית במשטחי אבן וגימור אורגאני

שביל דרך פסי אדני רכבת על מצע חצץ

נתיב דריכה על אבן חיפוי שזור לאורך המדשאה

פלטות עץ עגולות בין שיחים פורחים

הדרך אל הבית וממנו: שביל ומדרכה מסתעפת מחזית הבית לשוליו הצדדיים וצידו האחורי אפשר לעצב ולבנות בצורות ובחומרים שונים, לעתים יש מפלסים נוספים והמעבר אינו בנוי במישור אחיד, ולעתים הטופוגרפיה במסלול המדרך נוסקת כלפי מטה למדרג במפלס תחתון, בכל נתיב מסלול וגישה למעבר בחצר ובתוך הגינה אנו רואים אלמנט יופי שלוקח חלק ייחודי וחשוב בעיצוב משלים לגינה. את הצירופים של החומרים נעשה מתוך מחשבה ואת העיצוב נשלב בתבונה בין מדרכה בגימור מעוגל, בעיקולים, בצורה אובאלית, מלבנית, ובכל מקרה נרוץ עם התאמה לרמת הגימור החיצונית של הבית עם בחירה תואמת של טקסטורה ומרקם שמתמזג לכל מה שנמצא בסביבתו.

חיפוי ריצוף ועבודות באבן

ב-Gan-Ginun מעצבים גינות עם יופי ואופי.  כאן יודעים לבצע סגנונות עיצוב בפשטות ובתחכום ברוח יצירתית שמחברת את חלקי התצרף לתמונת נוף מושלמת אלייה תוכלו להתחבר בקלות.


 

THE PLACE YOU LIVE IN

הדרך אל הבית וממנו: שביל ומדרכה מסתעפת מחזית הבית לשולייו הצדדיים וצידו האחורי אפשר לעצב ולבנות בצורות ובחומרים שונים, לעתים יש מפלסים נוספים והמעבר אינו בנוי במישור אחיד, ולעתים הטופוגרפיה במסלול המדרך נוסקת כלפי מטה למדרג במפלס תחתון, בכל נתיב מסלול וגישה למעבר בחצר ובתוך הגינה אנו רואים אלמנט יופי שלוקח חלק ייחודי וחשוב בעיצוב משלים לגינה. את הצירופים של החומרים נעשה מתוך מחשבה ואת העיצוב נשלב בתבונה בין מדרכה בגימור מעוגל, בעיקולים, בצורה אובאלית, מלבנית, ובכל מקרה נרוץ עם התאמה לרמת הגימור החיצונית של הבית עם בחירה תואמת של טקסטורה ומרקם שמתמזג לכל מה שנמצא בסביבתו.

חיפוי קירות ומרצפות
אבן בהירה לחיפוי מסלעות וברכות נוי
אבן מהממת לכל תחומי בנייה ושיפוץ
אריחי ריצופים במרקמים חמים

את הריצוף לגינה אפשר לעשות עם אריחים פשוטים כמו שניתן למצוא כמעט בכל גינה, תמצאו גדלים צורות וגוונים שמתאימים לכם בכל מחסן מכירות של אריחי מרצפות ואריחים לחיפוי קירות. יש כאלו שמבינים שהשקעה איכותית תשמור על מראה המדרכה לאורך שנים בתנאי רטיבות ולחות ולכן יבחרו מוצרים שאולי יקרים יותר אך עמידים יותר, בריצוף מדרכות מדרגות רחבת כניסה לבית או ריצוף מרפסת בצד אחורי תוכלו לשלב פס קישוט וגופי תאורה שמוטבעים בתוך הריצוף ולצידו, בגינה מודרנית אנו משלבים גם מקטעי שתילה ואלמנט מים בתוך הריצוף בהתאם לבחירתכם..

בית מודרני עם שביל אבן בזלת מעובדת על חלוקי נחל בצבע לבן

מדרכה צרה וארוכה עם מבנה מעוגל במרכז

רחבה פנימית מרוצפת עם מקטע קטן באבן טבעית בכניסה

גינה עם מרפסת בעיצוב סימטרי ומרצפות בגוון בהיר ומסלעה בגוון כהה

ריצוף גדול לגינה לכל אורכה עם טרסה שמחופה באותו סוג של אריח

רחבה ומדרכה משולבת בקצה הגימור בלבנים וריצוף סטנדרטי

גינה וריצוף מודרני קו נקי גאומטרי

שביל כניסה עם יצקת בטון וחיפוי כולל מדרגות


WELCOME TO YOUR DREAM
מדרכות מדרגות ורחבות מעוצבים בשלל תרחישים

כיום במסגרת המגמה המודרנית תמצאו כי חומרי החיפוי לרצפת הגן ולקירות הבית ניתנים לחיפוי גם על האלמנטים שאנו בונים כגון: חומה סביב הבית, עמודי תמיכה לפרגולה, אדניות לשתילה, מעקה ותיחום גבולות של ערוגות או למניעת סחף זליגת קרקע, חיפוי חיצוני ופנימי לברכות נוי, חיפוי מדרגות ועוד.. יש כאלו המעדיפים גוונים במרקם קרוב וזהה אחד לשני בטקסטורה שיוצרת אחידות, ויש המעדיפים ניגודיות בין גוונים, ההיצע הרחב בשוק מעניק לכם שלל צירופים במרקמים בהירים וחמים אותם ניתן לשלב בין פסי קישוט וגוונים נוספים שיכולים להתמזג מעולה גם כאשר נשלב מספר חומרים על אותו אלמנט.