גינה בהקמה: להקים גינה מוצלחת ומטופחת מהיסוד.
GAN-GINUN
נוף הצמחים העוטף את הבית, הוא הנוף שיוצר את מעטה הפרטיות וחדוות הנפש בסביבת החיים הפרטית שלך. יש כאלו האוהבים גודש ומראה רווי, ויש שאוהבים את הגישה המינימליסטית עם צמחייה מועטה אך ממוקדת..
 
גינון אדיגן
תכנון עיצוב נוף
GAN-GINUN
עיצוב ובניית גינה
 
שיקולי ליבה בקליפת אגוז:
 • דינמיקה חזותית עם עיצוב משתרג במהות ותוכן בין מרקם נוף דומם וצומח, קשר רעיוני רציף שאינו מהקשר העיצובי של הגינה - כזה היוצר חבירה בין מבנה בית מגורים וסביבה טבעית.
 • מתווה פרופורציונלי בין נפח וכמות הצמחים לקיבולת שטח. יחס מאוזן נמצא בתווך שבין עודף יתר לבין תחושת ריקנות. רצוי לשקלל את מרחב ומרחק השתילה מתוך הכרת מבנה התפתחות.
 • התאמה: סןג קרקע אדמה, טופוגרפיה, אקלים, תנאי שמש צל, אלרגניות לפריחה, רגישות למחלות משטר טיפולים, שורשים מזיקים, קוצני משתלח סרפדי, רב שנתי עונתי, דרגת רעילות ועוד..

גן ורדים

 

ורדים ססגוניים ב-גוונים ובפריחה מחזורית שופעת ומדהימה עם ורדים מטפסים, שיחי ורדים על גזע ורדים ננסיים כמופע בכניסת לחזית הבית חצר גג ומרפסת גן.

ים תיכוני קלאסי

 

עלווה ועצים בעלי גזע פיסולי דקורטיבי בגימור טבעי להדגשת דקורציה ייחודית ומרשימה במיוחד, מבנה העיצוב משפר את התמונה באלמנטים משלימים.

גינה ססגונית פרחונית

 

כתמי צבע נרחבים. ג'ונגל רב גוני בקשת גוונים שמסתעפים מתמזגים במדרגים עם סוגי עלווה משוננים. מתאים גם למסלעות טרסה כדים ואדניות במרפסת גן.

אווירה טרופית בגינה

 

גינה טרופית יפה זה ממש לא רק דקלים. בסגנון הטרופי תמצאו את המבחר הגדול ביותר של סוג זני צמחים מותאמים לגינה עם הירכיה מפלסית סדורה.

תכנית השתילה תעניק לגינה יופי ואופי בכל עונות השנה

עם תכנון נכון בבחירת סוגי הצמחים, תוכלו להתרשם מגינה יפה גם בחדשי החורף. בשתילה מחזורית סוג הצמחים יבחר כדי שהצמחים שנכנסים לתרדמת חורף יגובו בצמחים עצים שיחים ופורחים שמתעוררים לחיים בחדשי החורף, רק כך תוכלו להתענג על תצורת נוף מרשימה בכל השנה. הצמחייה החורפית אינה זקוקה להשקיה או טיפול מיוחד עד בוא האביב. גם אתם יכולים לראות בחורף גינות דהויות שנראות גרוע בהעדר תכנית חפיפה ברכיבי הצמחים, הטעות הנפוצה נובעת מכך שברוב המקרים תהליך של בניית גינה מתבצע בקיץ, ומכאן, שהתכנון החורפי אינו נלקח בחשבון בתכנון הגינה.

 

אקזוטי טבעי קלאסי ומודרני

טמפרמנט בסקלה מעוצבת בדיוק בטעם שלך

 •  
 • מהי בעצם מטרת השתילה שלך ?

  עץ לצל שיגן עלינו ועל קירות הבית מימי הקיץ הלוהטים, עצי הפרי להכניס טיפות טעם לחיים.
  משהו ריחני שישטוף את כל הסביבה עם ניחוח דומיננטי, עצים שיסוככו ליצירת מעטה פרטיות
  משתרעים שיסגרו את כל חללי הקרקע, שיחים שיוסיפו נופך עשיר ומקסים בטקסטורה ובגוונים,
  פריחה עם מרבדי הצבעים, תבלינים לתבשילים, מטפסים שיטפסו על קירות וגדרות ועוד..

  מידע נוסף