אדיגן בניית גינות 
שרותי גינון ופיתוח נוף

המפלס העליון של היצירה בא לידי ביטוי מוחשי בכל פסיעה במשעולי הגן. הדברים נבחרו בקפידה ובמחשבה מעמיקה. יודעים להניח את הדבר במקום המתאים, מפיקים למענך את מירב התועלת שגינה מכילה ומעניקה.

הקמת גינה..

שלבים בתהליך:
אנו מציגים כאן רצף טבעי בשלבי היסוד. לא בכל גינה אנו נדרשים ליישום מלא של אותם השלבים. אנו יוצרים מובחנות בין הקמת גינה על מצע אדמה טבעי לבין בניית גינה המבוססת על מצעים מנותקים... וכמובן בין גינה בגובה בבניין משותף לבין גינה פרטית בבית קרקע.

כאשר עוסקים בבניית גינה על מצע קשיח ומבוטן כגון: גג חנייה, הקמת גינה צפה במרפסת, גינות גג ועל משטח אריחי הריצוף, תהליך ההקמה עוסק בפרטים שאין בהם צורך בגינת קרקע סטנדרטית.. 

שלבי היסוד שמורים לכל התהליכים המקדימים להכנת שטחי קרקע. בהתאם להליך הנדרש נבצע הכשרת קרקע על פי מפרט טכני מקצועי מלא, במקביל להצנעת התשתיות העיליים וותת קרקע כנדרש. אבני יסוד אלו משמשים ערובה לעמידות טכנית בסף גבוה. עיצוב טופוגרפי, שיפועי ניקוז ותיחום קרקע לרבות מילוי אדמה או הסרת עודפים משלימים את השלמת הבסיס.

5555555555555555555555555555555

גינון במכלול שירותים בהקמה שדרוג ובניית גינה

עבודות בנייה מלווים כמעט כל הקמת גינה חדשה או כאשר עוסקים בשדרוג לגינה. צוות הבנייה הנספח לעבודתי בקיא ומיומן ופועל תחת פיקוחי הקבוע בשטח עד השלמת הקמת הגינה על מכלול תכנייה.

מקבץ תחומי הבנייה בגינה:

  • יציקת בטון לכל תכלית ומטרה כולל ריצוף
  • חיפוי קירות בית חיצוניים / חומה היקפית
  • בנייה לשימוש פונקציונלי לנוי ולדקורציה
  • ברכת נוי פרגולה מדרכה מטבחון מסלעות

גדר סביב הבית בעיצוב מיוחד או סטנדרט, מעקה למדרגות שערים דלתות וכל מה שצריך בתחום המתכת על ידי מסגר אמנותי רתך סופר מקצועי. כשצריכים עבודות מתכת בגינה בחצר או על גג הבית אפשר לפנות ישירות - טל: 050-845-0926

About: THE STORY BEHIND THE GARDEN.

אשליית עומק במרחב מצומצם:

הטכניקה הייחודית של אדיגן בבנייה יוצרת תחושת מראה ומרחב של גן הגדול ממידותיו הטבעיים. ככל שהמרחב בשטח מצומצם כך יש לתמצת את הרצוי מול המצוי. להדגשת הנוף ויצירת עומק ניתן להגיע באמצעות עיצוב מבנה טופוגרפיה (אדמה) במפלסים ומדרגים היוצרים תחושת עומק ומרחב. גם לסוג הגוונים של הריצוף והקירות השפעה ניכרת. לדוגמה: גוונים כהים שבולעים אור או בהירים שמחזירים אור אך גם לסוג ונפח הצמחייה משמעות רבה. היבט נוסף עוסק בעיצוב תאורה לילית לגינה קטנה שלא תאבד את חיוניות המראה בשעות ערב ולילה.
  1. יחס פרופורציונלי בין מידת שטח גינה לבין יכולת הקיבולת. רק מבט נוקב - שיכול לבחון את המשמעות ברבדים ארוכי טווח - יכול להבטיח כי התכנים שהוכנסו לגינה נבחנו באחריות ושיקול דעת.
  2. גינה קטנה תצריך תכנון נוף קפדני - לעתים הבית במוקד ולעתים זו הגינה. מה כדאי להשקיע בכניסה ?! אלמנט ייצוגי בודד או מקבץ אלמנטים, נוף סוער עם צמיחה במגמה טבעית או קו מתון נקי ומאורגן. אצל אדיגן יש קשת ססגונית של תרחישים ומבחר רב באופציות הבחירה. אבזור טכני תקני ברמת גימור מקצועית מול גמישות רעיונית ויצירת יישומים לדרישות פרט ומשפחה. להקים גינה קטנה עם הנתונים הנכונים זה גן גינון.

האתגר מול גינה קטנה ​

גינה במרפסת גובה בבניין מגורים.

היסודות של גינה שכזו מקובעים על מצע קשיח כגון משטח בטון או רחבה מרוצפת. אחד ההיבטים הכי חשובים בהקמת גינה שכזו טמון בפתרונות יסוד לניקוז מים אפקטיבי שימנע מכם ומהשכנים נזקי תשתית שונים, רטיבות עובש קילופי טיח ועוד. בגינות מרפסת בבינייני מגורים גבוהים משטר האקלים משחק תפקיד קריטי בכל הנוגע לבחירת סוג הצמחייה ובכל מקרה רצוי להימנע מצמחים בעלי נשירות מוגברת שעלולה לסתום פתחי ניקוז שיש במרפסת ולהתאים כלי כיבול שידע להכיל את מערכת השרשים ולאפשר התפתחות מיטבית-  צמח שיתפתח מעולה גם בחלוף שנים.

בשיטה אחת שאדי מבצע נבנה סטנד מיוחד על פרזול עליו מקובעים כל הכדים והאדניות כך שאין להם מגע כלשהו עם משטח הריצוף בנוסף לכך שכל הצנרת של המים התאורה והטפטוף מוסווים לחלוטין + קו ניקוז תחתון שמחבר בין כל כלי הכיבול ומתחבר ישירות למרזב הניקוז שיש לבניין במשותף., 
 
 

אדיגן שירותי גינון בקריות - ת.ד. 1294 קריית ביאליק - טל: 4435 - 646 - 050
ginun100@gmail.com