אירוע משפחתי בגינה ביתית

למה כדאי לנו לחגוג אירוע משפחתי בגינה שלנו? מה התנאים שמאפשרים לנו להביא לגינה אורחים רבים, וכיצד מתבצע התהליך ?

את האירוע אפשר לעשות גם בגינה ביתית

החזקה שוטפתאירועי שמחות בגינה
 arrow 
טיפול חד פעמילהכין גינה לאירוע
  arrow 
תחזוקה ושדרוגלשדרג את הגן

תנאים בסיסים: יחס בין גודל ומרחב השטח למספר המוזמנים, כלומר, שיהיה מספיק מקום בכדי להכיל את האורחים במרחב סביר ללא צפיפות יתר, מיקום מרחק סביר לחניית רכבי מבקרים, תנאי שירות נוחים לכניסה ויציאה לחדרי שירותים ומקום לשטיפת ידיים, תנאי אקלים נוחים ללא שמש ישירה או חום יוקד, רשת הצללה במקרה ורוצים מעטה פרטיות משכנים בקומות עליונות.

ללא קשר לאירוע ואם תרצו במקביל לאירוע בבחינת 2 ציפורים ביד אחד, זו הזדמנות טובה לשדרג את הגינה ולהעניק לה טיפול יסודי מקיף שהוא חלק מהכנה סטנדרטית של המקום בטרם האירוע שלך יוצא אל הפועל, במודל זה גם כאשר החגיגה נגמרת הגינה עדיין נשארת, ותמשיך ללוות אתכם שנים רבות גם אחרי.

תוכלו לומר למה לנו ? למה שנכניס את עצמנו למטלה מורכבת כאשר באולם שמחות ידאגו לכל מה שצריך, לא נצטרך להטריד את עצמנו בהכנת המקום או בניקיון השטח לאחר הסיום, ובכן, כל הרעיון מכוון לכך שבמקום להשקיע באולם בערך היחסי, תשקיעו בטיפוח הגינה, ובעיצוב הגינה בטעם האישי שלכם שאינו דומה לסגנון העיצוב באולם שמחות הבנוי על אותו מודל בכל אירוע.

תיעוד האירוע מאולם סטנדרטי מפואר ככל שיהיה נמצא בתיעוד זהה בכל האירועים, אך תיעוד אירוע שכזה בסביבת גינה של בית פרטי הוא דבר שונה לחלוטין מבחינת ערך התיעוד, כאן הבית עצמו בתוך סביבת החיים שלכם נצרב בתודעה לשנים אין ספור ומהווה דף בספר זיכרונות.

יש כאן מסר של גישה סולידית שמבדילה בין אירוע המוני, אווירה שונה ותחושה אישית שאינה נעלמת במרחב מקושקש של האולם, אדיגן מציע לכם לבסס את החגיגה שלכם בתנאים מיוחדים, ובעיצוב פני השטח ברמה גבוהה ומרהיבה שמאפילה על גן אירועים.

ניתן לבסס את הביצוע באמצעות תוספת מינימלית למצב הקים בגינה, ואפשר להחליט שמנצלים את המצב בכדי לשדרג את כל הגינה מהיסוד, במסגרת שירות זה נוכל לעבות ולהעשיר את הגינה בפרחים תאורה אלמנט מים כדים אבני דריכה וכיוצא באלו, וניתן לייצר תכנון מפורט בכתב מה ניתן לעשות גם במסגרת תקציב עלויות מוגדר – זהו סף העלויות אותו תרצו להקדיש לתחום הגינה.

בנוסף: ניתן לסכם שאחרי האירוע (אם נוצר צורך) של ניקיון פני השטח, נגיע בכדי לטפל במה שצריך לרבות ניקיון השטח ופינוי תכנים מיותרים שאין בהם צורך. מבחינה כללית של עלויות, ברור שאירוע מעין זה זול יותר ואפקטיבי יותר מאשר אולם אירועים רגיל, זו דרך שונה אבל ייחודית בסגנון ובסטייל של איכות החיים שלכם – אז תבחרו את מה שמתאים לכם.