גן גינון: תכנון גינות - הקמה עיצוב ובניית גינות בקריות - מעצבי גינות בצפון
GAN-GINUN

 גן גינון היא פלטפורמה המעניקה לך דרך מחשבה ונקודת מבט החל משלב תכנון עד רמת גימור בסגנון העיצוב.

זיהוי המאפיינים נמצא בקדמת הבמה. ניתוח פשוט אבל חודר לתפישת עולמו של המתבונן היא רק דרך אחת בתהליך היוצר חיבור בין הנקודות. גינה מעוצבת ללא משנה סדורה לא תוכל להפיק את מירב התועלת במישור הפרקטי וברמת התצוגה, ב-גן גינון יודעים היטב כיצד לחבר חלקי תצרף לתמונה מוגמרת.

 

גינה טרופית

גינה טרופית מאוייפנת נוף אצילי המורכב במקור מ- 6 מדרגי שתילה שיוצרים חופת נוף משתרגת עם המבחר הגדול ביותר של סוגי הצמחים אותם נמצא בטבע.

 

גינה ים תיכונית

חיבור קרוב ביותר לתנאי האקלים באזורנו הטבעי. גינה שמסמלת שורשיות וחלוציות עם תחילת דרכה של המדינה בעיצוב הנוף שהלך והתפתח בגינות ארץ ישראל.

 

גינה אנגלית

הטופוגרפיה מעוצבת במשחקי גבהים עם מקור זרימת מים ואלמנטים מזוהים בסגנון הצמחייה המשולבת בין החיבור לנוף טבעי לעשבי תיבול, גן ירק ובוסתן פרי העץ.

 

גינה פורמלית

מסותת מעוצב ומאורגן בקווים סימטריים במבנה אורגני סדור נוסח הגנים הבאהיים. הגן יצריך תחזוקה על בסיס קבוע בגיזום לשימור צורני של צמחייה מפוסלת.

 מעצבי גינות מיומנים ובעלי עין חדה יודעים כיצד לייצר את המיזוג המתאים ביותר ביחס לסביבה הטבעית, וביחס לעיצוב המבנה הארכיטקטוני בו אתם גרים, ולשלב בו את כל המוטיבים הנדרשים.

היופי של הגינה אינו תלוי בגודל שטח הקרקע. לכל גינה ובכל סגנון יש מעלות וחסרונות מקבילים ליופי ולאופי המעניקים לסביבה תחושה שונה. בחינה אחת עוסקת לא רק בשאלה איזו תוצאה יפה קיבלנו בשלב הסיום אלה, מה עתיד להתרחש כאן בחלוף השנים עם שלב הבגרות של מכלול סוגי העצים השיחים ושאר מרכיבי השתילה.

 

גינה ורטיקלית

שתילה אנכית זה מעל זה. סגנון זה מעניק פתרונות מעולים לכיסוי של קירות ושתילה בכלל במקומות הסגורים או קטנים במיוחד. ניתן ליישום ב-וריאציות רבות ושונות.

 

גינת סוקולנטים

צוברי מים עם עלווה בשרנית ודקורטיבית המאופיינת בתחזוקה וצריכת מים מועטה ביותר. לרוב הפריחה מופיעה פעם בשנה עם פריחה מדהימה בגוונים חזקים.

 

גני ורדים

ורדים בגינה יוצרים מטבעם נוכחות שובת לב בגלים בפריחה בכל הגוונים, במרקמים משולבים זוחלים על גזע מטפסים ושיחים היוצרים מופע אפקטיבי חזק ודומיננטי.

 

גן בוסתן פרי

בוסתן פרי העץ הדרים, פרי אקזוטי בשפע הטעמים. גינת תועלת שמניבה לכם פירות טריים ואכילים מהקטיף ישר לשולחן ללא החומרים הרעילים שתמצאו בשווקים.

להעניק למרחב החיצוני של הבית את מלבוש הנוף התואם

אתם בוחרים בין סולידי אקזוטי קלאסי ומודרני. גינה לנוי ודקורציה עם תועלת לפרט וחוג המשפחה.