תכנון גינה טרופית

תכנון ועיצוב גינה טרופית

גן גינון מתכננת גנים טרופיים שמבוססים בתכנון קרוב ביותר שניתן לעיצוב המדמה את הנוף הטרופי ביערות הגשם.

הגן הטרופי הוא גן מלכותי. לא במקרה אתם פוגשים ברוב אולמות האירועים בארץ את הנוף הטרופי מתנוסס ביופי מרהיב, צירופים ושילובים שניתן לחבר ביחד מקנים לתחושה אווירה מיוחדת, סגנון טרופי אפשר לשלב בכל גודל של גינה בבית עם חלקת קרקע צמודה וגם בגינה שאנו בונים במרפסת של בניין מגורים, בגינות גג ופנטהאוז תוך ביצוע התאמה נדרשת בנפח והיקף נוף שמתאים למידת השטח.

גינה בסטייל אקזוטי אפשר לתכנן לעצב ולהקים גם בבית שאין בו אדמה טבעית, ולבסס את השתילה בתוך אדניות שאנו נבנה או בקניית אדניות מן המוכן עם חיובר הזנה למרכת דישון ומערכת השקיה.

מלבד העצים הצמחים השיחים ושאר מרכיבי השתילה הסטנדרטיים שמאפיינים את העיצוב בגינה טרופית, נוכל לשלב אם יש לכך מקום ותנאי האקלים מאפשרים זאת גם עצי פרי סוב טרופי לפי בחירה אישית שלכם, בעשור האחרון היצע זני הפרי טרופי וסוב טרופי גדל בכמויות עצומות ומרחב האפשרויות מאפשר לכם לגדל בחצר הבית את הפרי המועדף שאותו אתם אוהבים.

את התכנון העיצוב ובניית הגינה תוכלו לקבל באין ספור וריאציות בסגנון קל וכבד שמשולב באלמנטים שהם חלק בלתי נפרד מהנוף הטבעי בתכנון ובעיצוב גינה במתכונת טרופית. בקלות אפשר לבסס גינה שכזו גם על פלטפורמה מודרנית בעיצוב סולידי שקט בדומה לתמונה משמאל, רצף אדניות ותאורה, שטח דשא קטן ומשמאל מפל מים בקרבת מערכת ישיבה מקורה וקירות עם חיפוי אבן - גן קטן אפקט גדול.

להיצמד לרעיון ולרוץ איתו. אל תתנו למעצב שלכם לעצב גינה רוויה בניגודיות שיוצרת תמונה מעוותת ובלתי רציפה במבנה הזרימה. הקשר בין החללים גם אם אלו פזורים בכמה מקטעים נפרדים משתרג בסוף ליחידה בעלת המשכיות משער הכניסה לגינה ועד קצה גבול המגרש בצידו האחורי - זה הסיפור.

עיצוב גינה טרופית


גינה טרופית אותנטית.. גינת נוי שנושבת באווירה פסטורלית מיוחדת במרקם עלווה עשיר ומגוון במדרגים.

לכל גינה יש קסם וייחודיות שונה במאפיינים רבים. הצמחים העצים ואלמנטים שונים שמשלימים את יצירת הרקע יוצרים זהות באופי וביופי של הגינה. למעשה, בבחירת סגנון מסוים אנו מבקשים לדמות בגינה תחושת טבעית של סוג נוף איליו אנו מחוברים - יש שמרגישים את הקסם בשממת המדבר ויש שמתמזגים למקור מים בנוף ההר.

גינה טרופית משדרת עצמה ומשנה לחלוטין את חזות הנוף. עם צמחים סביב הבית היא מעניקה תפאורה מושלמת וחיוניות שמודגשת באווירה פסטורלית נינוחה ושלווה. תנאי האקלים האידאליים לגינה טרופית הם תנאי חום ולחות, באזור הגאוגרפי של ישראל נמצא תנאי אקלים מדבריים, ים תיכוניים ו-סוב טרופים, למעשה, את הגינה הטרופית ניתן להקים כמעט ברוב אזורי הארץ.

אלמנט מים כגון ברכת נוי מפל מים ומזרקה הם רכיב חיוני בעיצוב גינה טרופית ולא רק בגלל הקסם שבזרימת המים, אלה בגלל תנאי הלחות שיוצר מקור המים ומסייע לצמחייה להראות במיטבה. מי מכם שטייל בדרום אמריקה או ביערות הגשם { יער משווני לח}יודע שגם כאשר ניתך גשם עז אפשר ללכת עם גופיה קצרה מכיוון שמזג האוויר חם. בישראל אוקלמו אלפי זנים שפותחים בפנכם את האפשרות לתכנן לעצב ולבנות גינה ( לא בסגנון ) אלה בנוסחה אותנטית בממדים שמותאמים למידות השטח שיש לכם בחצר הבית.
 


גן טרופי זה ממש לא רק דקלים..

האזור הטרופי מכיל את המגוון הגדול ביותר של זנים ומיני צמחים מאשר תוכלו למצוא בכל שאר המקומות בעולם יחד, וזה כולל מאות סוגים של דקלים עצים שיחים מטפסים משתרעים סחלבים צמחים טורפים שרכים וכמובן רוב צמחי בית וגן שאתם מכירים מכל משתלה בה אתם קונים.

תכנון גינה טרופית מבוססת על בסיס עיקרון זהה בשתילה היא גינה שזורה במרקם עלווה אצילי מחלק תחתון בצמחיה משתרעת עד כפות ענפי דקל שמתנוססים בכותרת עליונה.
 


 
 
EXCLUSIVE  GARDEN SERVICE
גינה טרופית עם כל מה שצריכים

תכנון גינות

מסביב למשטח עץ דקי.

בצמידות לדלת הכניסה

גינה טרופית בחזית הבית

נוף טרופי לאורך מדרכה
 
אתם מוזמנים לגלות עניין