​​​עיצוב גינות פרטיות

אדיגן - כשאתם בוחרים להוציא יותר מהגן

אלו רגעים שקטים שבא לך לקחת את עצמך לשקט הפנימי הרחק משאון החיים. לשחרר לחץ מרעשי רקע ולהתמסר לקולות הטבע, ציפורים פרפרים רחש פכפוך זרימת המים, להתבונן בפריחה חדשה ולחוש במשב רוח מרענן, המקום שלומדים להתבונן על היופי הגלום בטבע,  קחו לכם זמן למפגש בפנאי אישי לבד או בבילוי עם חברים נכדים ילדים ואורחים בני המשפחה.

עיצוב גינות פרטיות

לגינה ביתית תפקיד מועיל בשיפור פני סביבת מגורים מקום בו אנו גרים ומנהלים חיי משפחה וחברה במסגרת מנותקת בבית ובחצר. מתחם החצר למעשה, מבדיל ומפריד אותנו בין המרחב הציבורי לפרטי ומאפשר לנו להתמקד באיכות חייו של הפרט תוך מתן ביטוי להנאה גלומה בשהייה מחוץ לקירות הבית, כל אחד מבטא זאת בדרך שונה באופן אישי לבד ובלוויית חברים ובני המשפחה - זה ההיבט הקלאסי של הגינה במישור הפרקטי.

הנדבך הנוסף עוסק באיפור הנוף שאנו בוחרים להרגיש ולראות בהיקף הבית. העיצוב מעניק ביטוי לתצורת נוף שאנו אוהבים ותתאים לאורח חיינו בהיבט הוויזואלי, לגינה שלכם אתם יכולים לבחור בעיצוב שקט או סוער, עם כל הרכיבים והמרכיבים שמאחדים את החזון לתמונה של גינה מעוצבת כמו שאתם אוהבים.

עיצוב גינה ביתית / תכלית ומטרה

עיצוב גינה ביתית / תכלית ומטרה


מעצב גינות חד בהבחנה עמוקה ישקיע לא מעט אנרגיות לעיצוב חלקי התצרף. ב-Gan-Ginun מבינים ומכירים את ערך התוצאה במובן עמוק מהותי ונרחב.

סגנונות גן מעוצבים ניתן לבצע בשלל תרחישים ובהתאמה למודל הרעיוני אותו תרצו להגשים, הבנת הניואנסים בעין בוחנת היא דרך אחת מיני רבות להשיג את מבוקשכם.

מתן פרשנות הולמת ותרגום צורך לתוצאה שעומדת בסף הציפיות במבנה העיצוב זו הדרך בה גנן מעצב מבטא את פרי יצירתו וניסיונו - ולכם לא נותר אלה לבחור.

תכונות שירות בעיצוב גינות

icon_1 אלמנטים מעוצבים

אצלנו כל אלמנט נחשב חלק מעיצוב כולל שצריך להתמזג ולהשתרג עם כל התכנים בגינה.

icon_2 עיצוב רחבות אירוח

מעצבים מדרכות ורחבות לפנאי ולאירוח בצורות מיוחדות בשילוב אביזרי נוחות לכל מטרה.

icon_3 צמחים מעוצבים בגן

שזירת צמחי גן בעיצובים שיוצרים התאמה בין פנים וחוץ ביחס ופרופורציה אבסולוטית.

icon_4  גן קלאסי או מודרני

בעיצוב ים ים תיכוני טרופי טוסקני פורמאלי בקו במגמה טבעית ובעיצוב עדכני ומודרני.

עיצוב גינה צפה
עיצוב גינה צפה
​גינה צפה היא בעצם גינה שבנויה על מצע בטון שניתן לראות בבתי מגורים בהם חניון רכבים מתחת לבניין, העומק הממוצע הוא בדרך כלל בין 30 ל-50 ס"מ. כאן שיטת השתילה ומצע השתילה מבוססים במצע מנותק המועשר במינרליים באמצעות דישון גרגרי או דישון במדשנת אוטומטית.
 
איטום ניקוז אוורור ושיקולי בטיחות הם אבני היסוד בתכנון בעיצוב ובבנייה, יריעות ביטומניות וזיפות גג אינם יעילים לאורך זמן. כאן אנו נדרשים למשאבים וטכניקה סופר מקצועית למניעת נזקי תשתית.

בשיטה שלנו בגן גינון שממש אינה זולה יוצרים נתק מוחלט בין התוכן של הגינה לרצפת הגן באמצעות בניית סטנד מיוחד שמבטיח תשואה ללא נזקים.
 
 
ADIGAN: GARDEN FROM A GOOD HOUSE
ריקוד הגבעולים ברוח