גן גינון: תכנון גינות - הקמה עיצוב ובניית גינות בקריות - פרויקטים

אודות הדרך שלי

שמי אדי. אני גנן פרילנסר שעוסק ומתמחה בתחומי הגינון הפרטי כבר למעלה מכ- שתי עשורים. לאורך שנות העשייה ניצבתי מול לקוחות רבים ואתגרים שונים מעניינים. היכולת לתרגם את הרעיונות והצורך של הלקוח הוא אינו תהליך נלמד, אלה כזה הנרכש מגינה לגינה. את עבודתי אני מבצע בידיי, אך גם אם אני נזקק לבעלי מקצוע נוספים בתחומים שונים-עבודתם כפופה לפיקוחי אחריותי וביקורתי.

גנן מקצועי לגינה שלך

מה זה אומר גנן מקצועי ? זה אומר, שהדברים שנבחרו לגינה שלך עברו את מסכת השיקולים במסננת שמבחינה בין הרצוי למצוי. גנן מקצועי ומיומן מבין את תנאי הקרקע ובוחר את הצמחייה המתאימה ביותר גם בהקשר האקלים אך גם בהתאם לסגנון ולאופי העיצוב שבחרתם. גנן שמבין היטב את המשמעות של התקנה מוקפדת למכלול הרכיבים העיליים ותת קרקעיים. איש מקצוע שיודע היכן למקם את התוכן במיקום אבסולוטי וכיצד לשלב את התכנים למיזוג מושלם, גנן שפועל במשנה סדורה ואינו מדלג על שלבים בחיפזון. בתור גנן אני מאמין שתוצאה אמינה היא אינטרס עליון קודם כל של בעל המקצוע. ומכאן המשפט - עושים נכון או שלא עושים בכלל.

הסוד טמון ביסוד
כישלון או הצלחה זה תמיד עניין שמתחיל בבחירה
 
תחומי השירות בקליפת אגוז:
 • התאמת גינה לקהל היעד. הטמעת שיקולי בטיחות ונגישות. הכשרת הקרקע ועיצוב מדרגים מפלסים ומבנה טופוגרפי. מילוי אדמה למפלס מתאים, שיפועים ושרוולים לניקוזים. בניית גינות במצע מנותק.
 • שדרוג מלא לגינה, טיפול יסוד מלא חד פעמי, כריתת עצים, עיצוב ובניית ברכת נוי, עיצוב תאורת גן, טרסות מסלעות מדשאה טבעית וסינטטית גינות מיוחדות במרפסת, בניית שבילים מדרכות מעוצבים.
 • ריצוף גינה. עבודות עץ ואבן. גיזום. הדברת עשבי בר שורשים אלימים מחלות ומזיקי קרקע. אספקת חומרים ישירות לשטח העבודה. אחריות על כל רכיב העבודה. תשלום שכר עבודה בסיום כל העבודה

גינה בשטח צר

 

פתרונות ורעיונות לכל מתווה קרקע

גינה בחזית הבית

 

משקיעים אנרגיה בחזות הבית

אביזרי נוי ודקורציה בגינה

 

יוצקים נוכחות דקורטיבית.

בונים גינות גם ללא אדמה

 

גינה מלאה במצע מנותק

גינה מודרנית או קלאסית עם כל השירותים

גם לגינה קלאסית וגם לגינה המודרנית קסם יופי וייחודיות. גינה מודרנית כמעט ואינה נזקקת לאחזקה שוטפת בניגוד לתחזוקה בגינה הקלאסית. בגינה מודרנית אנו מעצבים חללים מתוחמים בין רחבת ריצוף, צמחייה מועטה אך ממוקדת ליצירת כיסוי נוף מלא עם נוחות ונוכחות, נוכל לשלב מפל מים מתקני משחק לילדים, ערוגות שתילה ואפילו בוסתן פרי הדר או פרי טרופי, נשתמש בחיפוי אבן ונעשיר את הנוף באלמנטים דוממים. יש אזורים בארץ בהם בניית גינה מודרנית פשוט תאבד במרקם הסביבתי. גינה בסביבה פריפריאלית שונה במהות מגינה בסביבה אורבנית. כאן נציע לשלב עבורכם מוטיבים שונים שלא יאבדו את הקשר הסביבתי ויחד עם זאת יציגו פן ייחודי וקשר סביבתי דינמי ומשתרג.

 

מעצבי גינות בצפון

רוצים לצאת מהשגרה שפגשתם ברשת ?

 

אחזקת גינות

החזקת שוטפת לגינה או טיפול יסודי חד פעמי ?הקליקו לקבלת מידע נוסף אודות השירות. 

 

גנן בקריות

גנן בסביבת הקריות עם כל השירותים הנלווים לבניית גינה או שדרוג גינה מיושנת.

 •  
 • אז אייך אנחנו מתקדמים ומהי מטרת הפגישה ?

  נתחיל בהכרת שטח: מבינים את הסביבה, מבצעים מדידות ומעלים רעיונות מתוך התובנות.
  מתרגמים את העלויות בהערכה ראשונית, ואם זה תואם לציפיות ממשיכים לגיבוש התכנית
  שתעלה על הכתב עם הפרטים, לרבות מועד תחילה וסיום הפרויקט כמתוכנן במפרט הטכני.
  אדיגן מאחל לכם הצלחה בכל בחירה עם גינה משגשגת שתגשים את כל השאיפות.