​​​שדרוג גינות

 

 
BE GOOD TO YOUR LIFE
 

פתאום אתם מבינים שבמצב הקים פשוט כבר אי אפשר להמשיך. העסק פשוט מתפורר דהוי ובלוי, התכנים רופפים ומתפרקים. יתכן שבמהלך השנים ניסינו פה ושם לתקן את הליקויים ולהשלים את החסר אך הגינה נראית טלאים ללא סדר וללא חיוניות אותה חווינו וכיום אין מנוס מביצוע שדרוג עמוק שישיב את הפרופורציות שיותאמו לצרכנו.

לשדרג גינה במרפסת

זה לא כאילו זה פשוט מיוחד

להבדיל מביצוע השדרוג בבית פרטי צמוד קרקע כאן, אופן היישום שונה במהות בדרך הכנה סופר מקצועית שתחסום כל אופציות לנזקי התשתיות בריצוף ובקירות. בטכניקה מבוססת שהתפתחה והשתכללה במהלך שנים יצרנו פתרון אבסולוטי שמציע גינה בנויה מעל סטנד ואלמנטים בפרזול עם ניקוז מושלם וללא צנרת גלויה וחשופה.

התרחיש שלך באתגר שלי

כל האופציות מונחות על השולחן

אדיגן מציע מהפך דומיננטי ב-קו ייחודי שיוצר בתפישה המרחבית מתכונת בסיסית ויוקרתית על פי אורח החיים שלכם. אנו מאגדים מכלולי נתונים במבנה סיסטמתי שמבטיח תוצאה יפה עמידה ומשגשגת בכל קנה מידה.

מה זה שדרוג גינה ?

שירות שדרוג אתר גן גינון עוסק בשדרוג יסודי המקיף את כל המקטעים בגינה. במסגרת זו, אנו מבצעים הריסה ופינוי של התוכן המיושן, מבצעים הכשרת קרקע או הכנה למילוי מצע מנותק, מצניעים חומר הזנה להפריה וטיוב אדמה, ומתקינים אבזור טכני בכפוף למפרטים - למעשה מעצבים ובונים גינה חדשה לחלוטין.

לעתים, הרצון הדחוף בשדרוג אינו נובע מגינה מוזנחת אלה מכוונה לבצע התאמות מסיבות שונות לדוגמה שינויים בתא המשפחתי, צמצום לחללי הקרקע או הרחבתם, וכמובן שינוי או תוספת לצורך בניה במקביל לעיצוב רענן שיתאים לרוחות הזמן ולקצב החיים שלנו כפרט וכמשפחה.

לשדרוג 2 חלקי ביצוע שונים ונפרדים אך בתכלית משלימים זה את זה. הראשון ממוקד בשלב ההכנה שנמשך בהתאם למאפיינים בשטח ומורכבות הפינוי של אלמנטים המיושנים, לשלב זה חשיבות מכרעת מבחינה מקצועית למי שרוצה לבסס גינה תקנית. 

אם הגינה זקוקה רק לשדרוג חלקי אנו לא הכתובת לסוג שירות כזה, להשכלה כללית נדגיש כי השדרוג הנקודתי עוסק בחידוש שיפוץ ושיקום תוכן קיים.

 אדיגן לרשותך בכל שאלה מידע יעוץ והדרכה
 
 
ADIGAN: GARDEN FROM A GOOD HOUSE
ריקוד הגבעולים ברוח

תופתעו לגלות כיצד הגינה תעשיר את סביבתכם עם דימוי של הטבע איליו אתם מחוברים. אדיגן מעצב חזות נוף בסגנון קלאסי פורמלי ומודרני, טרופי, בוסתן הדר ופרי אקזוטי, גן ורדים בהתאמה לכל תוואי קרקע. ניתן לעצב בקשת תרחישים במבחר ומגוון חומרים עצום.

מבט צדדי

מבט צדדי

אבן עגולה ב-דשא

אדני רכבת

אדני רכבת

חלוקי נחל בצד הבית

גינה מרוצפת

גינה מרוצפת

ריצוף באמצע מדשאה

אריחים על חצץ

אריחים על חצץ

שלכת וצמחייה טרופית

גן גינון שירותי גינון ופיתוח נוף בקריות: ת.ד 1294 קרית ביאליק (חיפה). טל נייד / וואטסאפ - 4435 - 646 - 050 , תכנון הקמה ועיצוב גינות  דו'אל: tmrdql@gmail.com