תכנון גינה מחיר - תכנון גינות בצפון

על עלויות מחירים ופער בין מחויבות לתוצאה:

זו השאלה הנפוצה ביותר.  עלויות התמחור בהצעת המחיר אינם עומדים בראש ההליך שלך בדרך לשיקום חידוש או הקמת גינה, ראשית אתם רוצים לדעת שבכל רמת השקעה בסיסית או יוקרתית, תחברו לתוצר שיעמוד וישגשג גם במבחן הזמן, מכאן שקודם כל אנו מתחברים לבעל המקצוע המתאים ביותר שמתאים ושמבין היטב את תחום עשייתו מכיוון שכל השקעה יורדת לטמיון ללא יישום תקני.

זה פשוט מתחיל בטעות נפוצה שמתאימה אולי לתחומים שאינם בנושא גינה הנה דוגמה.. השוואת מחירים לגננים בהצעת מחיר ועלויות לבניית הגינה, בשלב ראשון מומלץ לבצע השוואה בין האכות המקצועית שמציע לנו איש המקצוע, כעת כאשר אנו יודעים שלפנינו אדם מיומן אנו דנים על המחיר.

אופציה נוספת אינה מטריחה אתכם בנושא התמחור הכיצד ?! פשוט מאוד, התכנית הרעיונית שלכם מוצגת עם מסגרת תקציב מוגדרת כלומר, תוכלו לפנות לגנן או לכמה גננים, להציג את המתווה התכנוני עם הדגשת סף תקציבי ברור למימוש הפרויקט.

לאיכות הטיב, היחס וכמות התכנים חשיבות רבה בקביעת תמחור העלויות, הצעות אלו משתנות באופן קיצוני בין השורה התחתונה וזה לא בהכרח עניין של חזירות יתר. ביצוע המושתת על יסודות המקצוע ביד מיומנת אינו עוסק רק בהתקנה מקצועית באופן מבוקר וסדור, אלה גם בהטמעת תכנים עמידים שעמדו היטב במבחן התוצאה.

הדרך הפשוטה והבטוחה ביותר למנוע פער בין השירה בהתחלה מול הפזמון הסופי אינו מסתכם רק ברישום ההסכם בכתב. את שכר העבודה שלמו בסיום העבודה, כך מונעים פער בהתחייבות ובתוצאת הגימור - אין הלך ברח שכח וסיפורים שכולנו כבר מכירים.

הצעת מחיר / כמה זה עולה לנו ?

כיצד נבחר גנן טוב ואמין ?

אז אייך הלקוח יכול לעמוד על כישוריו המקצועיים של האדם העומד מולו כאשר הוא עצמו אינו בקיא ברזי המקצוע ?! ובכן, בעל מקצוע טוב אינו נמדד או נבחר רק בגלל סימפטיה גישה לבבית מנומסת סבלנות קשב ורצון טוב, תכונות אלו חשובות בכל מפגש אך אין בהם דבר המעיד על יכולותיו המקצועיות של האדם.

אדיגן עיצוב ובניית גינות:  ת.ד. 1294 קריית ביאליק  תכנון הקמת גינות בקריות