גן גינון: תכנון גינות - הקמה עיצוב ובניית גינות בקריות - תכנון גינה קטנה
GAN GINUN - תכנון עיצוב גינות

תכנון עיצוב גינות..

גן גינון הינו עסק פרטי קטן בבעלות אדיגן, גנן מקצועי ותיק ובעל ניסיון של עשרות שנים, המספק שירותי גינון ופיתוח נוף באמצעות קשת פתרונות גינון מתקדמים בבתים פרטיים ומשותפים. אדיגן מציע שירות ייחודי המבוסס על התאמה לדפוסי גינון חדשניים במתכונת קלאסית ומודרנית עם  שירות נלווה לתכנון עיצוב ובנייה.

כאן מבינים את האתגרים במגמות המשתנים עם מגוון הרעיונות שיוצקים תוכן מהותי וערכי לשאיפתכם. הידע והניסיון העצום שהופנם נצבר ומיושם בהצלחה הוא הערובה הטובה והבטוחה ביותר שתוכלו למצוא בתחומי גינה ביתית פרטית.

תכנון גינה קטנה

הוא ללא צל ספק רכיב ליבה מרכזי בבניית גינה. תכנון קפדני המאוגד במכלול השיקולים מראשית התהליך יחסוך לכם אנרגיות ומשאבים לתיקון הליקוים בחלוף השנים. חישוב עם בחירה מושכלת של צמחי גן בכפוף לפרמטרים מקצועיים בתכנון נוף נועד להבטיח נטיעת שתילה מתוך בחינה רחבת אופקים מתוך הכרת הצומח, זיקה והשפעה של כל צמח ביחס הסביבתי לצד המשמעות הנגזרת מתהליך הצמיחה עד בגרות מלאה - היבטים אלו הינם אבני יסוד עם משמעות דומיננטית בעיצוב גינות ובתכנון גינות.

בין שתבחרו בתכנון של גינה רגילה או מודרנית. בג.גינון מתכנן הגינה מקצועי מיומן ובקיא במקצועות הגינון לרבות הכרת דפוסי הצימוח מן היסוד, גנן בעל הבחנה חודרת ומעמיקה שיוצר התאמה אבסולוטית לדרישת הלקוח ותנאי המקום.

הקמת גינה קטנה / מפגש ראשוני

מטרת הפגישה שלנו נועדה לקדם תהליך של בניית הגינה להכיר את מבנה השטח וללמוד את דרכי החשיבה של הלקוחות במישור פרקטי, ייעוץ כולל העלאת רעיונות לעיצוב הגינה וקבלת הצעת מחיר לעיון והחלטה אם יש התקדמות או נפרדים לשלום.

עלות המפגש 250 ש"ח. להתקדם לשלב של תכנון גינה זה אומר להעלות את כל הפרטים בפירוט ובשקיפות בכתב. תכנית זו אינה מכילה סקיצה, הדמיה או שרטוט גראפי, גן גינון אינה עוסקת במיצג דמה אלה בתוצר מוחשי שניצב ומקרין לאחר סיום הקמת הגינה, אם זאת, במידה ויצרתם תכנית שכזו במקום אחר נוכל לישם את התכנית ללא בעיה.

תהליך בניית גינות קטנות

בנייה של גינה זה לא רק צמחים. תכנון עיצוב והקמת גינה מודרנית יצריך בעלי מקצועות נוספים בתחומים שונים כגון: חשמל ריצוף יציקות בטון ועבודות שונות בעץ באבן ומתכת. כאן אתם מוצאים את כל השירותים תחת קורת גג ואחריות אחת. תאורה ברכת נוי רחבת אירוח משטחי ריצוף מדרכות מדשאות מע' השקיה ופתרונות הצללה חיפוי קירוי ועוד..

חשוב!!!
ב-ג. גינון ישום עבודות להקמת גינה תבוצע בידיי אדיגן. אך גם כאשר נזקק לידיים נוספות בתחומים שאינם במקצועות גינון הוא הנושא בנטל פיקוח מתמיד בשטח ובאחריות כוללת לתוצאה מוגמרת.

גינה קטנה בגג בפטיו ומרפסת

כנסו לאתר בכדי להתרשם ממבחר דוגמאות והגדירו את מה שמתאים לכם. שירותי הגינון שלי אינם מושתתים על סרט נע אלה במישור האינדוידואלי פרטני בסגנונות מעוצבים  ותכנון שמתייחס לפרט האחרון בדומה לראשון.