אדיגן תכנון גינות

תכנון גינה באופן פרטני ומותאם למידות השטח במרפסת ובחצר הבית.
 

התכנון במעטפת תחומי הליבה:

  • בחינת מבנה טופוגרפי מידות שטח ותנאי אקלים
  • קביעת נתיבי הולכת תשתית עילית ותת קרקעית
  • תכנון במבט כולל על הגדרת פרקטיקה ודקורציה

"התכנון" אינו מוצר מדף. הכללים להיווצרותו משתנים ומשתקפים במבחן התוצאה בכפוף למכלול פרמטרים ושיקולים העולים מתנאי השטח לצד אספקטים הבוחנים את התוצר המוגמר במבט רחב אופקים..

עיצוב - מחלום למציאות

About: THE STORY BEHIND THE GARDEN.

לתכנן במחשבה תחילה:
ישנם אמצעים ושיטות שונות לתכנון גינה, בתכנון פעולה איכותית יש לקיים תנאים מקדימים ולהתייחס למכלול במגוון שיקולים מקצועיים תוך הבנת ההשלכות הנובעים בכל קנה מידה וטווח זמן. המשמעות של ליקוי בהליך התכנון משליך מיד על תקינות ישום הביצוע ומגרעותיו יצוצו על פני השטח במוקדם ובמאוחר.

מתכנן גינות מיומן מגבש תכנית מפורטת ומעבד את הנתונים העולים במתאר שטח. תכנון {פעולה} שנוגע במכלול הסטנדרטים  המקצועיים שהם ערובה ליישום וביצוע תקין במבנה ארגוני סדור ללא קשר למידות הגודל או סגנון נבחר ביוקרה או בפשטות.

  • תכנון גינות: שלל תרחישים ומגוון אופציות בתחום תכנון גינה, מפרט טכני מקצועי ורמת גימור מקצועית. גמישות רעיונית והתקנת יישומים שמתאימים לצרכי הפרט והמשפחה. לתכנן את הגינה שלך עם כל הנתונים הנכונים זה גן גינון

 ​

גינה מוצלחת נתחיל בתכנון נכון.

המרשתת יכולה להציע לכם אין ספור רעיונות כיצד לתכנן את הגינה, גננים רבים מציעים את מרכלתם בדרכים שונות ומשונות, יש לקוחות שירגישו חובה להתחבר למקור תכנון באמצעות המחשה ויזואלית כגון: תכנון הדמיה, שרטוט אדריכלי, איור סקיצה וכיוצא באלו. בגינה הפרטית לטעמי, ומתוך ניסיוני האישי, אין לתכונות אלו תרומה כלשהי לגינה במוקדם או במאוחר.

המודל שלי ליצירת תכנית הוא מודל מצוין. פשוט טוב ומהימן. יחד אנו עוברים בשטח, הדברים מוסברים בצורה ברורה, מה עושים,כיצד עושים ובאיזה חומרים משתמשים. נתונים אלו יעלו על הכתב באופן מפורט ושקוף, זהו תכנון שמשקף את מכלול האינטרסים של יציבות הגינה ושגשוגה.
 
 

שלבי התכנון בהתהליך הקמת גינה:

כי הבית והגינה במקשה אחת. 

את האופרציה התכנונית ככל שניתן, יש להתחיל על שולחן המתכנן כבר עם תכנון הבית. ברוב המקרים, לאדריכל הבניין אין שמץ של מושג בתחום הגינון והתכנון בפיתוח חוץ הוא מצג אקראי בסיסי בלבד שחייב להתברג לתכנית הבנייה. אז מה עושים ? מושיבים את מתכנן הגן מול מתכנן הבית ויוצרים תכנית מלאה שיוצרת סימביוזה ורצף זרימה בין פנים וחוץ.

יש להזמין את מעצב ומתכנן הגינה כבר בשלב מוקדם של תחילת הבנייה. לכך ישנה משמעות בלתי מבוטלת גם בהקשר העלויות. בשלב המוקדם הזה הגנן עוסק כמובן במישור טכני בלבד בתחום הקרקע והתשתית. יועץ קרקע / תכנון טופוגרפי / תכנון תשתיות עילי-תת קרקעי / תכנית בניית אלמנטים מבוטנים / תכנון נוף צומח.

LISTEN TO YOUR GARDEN

תופתעו לגלות כיצד הגינה הקטנה יכולה להעשיר את סביבתכם עם דימוי של הטבע איליו אתם מחוברים. אדיגן מתכנן נוף המקפל ביצירתו מגע אישי שהופך את הגן למוצר בעל חיוניות.

 

תכנון שמפיק עבורך את מלוא הפוטנציאל

Garden landscaping services
גן גינון שירותי גינון ופיתוח נוף בקריות: ת.ד 1294 קרית ביאליק (חיפה). טל נייד / וואטסאפ - 4435 - 646 - 050 , תכנון הקמה ועיצוב גינות  דו'אל: tmrdql@gmail.com