גן גינון: תכנון גינות - הקמה עיצוב ובניית גינות בקריות - תכנון גינות קטנות
 

בניית גינה קטנה

אתם תופתעו לגלות כיצד יכולה להראות הגינה הקטנה שלכם.

GAN-GINUN

גן גינון תפיק מלוא פוטנציאל במרחב מצומצם ותייצר אשליה חזותית של גן גדול משטח מידותיו הטבעיות. הגינה שלך תכיל את התכנים שתבחר בכפוף למגבלות המרחב, ותייצג במבנה העיצוב סדר אורגני שמבטיח תמורה פרקטית יעילה וחיוניות שתשמר מופע נוף אפקטיבי גם בחלוף שנים.

הטבע שבדברים זה אדיגן 

גינה עם שביל מדרכה

הולכים על בטוח

 
 

אדניות בהיקף רחבה מרוצפת

בונים אדניות ומחפים בכל חומר שתרצו

 

גינה במרפסת פיצפונת

נכון שזה פשוט אבל מתבל את הריקנות

 

גינה מינימליסטית בכניסה

צמחי כיסוי שימשיכו להתעבות ולהתפתח

 

גדר שופעת גוונים במרפסת

פתרונות גינון מרהיבים גם ללא אדמה

יש רק שטח בטון או ריצוף ורוצים גינה ?

פתרונות חזקים ורציניים לבניית גינה במצע מנותק.

 

עיצוב גינה קטנה בחזית

גדוש סוער או סולידי קומפקטי בקו הנקי. גם גינה בנוייה על שטח אדמה קטן יחסי תוכל לייצג את אותם איכויות שתמצאו בגינה לא קטנה. יצירת תוואי עומק מותנה בעיבוד טופוגרפי ועיצוב מדרגי קרקע, יחס דואלי בין פנים וחוץ נייצר עם בחירת סוגי הצמחים מדורגים לאשליית עומק. מיזוג בין התפר בגבולות מגרש הבית לצידו הנשקף החוצה הוא חלק דומיננטי בפרספקטיבה.

בכל שלב. בכל פרט שישתלב במסכת תמונה כוללת הבחינה אינה עוסקת רק בשאלה כמה יפה זה יהיה בסיום, אלה, כיצד הדברים ימשיכו להנביט מראה אפקטיבי גם בחלוף השנים.
 

 

תכנון הקמת גינה קטנה

לתכנון גינה קטנה נדרשים למשנה זהירות ומלוא תשומת הלב. אנו אמורים לשבץ במרחב מצומצם תכנים רבים שצריכים לייצר מיזוג מקביל. נבצע חלוקת שטח תוך שימת דגש מושכלת בבחירת היקף התכנים וקביעת סדר הופעתם.

הכרת מגבלות וגבולות השטח, בחירת מרכיבי השתילה מתוך הבנת דפוסי הצימוח לצד תכנית סדורה אשר תושתת על יסודות אלו, תהווה בסיס מעולה להתפתחות הגן ושמירה על ערכו ללא קשר לשאלה של יוקרה או סגנון. למדנו והפנמנו בעמל ובניסיון תחת השמש. קיצורי דרך הם מתכון בדוק לכישלון, בגן גינון יוצרים מעשה תכליתי שפשוט מבטיח לכם שקט ותמורה הולמת להשקעה.


 

 

"גינות קטנות שלל תרחישים"

כמה עולה להקים גינה קטנה ? באיזה שלב רצוי לתקשר עם גנן במעבר לבית קיים או עם בניית הבית החדש ? מה החידושים בתחום וכיצד אפשר להתקדם.. צרו קשר ישיר בטלפון או באמצעות הודעה ונשיב בהקדם.