​​תכנון גינות
 
GAN-GINUN
תכנון גינות במבט עליון

תכנון גינות בבתים צמודי קרקע

גם הגינה הקטנה הופכת למיצג מרשים ויוצא דופן. כשאתם בוחרים להשקיע באיכות על פני הכמות זו הפלטפורמה המתאימה ביותר עבורכם.

תכנון גינות בפהנטאוז 

מודולרי אסתטי ומתוכנן למשעי ללא חוטים כבלים וצנרת גלויה או סיכוי כלשהו לנזקי תשתית ונזקים לרחבה המרוצפת והקירות הסובבים.

תכנון גינות בדירת גן 

מעטה פרטיות מהקומות העליונות. גינה לתפארת עם כל החידושים האחרונים שמשווים לגינה סטייל וסגנון תואם למבנה האדריכלי (הבית).

תכנון גינות מרפסת גג

לוקחים את זה למקום הנכון בווריאציה חדשנית כדי להדגיש נוכחות ולהרגיש בנוחות בין החוץ ופנים על ידי בניית אלמנטים מותאמים לכל תרחיש.

BEHIND THE GARDENN

נתכנן באותה חשיבות את הפרט האחרון בדיוק כמו הראשון

התכנון עוסק בגיבוש קונספט פעולה לקראת מימוש המגמה, זה הזמן והמקום ליצירת מודל במתווה כללי שיכיל מיזוג רעיונות בדפוסים שונים.

הדרך לתכנון תקין עוברת בצמתים רבים עד מיזוג הקצוות - תכנית זו תכיל פרמטרים מגוונים ואיסוף נתונים שמתכנסים להגשמת התכלית.

מתכננים ברמות שונות

בין רצוי למצוי ובין תפל ועיקר

הניצול האפקטיבי של המרחב נועד לשרת טוב יותר את דיירי הבית. בתכנון שכזה, בנוסף לשיקולי נגישות ובטיחות אנו נבצע התאמה במישורים שונים תוך התייחסות לקהל היעד.

התווית קווי פעולה

בנתיב לתכנון גינה ללא קרקע

 השירות באתר גן גינון יעניק פיתרון חזק ויעיל מול כל אתגר מורכב גם ללא אדמה טבעית או במבנים טופוגרפיים סבוכים כגון: מרחבים צרים וארוכים בצידי הבית ובשטחי מדרון מדורגים. בפתרונות של אדיגן מבחר אופציות להפקת גינה מושלמת במצעים מנותקים.

 

במעטפת התכנון:

אנו יוצרים מובחנות ברורה בין תכנון הנוף הצומח לדומם בשזירת טכניקה מקורית וייחודית לאתר גן גינון. 
 

מהו מבחן התוצאה ?

"לתכנן את האופק"

  • קווי יסוד בתכנון:

    מתכנן גינות מיומן עוסק בקשת מימדים מול שזירה רקמתית בדומם חי וצומח. אלמנטים אלו, בתצורה קינטית או סטטית, תוכלו לפגוש בכל גינה על פני הגלובוס.

  • הגשת תכנית בקצה התשריט: מתכנון נקודתי למפרט תכנוני מוגמר ומלא. פרוגרמה תכנונית עם סקיצה גראפית אינה מחויבת בתהליך של בניית גינות פרטיות {להבדיל בין גינה מוסדית ציבורית}. כאן ניתן בפשטות לתאר את הרעיון שבתכנית באופן מילולי, בשקיפות ובפירוט מקיף בכתב נצרף זאת להצעת תמחור וכתב הכמויות לתיאור החומרים הנדרשים לפרויקט.

  • בקליפת אגוז: מתכנני גינות מקצועיים עוסקים בתכנון נוף ובקביעת יעד לחזון הסביבתי, סקירת המצב הנתון, בעריכת פרוגרמה ובחינת חלופות לשינויים המתבקשים.

הקליקו למידע נוסף בתחום
 

לראות את הדרך בדרך שונה

אפקטים ששוברים מוסכמות. תכנון תאורה משולבת בין גופי הארה במקבץ מדרגים שונים, התקנה בידי חשמלאי מקצועי מוסמך עם ותק וניסיון רב.

היופי בתאורה

 
העולם של אדיגן

גינת כניסה

 
העולם של אדיגן

קיר מפל

 
העולם של אדיגן
Garden landscaping services
גן גינון שירותי גינון ופיתוח נוף בקריות: ת.ד 1294 קרית ביאליק (חיפה). טל נייד / וואטסאפ - 4435 - 646 - 050 , תכנון הקמה ועיצוב גינות  דו'אל: tmrdql@gmail.com