BUILDING YOUR DREAM


תכנון ועיצוב גנים

תכנון יעיל שואף לאפס תקלות ושגיאות ומצמצם למינימום את הסבירות למכשולים עתידיים.
 

כיצד נתכנן את הגינה?

ישנם אמצעים ושיטות שונות לתכנון גינה, רבים וטובים אינם עומדים על ההבחנה המהותית שבין תכנון גינה לעיצוב גינה, בתכנון פעולה איכותית יש לקיים תנאים מקדימים ולהתייחס למכלול פרמטרים במגוון שיקולים מקצועיים תוך הבנת ההשלכות הנובעים בכל קנה מידה וטווח זמן. למעשה, ליקויים בתהליכי התכנון לא ניתן להסתיר זמן רב ומכאן להוצאות חוזרות ונשנות.  את הגינה שלכם תוכלו לתכנן גם לבד ובאמצעות גנן / גננים או אדריכל נוף שיבחן את התכנית שלכם ויציע תיקונים במקום בו נוצר צורך.

מתכנן גינות מיומן מגבש תכנית מפורטת ומעבד את הנתונים העולים ממתאר השטח. תכנון {פעולה} שנוגע במכלול סטנדרטים  מקצועיים הוא ערובה ליישום תקין במבנה ארגוני סדור ללא קשר למידות הגודל או סגנון נבחר ביוקרה או בפשטות.

הליבה בקליפת אגוז:
"התכנון" הוא אינו מושג הנצמד לתחום הגינון בלבד. הכללים כאן ברורים אך התנאים להיווצרותו משתנים בהתאמה לתוואי הקרקע ומיקום, וכמובן לאופי לסגנון ולהיקף התוכן אותו אתם בוחרים. יש הרואים בגינה אלמנט אפקטיבי להעשרת נוף סביבתי בלבד, ויש ממצים את התכלית לשימוש ומימוש החוויה באופן פרקטי פונקציונלי לאירוח בילוי ופנאי.

מתכונת ברורה המכילה את מירב השיקולים תהווה בסיס ועוגן איתן להגשמת המטרה הייעודית.  גינות ניתן לתכנן במימד אחיד ומימדים מרובים באין ספור וריאציות ומודלים שכפופים  גם לרמת השקעה. העיקרון המנחה את תפישת עולמי כ-גנן היא שעושים נכון או לא עושים כלל.

עיצוב - מחלום למציאות

 
PLANNIG YOUR GARDEN
 

חלוקה מרחבית בתכנון גינות !

לתכנון גינה קטנה מגבלות טבעיות לכן יש להקפיד על חלוקה אופטימלית ביחס ופרופורציה בין תוכן ומהות ליצירת סימביוזה. בגינה קטנה לא נדחס משאבים ללא תובנות בבחינת כל המוסיף גורע - אך גם לא נחסיר במקום בו נדרש הדבר. גם לגינה הקטנה במרפסת חלל מצומצם ומכאן שמוטב להימנע מיצירת נפח ויציקת קיבולת מעבר למינון סביר. לשמירת עקרונות אלו משמעות דרמטית גם בבניית גינה גדולה.

 

 

דינמיקה חזותית:
השוואת יחס בין הבית לקרקע ולנוף ובין האדם לגינה בסביבתו הביתית בעת המודרנית השתנה ללא הכר בעשורים האחרונים עם שינויי דפוסים ומגמות משתנים ומתחדשים הנובעים מקדמה וחדשנות. מלאי התובנות וארסנל הניסיון פותחים בפנייך צוהר לבחינת תצורה תכנונית מזווית מקורית המאגדת את מכלול הצירופים בהתאמה מלאה שמעניקה הגדרה תואמת ופרטנית להגשמת התכלית והמטרה אלייה אתם שואפים.


אמינות אומנות מיומנות

באתר גן גינון תפגשו במיטב הרעיונות לצד הפתרונות ויתרונות הגלומים בניסיון רב בתחומי הביצוע בגינה ביתית פרטית. אדיגן יודע כיצד לתרגם ולמנף את השפה שלך למתווה פעולה באמצעות תכנון שבוחן את התוצאות במבט נוקב ובראייה רחבת אופקים ביישום פרויקט קטן וגדול כאחד.

תכנון נוף

אלמנטים שימושיים

בנייה ותכנון {אחרי מדידה} במידות תואמות במבחר חומרים לבחירה אישית.

מפלסים ומדרגי קרקע

עיבוד טופוגרפיה בעיצוב פני השטח ליצירת תחושת עומק ומרחב. שיפועים ניקוז ותיחום למניעת סחף וזליגת קרקע .

תכנון  אקסטרטוריאלי

ביצועים חדשניים ממיטב הסגנונות הנפוצים בעולם בעיבוד מיוחד ונגיעה ששואפת ליצירה מקורית ומעניינת.

TOP LINE GARDEN

אדיגן שירותי גינון בקריות - ת.ד. 1294 קריית ביאליק - טל: 4435 - 646 - 050
ginun100@gmail.com