תכנון ועיצוב גינות

תכנון ועיצוב גינות

גינה אקסקלוסיבית - חוויה למרחקים

עיצוב גינות: תכנון בניית גינה - הקמת גינות פרטיות, שדרוג מלא לגינה, אדריכלות ופיתוח נוף, מעצב גנים בבתים פרטיים ומשותפים בקריות - גינות גג פאטיו ומרפסת.

תכנון גינות הקריות בצפון
גננים בחיפה ואזור הצפון
הקמת גינה בחיפה
עיצוב גינה פרטית בצפון
 
GARDEN SERVICE
תכנון ועיצוב וירטואלי

תכנון ועיצוב וירטואלי

תכנון ועיצוב באמצעות המחשה וירטואלית. ב-גן גינון התכנון והעיצוב מבוצע באופן פשוט, עוברים עם הלקוחות מסביב לבית ויודעים בדיוק רב כיצד לתרגם מסר לתכנון. כאן לא לקחנו חלק מעולם ביצירת תכנון בעזרים ממוחשבים כגון הדמיה תל מימד איור שרטוט גראפי וציור המחשה מכיוון שאין בכך דבר ממשי מלבד רושם לכאורה של מה שאתם אמורים לקבל או לראות כתוצאה מוגמרת.

חשוב שנבין. הגינה היא ייצור דינאמי, מה שרואים בסיום הקמת גינה הוא רק שלב ראשון בתהליך של התפתחות קליטה וצמיחה במהלכה הגינה משנה את צורתה באופן טבעי, כך שמה שקיבלתם על הנייר אינו דומה במאומה למציאות. להבין זאת ממקור ראשון תוכלו לגשת לחברים מכרים ומשפחה שתכננו את הגינה בתכנית ממוחשבת ולראות בעצמכם כי אין קשר בין תכנון מדומה לתכנון קיים.

 

עיצוב ובניית אלמנטים
 

עיצוב ובניית אלמנטים

אלמנטים מעוצבים הם חלק בלתי נפרד מתכנון גינה. בתכנון גינות אנו רואים בכל הרכיבים בחצר חלק ממסכת בתצוגה משלימה, העיצוב לא מייקר את העבודה במאומה אלה מציג את מה שבחרתם ממילא בצורה יחודית. סוג האלמנטים שאנחנו בוחרים לעצב, מידות וסוג החומר ממנו יורכב האלמנט הוא עניין שקשור לסגנון בגינה ולמרקם השולט בנוף, במתכונת הזו אנו מבדילים לא רק בין סגנונות שונים בתכנון הגינה אלה גם במיקום וסוג הגינה.

לעצב גינה או לתכנן גינה בבית פרטי צמוד קרקע כדאי לבחור מעצב גנים או מתכנן גינות עם ניסיון מקצועי מוכך. בביצוע הקמה ובניית גינה מסתתרים שיקולים רבים אותם גננים / גנן מקצועי ידעו כיצד לנתח ולהפיק מהנתונים את מירב התועלת.

הצעת מחיר להקמת גינה


 
CONSTRUCTION OF GARDENS

גן גינון תגיש לכם תכנית מפורטת בהתאם למסגרת תקציב ברורה, אין טעם במשחק של הכנת מספר תכניות ומפגשים מיותרים רק בגלל שנושא התקציב אינו מתאים לכם,. לכן, קובעים מראש מהו גבול התקציב ובהתאם לכך בונים תכנית על פי סף עלויות ידוע וברור וכך מונעים את הטרחה שלנו ושלכם.

לרשותכם בכל שאלה