גן גינון: תכנון גינות - הקמה עיצוב ובניית גינות בקריות

GAN - GINUN
מזמינה אותך לממש פוטנציאל
באמינות ביצירתיות ובמיומנות

 

כל גינה קטנה או גדולה היא עניין של אתגר חדש. כאן אתם זוכים למלוא תשומת הלב גם בקטן שבפרטים. מבינים מה עושים, ומשתדלים להגיע לתוצאה מועילה עם תכנון מוקפד וביצוע הנוגע במירב המיומנויות בתחום הגינון.

דברים שרציתי לומר...

תנו טיפה מקום להגשים את החלום:  את היופי שבטבע וההנאה הגלומה בו כל אחד מתרגם דרך משקפת חייו, הדברים שלומדים רואים ועושים כי זה פשוט אנחנו. אז.... אם אתם מוכנים להשקיע בחלום שלכם זו הכתובת לקבלת שירות שמציע מענה היקפי להרכבת התצרף.

  • יתרון איכותי ניסיון מקצועי

    היסודות המקצועיים משמשים יסודות אחיזה: בגן גינון הפלטפורמה יודעת לתרגם את העולם שאתם רוצים לבנות בחצר, כן, אפשר לתרגם את המילים שלכם לתמונת נוף, מיומנות נרכשת זו משלבת בין יצירה אסתטית מבחינת הנראות הוויזואלית מול שזירת תוכן פרקטי פונקציונלי לדיירי הבית מבקריו ואורחיו.

  • פרט אחרון חשוב כמו ראשון

    למבנה התכנוני בעיצוב קומפלט נרתום בין סגנון הבית אקלים ונוף סביבתי. עיצוב מושתת ברקמה שזורה נתונים עובדתיים ואלמנטים תכליתיים עם בחירת התכנים המתאימים יותר ביחס במינון ובכמות לצד, קביעת סדר הופעתם במיקום אופטימלי שהוא ממש לא עניין של מזל - קבלו כמה תובנות במלאכת מחשבת

תכנון עיצוב גינות

פרקטיקה בפרספקטיבה יצירתית

המודל העקרוני פשוט ובסיסי - עושים נכון או שלא עושים כלל. לכן תמיד אשמח לדעת שלקוחותיי מבחינים בין פרוביזורי למקצועי. כשאתם בוחרים תוצאה שתשמר את ערכה וחיוניותה גם בחלוף שנים. קודם בוחרים בעל מקצוע מנוסה אמין ובקיא.


להפוך חיסרון ליתרון

בגן גינון אתם מגלים כיצד נמנף מצוין את הרעיונות בהשקפה האישית שלכם למצגת נוף. מצגת בתצורת גימור שמכילה את כל הדרישות תוך מימוש מלוא פוטנציאל שגלום בחלל מגרש הבית. תוכלו להתענג גם על גינה קטנה שבתכנון של אדיגן תייצר אשליה של גינה גדולה ממידותיה.

הקמה ובניית גינות - אופי ויופי

בראש תחומי הביצוע אדיגן מתמקד בתכנון עיצוב ובניית גינות בגג קרקע ומרפסת לצד עבודות לשדרוג מלא לחצר ולגינה בכלל. במסגרת זו בקליפת אגוז תמצאו שירותי בנייה, עיצוב תאורה ברכות נוי מדרכות מסלעות מדשאות ותכנון נוף כולל במבט על..

מעשה היצירה

מעשה היצירה

​יוצרים מובחנות ברורה בין מרחב פריפריאלי לאורבני ומעצבים נופים במרקם וברוח קלאסית ומודרנית, בונים אלמנטים בהתאמה ומשלבים את הצמחייה הכי אפקטיבית. אדיגן מעצב את מכלול הסגנונות הנפוצים מתחומי אדריכלות נוף בנגיעה אישית יוצאת דופן.

תקינה באבזור טכני

תקינה באבזור טכני

אביזר טכני איכותי עולה יותר אבל לא באמת שווה להסתמך על פחות מזה. הגינה ביום שאחרי ההשקעה צריכה להיות במרחב של הנאה צרופה להבדיל ממרחב של מטלה ותיקון נזקים ליקויים ופגמים שנוצרו עקב תכנון או יישום לקוי וכושל- לעשות נכון זה הסיפור.

בתהליך היישום..

התהליך מבקש לחבר בין תכלית ומטרה. גם כאן, כאשר עדיין רוקמים את החלום האישי על הגינה העתידית חשבו כיצד תועיל לסביבתה, וכיצד תעשיר ותרווה את זמנכם ומבטכם באופי וביופי הנשקף על רקע בית המגורים עם אווירה טבעית בסביבה אישית נעימה ומזמינה..

LANDSCAPE  WITH  STYIL

עיצוב תאורה והתקנה

לתאורת הגן חשיבות מופלגת לאלו שיודעים להתבונן ולהתמזג למסכת הצללים במשחק שבין חושך לאור. זה האור שמנגיש לכם את כל שטחי הגן השונים בתצוגה משתרגת ומשתפלת מנקודה עליונה ותחתונה קרובה ורחוקה. צירופים בין גופי תאורה מעוצבים להארת משטחים מדרכות קירות ואלמנטים צומחים. העיצוב של אדיגן עם התקנה של חשמלאי מוסמך ומיומן.

עיצוב תאורת גן
 
לתאורת הגן חשיבות מופלגת לאלו שיודעים להתבונן ורוצים להדגיש את מקטעי הגן המיוחדים

מידע נוסף

מבוא ציוני דרך...

בתור גנן שעוסק בתחום הגינון שנים לא מעטות גם אני נאלצתי להתאים עצמי לרוחות השינויים. שינויים מחוללים אלו מגדירים בתהליך הדרגתי את המעבר המסורתי לתפישה המודרנית. כאן, את או אתה יכולים למצוא את המגמות בתחום בשלל תרחישים בעיצוב שמעניק מענה מקיף לכל דרישה.

כיום, בניית גינה מצריכה לעתים בעלי מקצועות שונים הנלווים לעבודת הגנן, אתם יכולים להחליט להזמין כל בעל מקצוע בנפרד, אך אם תרצו נוכל להציע לכם את כל השירות המקצועי במקשה אחת.
מבוא ציוני דרך
מדוע נבחר אדיגן ?

מדוע נבחר אדיגן ?

כי מאחורי כל גינה יפה יש חלום שממתין להגשמה. 

אתם בוחרים אדיגן כי את או אתה רוצים להבטיח תשואה אופטימלית כנגד ההשקעה. את/ה רוצים להיות בטוחים שהגנן לא נעלם עם הכסף או מבטיח דבר והתוצאה אחרת, לכן, תשלום שכר העבודה מתבצע בהשלמת הגינה על מכלול תכנייה על פי התכנון המוסכם.

שוקלים לבצע שדרוג מקיף ?

מחדשים ומשדרגים את הגינה

אם גם אתם מגלים שהגינה כבר מוזנחת ומיושנת אולי זה הזמן לטיפול מקיף שישיב את החיוניות שנמוג במהלך השנים. בגן גינון נעניק מענה לשינוי מבנה הגן עם חידוש התשתיות. תגלו כאן יתרונות רעיונות ופתרונות בסל שירותים בהתאמה מלאה לכל תכלית ומטרה אותה תבקשו להגשים

. מידע נוסף