THE MAGIC IN YOUR GARDEN
 

מחפשים גנן מקצועי ויצירתי להקמת גינה או שדרוג גינה ?.. אדיגן בפרספקטיבה רחבה במבחר שירותים נלווים לתכנון ועיצוב גנים ב-קשת תרחישים ומגוון סגנונות בעיצוב נוף.

תכנון בניית גינות

כריזמה ומיומנות

גן גינון זו בחירה טובה ומעולה לאלו שרוצים סביבת חיים איכותית ומאוזנת בין תועלתנות פרקטית למבנה היצירתי שמתוכנן בהתאמה פרטנית. תפגשו כאן בתכנון  שצופה אל מכלול השיקולים והנתונים המקצועיים במקשה אחת עם טמפרמנט אישי לצד מוניטין וניסיון מוכח.

בקונספט העיצוב

תובנות ורעיונות

אני מציע גינה ברקמה יצירתית שזורה במיזוג פונקציונלי במוטיב קלאסי ומודרני, עיצוב תצורה דומיננטית השוזרת דינמיקה חזותית משתרגת שמעוצבת להפליא במפגשים המיוחדים שבין היופי והאופי על רקע הבית.

מעטפת הליבה בקליפת אגוז

דברים שטוב לדעת

בכדי למנף ולהגשים את הפוטנציאל ולייצר תכנית המספקת פיתרון שמתאים לרעיונות שלכם, נגבש ונציע מספר מודלים המשתקפים בתצורה מוגמרת לרבות תאור מפרט טכני ואופן הגשמת התהליך ממסד עד טפחות.

תמחור עלויות: פתרונות זולים לא תמצאו כאן. ברמת הגימור אנו מתייחסים לפרט ראשון כמו לאחרון ומשקיעים את מיטב המשאבים במישור הישום ורכיבי החומרים תוך תעדוף איכות על פני הכמות במגמה השואפת למקסימום נוחות ונוכחות.

צוות הביצוע מיומן ובקיא בנדבך העשייה ומלווה את עבודות הגן במקצועיות ובהקפדה יתרה בכפוף להנחיותיי עם פיקוח מתמיד וביקורת רציפה בשטח העבודה עד שלב הסיום.

השירות מקיף בתחום הקרקע והתשתיות, התקנת אלמנטים לשימוש פרקטי ולדקורציה, עיצוב תאורה ומפלי מים, ובנייה בבטון עץ אבן זכוכית ומתכת בהתאם למתווה התכנוני.

 

LISTEN TO YOUR GARDEN
 

תופתעו לגלות כי בדרך הייחודית של אדיגן ניתן לבנות גינת נוי מהממת גם ללא אדמה טבעית במצעים מנותקים באותה חיוניות אפקטיבית שתוכלו למצוא בגינה בבית צמוד קרקע. הניסיון מעניק יתרון וארסנל הרעיונות מעניק פתרון מושכל ואחראי מול כל אתגר מורכב או בסיסי.

 

חזות גינה אחורית

אם אתה לא בעל מקצוע מיוחד אתה פשוט רק סתם עוד אחד.

 

רחבת פנאי ואירוח

זמן האיכות שלכם עם אווירה נינוחה ושלווה בחוג חברים ומשפחה.

 

כניסה יפה ומרשימה

מהוקצעת במאור פנים ביום ובלילה. ב-קו נקי ובגימור טבעי.

 

אבן בלוק אמריקה

נוף אסתטי דקורטיבי ומתמזג במרקם עשיר ובטקסטורה מרהיבה.


 
THE QUALITY OF YOUR LIFE STYLE
 
כישלון והצלחה זה תמיד עניין שמתחיל בבחירה

אם אתם זקוקים לבעלי מקצוע בתחומים שונים ומשלימים אפשר לבחור כל בעל מקצוע באופן נפרד או לממש ולרכז את מטלת הפרויקט כולו בידי אדם אחד

בתחום הכרת הצומח

תכנית הנטיעה והשתילה ובחירת הצמחייה לגינה מלווה בשיקולים נרחבים הכוללים את סגנון העיצוב סוג הקרקע תנאי האקלים ועוד..

אספקה למתחם העבודה 

מספקים חומרים אביזרים ואדמה על פי המפרט בהצעת המחיר, ובהתאם לצורך שרותי הובלה עם מנוף טרקטור ומחפרון (בובקט).

כל הסיפור בהמלצה אחת

לקריאת ההמלצה המקורית של מיכאל מנכ"ל חברת ( Talgil Computing and Control LTD ) בעל הבית בתמונה ראשית עליונה.

BUILDING YOUR DREAM
Garden landscaping services
גן גינון שירותי גינון ופיתוח נוף בקריות: ת.ד 1294 קרית ביאליק (חיפה). טל נייד / וואטסאפ - 4435 - 646 - 050 , תכנון הקמה ועיצוב גינות  דו'אל: tmrdql@gmail.com