​​גינה מודרנית
 קווים מנחים בגינה מודרנית

 
TAKING THE DREAM TO THE TOP
 

בקליפת אגוז:  גינה מודרנית הוא תוצר של תפישה רעיונית שהתגלגל לאיטו ומושתת על עיקרון השואף מקורותיו מהלכות הקיום בחברה המודרנית.  במוטיב זה, אנו מצמצמים למינימום את התלות בהחזקה ומעצימים למקסימום את הנוחות והנוכחות באמצעות תכנון פרטני עם חומרים ואביזרים חדשניים שנועדו להגשים תכלית ולממש מטרה.

החוויה בגינה המודרנית

נופש אישי ומשפחתי בצמידות לבית


  • ממש לא צריכים באמת בכל נסיעה לארוז את כל בני המשפחה יחדיו למסע ארוך רק בכדי להנות מאותם יתרונות שאנו מחפסים בבתי מלון פארקים ומקורות הבילויים לציבור רחב. עם תכנון נכון ניתן לחבור לאווירת בילוי אינטימית בגינה הביתית ובדיוק עם כל אותם האיכויות ועוד הרבה יותר למביני עניין.

    מהם אותם האלמנטים אשר יוצרים לנו את הנראות המתאימה, ואיזה אביזרים אנחנו מטמיעים בכדי לשפר ולהנעים את השהיה בחצר או בגינה לבד עם חברים או משפחה, כיצד ניתן לייצר ולהגשים מתווה במבט עליון שבוחן את הנושא בשלמותו כיחידת מכלול מכל זווית ושדה ראיה אפשרי ?! כבר בשלב הפגישה תוכל ללמוד כי מאחורי כל המילים ישנה חשיבה מתקדמת ויוצאת דופן שמעניקה פרשנות מעניינת על דרך היצירה.

    כבדרך פעולה סטנדרטית אנו שואלים עצמנו אם מידת שטח שעומדת לרשותנו יכולה להכיל את משאלת הלב מבלי שנייצר כאוס וצפיפות בבחינת תפשת מרובה לא תפשת. כלומר, פיזור התאמת המשאבים אינם נעשים בחלל ריק, וכפיפות היישום נובעת מתצורת השטח, וכן ביחס פרופורציונלי בין תוכן מיועד למיקומו במרחב.


 
  • בתחום הבנייה מטפלים בנושאים רבים בכללם: מדרגות מדרכות רחבה מרוצפת בחזית כניסה ראשית, בשולי הבית מצדדיו ובצידו האחורי. יציקת בטון לרצועות המעבר עם ליווי אופציונלי של פלג מפלים זרימת מים תאורת גן מיני צמחים מדורגים ואלמנטים לנוי להעשרת נופך הטקסטורה.

    לאופי הצמחייה יש משקל ערכי רב ודומיננטי  שמתחיל בבחירה שמשתלבת כפרפקט מול המתווה המודרני, כן, כשמדובר בגינות מודרנית המוטו מדגיש איכות שקודמת לכמות. צמחים מפותחים במבנה פיסולי דקורטיבי שתורמים לאווירה פסטורלית ומשתרגים בפריחה מחזורית בכל עונות השנה.

    בתווך העשייה תמצאו מדשאה מעוצבת, טרסות ואדניות בנויות ברמת גימור ועיצוב חדשני, חיפויים באבן טבעית ומעובדת, קירוי להצללה גידור היקפי  ואת כל מה שאתם צריכים לתרבות הפנאי ולאירוח שמוציא את משקל הכובד מקירות הבית לאוויר הטבעי.

בראש פתוח ונפש קולטת

המושג ב-קווים נקיים מתכוונן למינמליזם אך תכונה יודעת אצלנו להתקיים בסימביוזה גם בריבוי תכנים בלתי סימטריים או פורמאליים. העובדה שכל העדר רץ מאחרי תפישה רווחת מעולם לא הוכחה כנכונה טובה או מרשימה  יותר. המרחבים המוארים וחללים פתוחים בעיצוב המודרני משוחררים מלפיתת החנק של דפוסים נוקשים המכתיבים את התוואי.

אזור הנוחות, המקום בו מתרכזת ליבת הפעילות יכול להכיל ריהוט גן, דלפק ומטבחון שירות, אלמנט אנכי בתוך הקיר או משוקע לזרימת מים, תאורת גן אפקטיבית, מערכת סאונד-tv עמדת bbq עם חיפוי בבריקים אריחי ריצופים עם פסים לקישוט, אופציה למתקן הצללה וסגירה היקפית בחורף כדי להפיק את אותה התועלת גם בימים סוערים קרים וגשומים.

התכתיב האופציונלי איננו מוגדר בתחום או מקובע בקיבעון מחשבתי. נמצא לכם את הפיתרון המתאים אחרי שנבין לאיזה כיוון הזרימה היצירתית מכוונת אתכם, ונדע להוביל זאת לאותה נקודה אלייה אתם שואפים במישור הייצוגי והפרקטי במקביל..

העבודה בגן גינון ללא יוצא מהכלל מתיחסת באחריות וכובד ראש לכל האספקטים בכללי נגישות ובטיחות

 אדיגן לרשותך בכל שאלה
 
 
THE WORLD OF ADIGAN
 

אתר גן גינון אינו משתמש ( בניגוד לגננים רבים בעלי אתרים ) בשירותים של כותבי תוכן ומעצבי אתרים. האתר כולו מעוצב בידי אדיגן לרבות עריכת הטקסט ומבחר דוגמאות של גינות מהם תוכלו לקבל השראה.