​​תכנון גינה

תכנון גינה בקריות

סיפור של גינה מוצלחת מתחיל תמיד בתכנון שמכיל את מרב הפרטים, כך אתם יודעים שהתוצאה המתגבשת מתוכננת לאחר איסוף נתונים חיונים שיאפשרו לגינה לצמוח ולהתפתח באופן יעיל ומועיל ללא בעיות חריגות שיצריכו השקעה עתידית נוספת בגינה.

 GARDEN SERVICE

גינת חזית קו נקי


גינת חזית קו נקי

צמחים מוטבעים לאורך

כניסה טבעית בגינה


כניסה טבעית בגינה

אפקט ויזואלי במורד מדרגות

מסלון הבית לגינה


מסלון הבית לגינה

מראה אפקטיבי בין דומם צומח

פינת ישיבה מודרנית


פינת ישיבה מודרנית

תוכן בסיסי ליחידת שטח

 

תכנון גינה במגמה אחידה

אפשר קו סולידי יפה מרשים לא מקושקש. חומר זהה בבנייה אחידה לאדניות ברחבה מרוצפת ולמדרגות שמתמזגים במרקם יפה. בתמונה זה בנוי במפלס תחתון, אך ניתן לבסס את אותו קונספט בבנייה במפלס עליון. בשטח של גינה רוויה בשמש רוב שעות היום תוכלו להוסיף פרגולה להצללה ומעטה פרטיות משכנים המתגוררים בקומות גבוהות יותר. פינת ישיבה מקסימה משובצת גופי תאורת לד וצמחים בשתילה מדורגת מובנים באדניות.

תכנון גינות

הפרטים הקטנים שעושים את הגינה

יש כאן פתרונות לתכנון פשוט ומורכב בתכנון יוקרתי ובסיסי לגינה קטנה או גדולה. גינה שמתוכננת באופן מסורתי ובחדשנות, מעניקה את מכלול האפשרויות ברקמה בין עיצוב דומיננטי לצד נוחות ואווירה שנוגעת בכל פינה מחזית הכניסה לגינה עד קצה המגרש.

זולה לישיבה בגינה


זולה לישיבה בגינה

משתרעים מוטבעים בין המדרך

מסלול פסיעה בחצר


מסלול פסיעה בחצר

נקודות גישה למעבר בין הגינה

גינה בכניסה לבית


גינה בכניסה לבית

מבט חיצוני לגן בחזות כללית 

גינת מרפסת קטנה


גינת מרפסת קטנה

מעטפת צמחי גן למרפסת

 

תכנון גינה בבית פרטי צמוד קרקע / מרפסת פאטיו פנטהאוז

מה זה גינה עם תכנון מקצועי ? תכנון לגינה בכלים מקצועיים מבטיח נוסחה מדויקת בהצגת הדברים ביחס ובסדר מבני תקין, סדר מבני תקין שיוצר קשר זהות וסימביוזה בין המרכיבים שמתחברים בסופו של דבר למפת נוף ברצף סדור והגיוני. למעשה, לתכנון השלכות בלתי מבוטלות לא רק כלפי רמת התוצאה המידית אלה על היבטים נוספים שצצים ועולים בהמשך, ומכאן שתכנון גינה מבוקר ואחראי בוחן את התוצאות והמשמעויות הנלוות במשקפת רחבת טווח.

עיצוב גינה

תכנון גן קלאסי או מודרני ?

יש הבדל עצום בין תכנון גינה לפני כניסה לבית חדש ואחרי הכניסה, את הסיפור הזה מוטב לסגור לפני הכניסה, משדרגים את הגינה לאחר שיפוץ בית ? רוצים להבין כיצד להניח את הדברים במקום המתאים ? אדיגן לרשותכם בשלבי הביצוע מרמת התכנון עד קו הגימור.

 YOUR LIFE IN THE GARDEN