עיצוב גינות

גם בחוץ מרגישים בבית

פתרונות רעיונות ויתרונות מובנים ביצירתיות בטכניקה ובניסיון פרקטי מזה למעלה מ-2 עשורים של עשייה מיומנת אחראית ומקצועית
 

THE MAGIC IN YOUR GARDEN

ב- Gan-Ginun השירות פרטני בהתאמה לתכלית ולמטרות שתבקשו להגשים במבחר רעיונות יצירה מעוצבים בהשראה אישית עם פתרונות מיוחדים ועיצובים מרהיבים.


ברוכים הבאים לעולם של אדיגן

עיצוב גינות פרטיות

עיצוב גינות פרטיות


באתר גן גינון עוסקים בתוכן שרלוונטי לתחומים של עיצוב גינה, תכנון גינות ופיתוח נוף, הקמת גינות ודרך הליך בנייה. תפגשו כאן ידע מועיל בכדי לבחור ולהחליט איזה סגנון עיצוב יתאים יותר.


אדיגן הוא גנן מקצועי שמתמחה בעיצוב והקמת גינות פרטיות בתכנון מוקפד שהופך כל חזון ורעיון לגינה משתרגת ומעוצבת להפליא ברקע מבנה בית המגורים וסביבתו הטבעית. לקראת הקמת גינה בבית פרטי חדש או כאשר אתם חושבים לבצע שדרוג בגינה קימת בחרו את הקונספט ואנו נבצע.

תכנון ועיצוב גינות

 
תכנון ועיצוב גינות

תכנון גינות הוא אתגר טכני מול מתכנן גינות גנן אדריכל או מהנדס נוף שפוגשים בכל גינה תצורה שונה, בתכנון גינת נוי בבית פרטי צמוד קרקע התכנון שונה מאשר לתכנן בגינת מרפסת שממוקמת בבניין רב קומות שם תנאי האקלים שונים לצד הגבלות משקל ותשתית.


בתהליך תכנון של גינה בבית משותף באמצעות Gan-Ginun תמצאו מפרט תכנוני עם השירותים הנלווים שתצטרכו בכדי להשלים את הגינה על פי מתווה התכנון, תמצאו כאן בנוסף את מיטב השיקולים והאספקטים לבניית גינה בטיחותית.

עיצוב גינה בכניסה לבית

 
עיצוב גינה בכניסה לבית

מעבר כניסה ראשי לבית דרך גינה מטופחת ונעימה לעין הוא המפגש הראשון אותו חווים המבקרים שלכם או כאשר אתם מתארחים בבתים אחרים, אופן העיצוב בכניסת המבואה היא הדרך שלכם לבטא סיפור על סגנון תרבות ואורח חיים של דיירי הבית.


מתכנני גינות גננים אדריכלי נופים וכיוצא באלו מבינים כי הפרונט בחזית  בקדמת הגן היא הדרך להציג ולהדגיש את רעיון העיצוב בתמצית. לתכנון גינת לובי בכניסה לבית משותף ופרטי אנו רותמים משאבים רבים כיצד למקסם אפקט מניב תוכן להנאה ורווחת כלל הדיירים.

גינה ביתית בסגנון טרופי

 
גינה ביתית בסגנון טרופי

אווירה אקזוטית בסגנון גינה טרופית יכולה להתאים כמעט לכל בית בישראל, גינה טרופית במתכונת אוטנטית פשוט משנה את הסביבה עם מרקם מדהים וקסום בין מדרגים פריחה ניחוח וטקסטורה עשירה מגוונת שמשתרגת ומקרינה חיוניות מעצימה.


אלמנטים שונים שמשתלבים בגינה הטרופית יוצרים נופך ענוג של חוויה משפחתית תחת מעטה פרטיות מלא ונוף חזותי גבוה שנשקף למתבוננים מחוץ לגבולות חצר הבית. אוהבים פרי סוב טרופי? אפשר לשלב בגינה בוסתן פרי טרופי לפי בחירה.

עיצוב גינה בבית משותף

 
להקים גינה בבית משותף

בתכנון גינה שיתופית אמור התכנון לגלם את ההיבט הפרקטי שיתן מענה לכלל הדיירים בכל חתך הגילאים, מלבד היופי הגינה צריכה להעניק  דרך בילוי בירידה אל הגינה ולקיים בה את דפוסי ההנאה בדומה לגינה ביתית פרטית עם כל הנוחות.


בכלים פשוטים יחסית ניתן לבנות גינה עם ספסלי ישיבה מוצלים פינות משחקי חצר לילדים מדשאה תאורה אלמנט מים מדרכות וכל מה שהדיירים צריכים, המפרט שלנו ממוקד בהתאמה שתעניק מענה למאווים ולמיצוי ההנאה בשהייה בגינה.

עיצוב גינה עם ברכת נוי

 
לתכנן ברכת נוי בגינה

כבר מ-בראשית המים היוו חלק אינטגרלי מהגינה. כיום אנו מציעים שפע אפשרויות בעיצוב בתכנון ובניית אלמנטים לזרימת מפל ופכפוך מים אותו נוכל לשלב כבר בכניסה לגינה, או בצד האחורי מעל ומתחת לפני הקרקע בצורות מיוחדות במדרגים ובחומרים שונים.


לעצב ברכות נוי ללא מגבלת שטח על ידי התאמת מידות יחס ופרופורציה להשגת תצורה במראה דומיננטי זהו הליך מחייב הבנה בתחום הידרולוגיה מלבד הפרטים הטכנים אודות סוג והיקף הברכה, האבזור התפעולי וקביעת המיקום הנכון ביותר.
 

עיצוב תאורה לגינה

 
עיצוב תאורה לגינה

ויהי אור ויהי חושך זה מה שמבדיל בין גינת עלטה לגינה שמקרינה תאורה שמדגישה מסכת צללים במשחק שביון חושך ואור. בגן גינון עיצוב תאורת הגן הוא עניין רציני ומחושב מסוג הגופים המרחק בין גוף לגוף וייעודם כאלמנטים מוארים.


טובים ורבים אינם עומדים בהבחנה שבין מתקין תאורה ומעצב תאורה, אלו התמחויות שונות לחלוטין, את התאורה אני בוחר ומעצב אך להתקנה אני בוחר חשמלאי מוסמך, כך גם אתם יודעים שתאורה כל אחד יכול להתקין אך עיצוב התאורה הוא עניין שונה בתכלית.

עיצוב גינה ים תיכונית

 
עיצוב גינה ים תיכונית

תכנון וסדר הופעת הצמחים בגינה מתחיל בבחירה נכונה של סוג הצמחים שנרצה לשלב, סוג הגינה תוואי קרקע ותנאי אקלים מכתיבים במידה רבה את הדרך לביצוע התאמה בתכניות השתילה, תוך מתן עדיפות לצמחי הגן שאינם דורשים טיפול מורכב.


תכלית ומטרה. צמחים שנבחר לגינה אינם עניין אקראי שמסתכם בביקור משתלה, נטיעת עצים שיחים ושתלנות בכלל מצריכה ידע מוקדם על אופי ההתפתחות בצמח ומשמעותו בין צמחי גן, על ההשקעה בטיפול החזקה צרכי ההשקיה וכיוצא באלו מוטב לדעת לפני ולא אחרי.

הקמת גינה עם מדרכה מעוצבת

 
הקמת גינה עם מדרכה

אנו מתייחסים למדרך גישה ודרכי מעבר בתוך הגינה ובהיקף הבית כחלק ממבנה תכנון כולל באמצעות עיצוב שבילים במרקם קרוב לגוונים בקירות הבית הצמחייה ואלמנטים לאורכו ורוחבו, בשוק נמצא מגוון חומרים עצום ולכם לא נותר אלה לבחור.


סוג המדרכות ומסלולי פסיעה אותם נוכל להציע מבוססים על יציקת בטון וחיפוי אריחי ריצופים ואבן, ולחלופין בניית מדרכה אורגאנית טבעית בחומרים שאינם מעובדים כגון אבן מנוסרת חלוקי נחל אבני בזלת לוחות שיש אדני רכבת ועוד.

גינה מודרנית במימד נקי

 
גינה מודרנית במימד נקי

קו נקי אסטתי הדברים ברורים ומסודרים, משהו שקרוב לפורמט פורמאלי גאומטרי בסגנון צרפתי קלאסי. הגינה המודרנית מאופיינת בשטח מרוצף נרחב ומקטעים שלובים בצמחי הגן בתאורה ובמפלי מים שבנויים בזרימה אחידה ומשדרים ניקיון ומרחב.


מבנה העיצוב בגן מודרני קל ופשוט להחזקה ואינו מצריך זמן ומשאבים בדומה להחזקת גינה ים תיכונית קלאסית. רמת הנוכחות ואפקט הנוכחות גרמו לרבים לעבור לסגנון זה, במפרט שירותים שלנו נמצאים כל הנתונים להקמת גינה סופר מודרנית ושירותים נלווים לפי צרכי הלקוחות.

הרעיון מול גינה קטנה

 
הרעיון מול גינה קטנה

אייך נייצר תחושת עומק מרחב לגינה קטנה שאינה סובלת מעודף קרקע? אחד הפתרונות נמצא בניצול גובה ביצירת מדרג ומפלסים. הגינה הקטנה היא אתגר גדול מפאת דיוק הפרטים בבחירת התוכן, עודף יגרום לעומסים ואילו חוסר יעביר תחושת ריקנות.


בתהליך התכנון בגינה קטנה אנו רואים חשיבות בתכנון מוקדם שצופה ובוחן את המשמעות באפיקים רחבים. די בעץ בעץ בודד אחד שלא ניטע במקום כדי לחולל גינה בעייתית עקב כשל תכנוני. היתרון שלכם טמון בניווט שלי לתוצאה מרשימה.

משדרגים גינה קימת

 
משדרגים גינה קימת

סיבות רבות יכולות להוביל החלטה לבצע שדרוג כדי לשקם לחדש לשפץ גינה מחדש. גן גינון תספק שירות מלא בשדרוג שכולל פינוי אלמנטים מיושנים והתקנת חדשים, עיצוב במראה עדכני והתאמת הגן לצרכים שלכם כפרט וכמשפחה.


השדרוג שאנו מציעים באתר Gan-Ginun אינו עניין קוסמטי אלה ממש יצירת מהפך מושלם בדומה להקמת גינה מאפס עם כל מה שצריכים כדי להשיב את החיוניות והתועלתנות שנוכל למצוא בגינה .אתם מוזמנים לדרך ש-אדיגן יסלול עבורכם בהחלטה נבונה ומושכלת.

תכנון דירת גן בעיות נפוצות

 
שאלות תשובות: בעיות נפוצות בתכנון גינה לדירת גן

התמונה הזו ממחישה כיצד ניתן לבנות בסוג חומר אחד גם מדרגות גם אדניות שבנויות במדרגים בצידי המדרגות כחלק אינטגרלי עם ירידה לשטח מרוצף וכל הסיפור משדר אחידות גם בצורת הנחת תאורת לד ביחס מדויק בין המשטח הנמוך לגבוה.


אם אתם מאלו שאינם אוהבים גוונים מרובים טוב לדעת שניתן להשלים את רוב העבודות בגינה בחומר זהה, וזה כולל את האלמנטים שתצטרכו החל משער כניסה מדרכות חיפוי קירות ואדניות בנויות בחיפוי חלקי או מלא לפי טעמכם האישי.

אדריכלות ופיתוח נוף

 
אדריכלות ופיתוח נוף

לזה קוראים נוכחות מינימליסטית מחוזקת. לא צריך בכל מקרה לחנוק את הקרקע בתכנים בכדי לייצר מבנה נוף דומיננטי. החיבור הרגוע בין הגוונים משדר שלווה ורגיעה, בצירוף בין מים אבן וצמח ניתן לעצב מקטעים בעלי תוכן שנשקפים אל חלונות הבית.


גן גינון מציעים לכם צירופים ושילובים פשוט מהממים. בשתילה מחזורית החוכמה היא לבצע שתילה שמחפה על תקופות המעבר בעונות השנה כך שכאשר הצמחייה הקיצית נכנסת לתרדמת חורף העצים ושיחים ופקעות מתעוררים לפריחת החורף.

עיצוב ותכנון גינות מרפסת

 
עיצוב ותכנון גינות מרפסת

אם יש אצלכם מרפסת ואתם רוצים לעצב לתכנן ולבנות גינה במרפסת  שמש או מרפסת גן חשוב מאוד להתמקד בגנן מקצועי. גינות גובה שונות בתכלית מגינה שבנויה על קרקע כגון גינות שבנויות על מצע מוצק דומה לשטח בטון בגג וברחבה מרוצפת על המרפסת.


למדנו ותלמדו גם אתם שתכנון לקוי של גינות מרפסת מסתכם בנזקים לתשתית שעלות התיקון יכולה להסתכם בהרבה יותר מאשר מחיר הקמת הגינה. בניסיון הרב שצברנו יצרנו פיתוח שמנתק את האפשרויות לנזקים בניתוק מגע בין תכולה לרצפה

 EXCLUSIVE  GARDEN SERVICE

שירות תיקון ומכירת כלי גינון צומת ק אתא 052-2694677 שלום מילר

 
חיפוי בריקים ובלוק אמריקאי

בלוק אמריקה הוא ללא ספק הדבר שפשוט משתלב בכל עיצוב בגינות קטנות וגדולות בסגנון קלאסי חדשני בנוכחות מדהימה. ניתן לבנות איתו הכל. לא צריך שליכט טיח וצבע הבלוק מגיע מוכן בשלל מרקמים חמים וגוונים מהממים.בנינו באבן הזאת מסלעות טרסות מדרגות אדניות מחסן גינה חומה עמוד תמיכת פרגולה מטבח שירות קירות הפרדה ברכות נוי רצועת תיחום קרקע תיבת דואר משטחי דריכה שולחן דלפק ועוד..

תכנון מערכת השקיה

 
תכנון מערכת השקיה

גינה מפנקת פסיעה מסלון הבית זה הסגנון שאנחנו כאן בוחרים להרגיש להדגיש בחוץ ובפנים, מעטפת פרטיות שמשלבת את כל מה שצריכים לבילוי פנאי איכותי ליד מפל מים פינת ישיבה צמחייה ריחנית ופינת מנגל.


הליך ביצוע שמיושם באופן תקני זה מה שמבטיח אורח חיים מתמשך לגינה ללא תקלות חריגות. ב-בניית הגינה הקפידו לוודא בהבחנה רחבת מועד, הקפידו על בחירת גנן מקצועי מיומן ועל צוות ביצוע איכותי שיודעים כיצד להפיק את מלוא הפוטנציאל ממצב נתון.

 

עיצוב תאורה לגינה

עיצוב תאורה לגינה

לעצב תאורת גן זה אומר לבחור את הגופים המתאימים ולבצע התקנה מקצועית עם שליטה נפרדת על המתגים.
קו גבול בצבע כחול

מרקם בנייה בחומר זהה

מרקם בנייה בחומר זהה

כשלא אוהבים להשתולל עם גוונים רבים אפשר להסתפק במרקם וגוון אחיד למגוון עבודות בנייה בדומה לתמונה.
קו גבול בצבע כחול

כניסה צדדית לגינה

כניסה צדדית לגינה

גם כאשר מדובר בשטח מעבר שולי מומלץ להשקיע טיפה רצון ומחשבה בכדי לעצב רצועה מזמינה ונעימה לעין.
קו גבול בצבע כחול

קיר בריקים ותאורה

קיר בריקים ותאורה

אם כבר יש קיר למה לא להוציא ממנו את המיטב עם חיפוי ותאורה מעניינת. תוכלו לחפות חלק מהקיר או את כולו.
קו גבול בצבע כחול

עיצוב כדים בכניסה

עיצוב כדים בכניסה

לעתים די בכד אחד כדי לשנות את המבואה בדלת כניסת בית ולעתים לכל אורך מדרכת החזית מהשער הראשי לגן.
קו גבול בצבע כחול

אפקט צללים בתאורה

אפקט צללים בתאורה

תאורת לד חסכונית מאוד, ואפשר בלילה להשאיר כמה נקודות מוארות ליד צמחים ובמדרכות כניסה ויציאה.
קו גבול בצבע כחול

גינה בשטח צר וארוך

גינה בשטח צר וארוך

שטח טופוגרפי צר וארוך מאפיין בתים רבים. אם יש לכם שטח כזה אנחנו יודעים כיצד להפיק ממנו את המירב.
קו גבול בצבע כחול

גינה מודרנית בחזית

גינה מודרנית בחזית

דומיננטי אבל רגוע. יש בתים שמתאימים יותר לגינה מודרנית בקווים נקיים ומבנה עיצוב מוגדר ברור ומסודר.
קו גבול בצבע כחול

מסלול גישה ומעבר

מסלול גישה ומעבר

קבלו רעיונות כיצד לשלב נתיב מדרך באבן מעובדת ומצע חלוקי נחל. נציע לכם מגוון אפשרויות בחירה עד ההתאמה.
קו גבול בצבע כחול

אשליית עומק בגינה קטנה

אשליית עומק בגינה קטנה

גם בבית עם גינה קטנה אפשר לעשות הרבה יותר בכדי להדגיש את הגינה ולייצר מרחב עמוק לתחושת גינה גדולה ממידותיה 
קו גבול בצבע כחול

גן גינון כשאתם בוחרים פתרון איכותי ומקצועי לקראת הקמת גינה חדשה משלב היסוד או כאשר אתם חושבים שהגיע הזמן לשדרג באופן מקיף את הגינה הקיימת. אדיגן מעניק לכם מגוון אפשרויות לעיצוב גינה מודרנית או קלאסית עם כל השירותים הנלווים ל-עיצוב גינה בקריות.

גן ורדים עם גלי פריחה שופעת

גן ורדים עם גלי פריחה שופעת

ערוגה מוטבעת בתוך מדרכה

ערוגה מוטבעת בתוך מדרכה

ברכת נוי עם דגים וצמחי מים

ברכת נוי עם דגים וצמחי מים

בניית טרסות ומסלעות

בניית טרסות ומסלעות

WELCOME TO YOUR DREAM

לקוח/ות נכבדים: לפני שאתם מתחילים לתאר את שאיפתכם, ולפני שנסביר לכם כיצד יש לעשות זאת עם תכנון ועיצוב מוקפד, נבקש לדעת מהו התקציב העומד לרשותכם למימוש הפרויקט אותו תרצו להגשים בגינה שלכם בבית קרקע פרטי או בגינת המרפסת. כאשר אנו מבינים את מסגרת התקציב התכנון מתאים עצמו למסגרת העלויות שאתם קובעים ( אם הדבר מציאותי ביחס לעבודה ולחומרים ). לאחר הסבר קצר מצידכם נוכל להתקדם לפגישה בשטח.