גננים בקריות - עשה זאת בעצמך

 

1500 שח - יום הדרכה מהפרט הראשון עד הפרט האחרון

מה לעשות ? שוקלים לבצע את העבודה בגינה הפרטית שלכם בשיטת עשה זאת בעצמך אבל צריכים פיקוח מקצועי על התהליך באמצעות יום הדרכה, תרצו לדעת מה לקנות והיכן כדאי לעשות זאת, כיצד לחלק את חצר הבית למקום שיהיה יפה ונעים לבלות בגינה, ואייך אפשר להשיג את מרב הפוטנציאל בידיים שלנו שיש בהם רצון טוב אבל אינם מקצועיות..  

עוברים בשטח ורושמים את התכנון

מעונינים לגלות איזה סגנון יתאים יותר לגינה ולסביבה הביתית בה אתם מתגוררים ? בואו לעבור איתי בשטח משער הכניסה ולרשום את מבנה התכנון בגינה שלב אחר שלב מהתשתית עד רמת הגימור.

בואו לעצב את הגינה בזמן אמת

רוצים לדעת איזה סוג תאורה לבחור והיכן יהיה טוב למקם אותה ? סקרנים לגבי אפשרות לעצב ברכת נוי או מדרכה ? אוהבים לשלב טקסטורות וגוונים ? חושבים על עיצוב קלאסי או מודרני ? אדיגן - יתרונות רעיונות פתרונות.

אדיגן הולך אתכם למשתלה שאתם בוחרים

תרצו שאתלווה למשתלה שאתם בוחרים בכדי שאבחר עבורכם את הצמחים המתאימים ביותר לסוג הקרקע בגינה שלכם ואניח אותם בתוך הגינה במקום הכי מדויק מבחינת מיקום השתילה ותנאי האקלים ?

שירותי הדרכה יעוץ מידע והכוונה

צריכים פיקוח אובייקטיבי, חוות דעת על עבודה או הצעת מחיר שהגישו לכם ? מעונינים לקבל עזרה טכנית ולבצע את העבודה באופן עצמאי ? חושבים על פרויקט מיוחד וצריכים הנחיה אישית מקצועית ?

עשה זאת בעצמך

חדש: גננים בקריות שירות הדרכה על בסיס תשלום יומי בשיטת עשה זאת בעצמך
שירות חינם
הדרכה ותמיכה טלפונית / וואטסאפ / mail

נתקלתם בבעיה נקודתית ואין לכם פתרון ? דרוש לכם עזרה בכדי לפתור את החידה כיצד להתמודד מול שטח טופוגרפי מורכב ? קבלו עצה טובה מאדיגן חינם ללא צורך ברישום מסובך או השארת פרטים אישים, שאלו וקבלו תשובה או מספר תשובות אופציונליות שיפתרו את הדילמה בה נתקלתם.

עשה זאת בעצמך בשיטה של אדיגן


בשיטה של אדיגן

גם אתם יכולים למצוא באתרי האנטרנט מידע כיצד לעשות אבל, בגן גינון מציעים לכם לעשות את הדבר שמתאים בדיוק למקום שלכם לאחר ביקור בשטח, לפני הביקור ערכו רשימה של דברים אותם תרצו לשלב בגינה שלכם בקווים כלליים, לדוגמה, הגדירו את מטרת הקמת הגינה, מה התכלית, איזה שימוש אתם מתכוונים לעשות בשהייה בגינה, מה החזון שנראה לכם מבחינת העיצוב אותו תעדיפו ומה תצטרכו לעשות כדי לשמור על הקים באמצעות החזקה על בסיס שוטף.

בביקור נסביר בדיוק כיצד לעבד את הקרקע באופן מקצועי ואיזה חומרים תצטרכו לקנות לשם כך, תקבלו תאור מלא אייך להתקין את התשתית למים לחשמל וגם לגז (למנגל), וכיצד לפתור בעיות של סחף קרקע תיחום סביב הבית, בניית ערוגות וטרסות, היכן להניח דשא וכיצד לעצב רחבת ישיבה לאירוח ושבילי מדרך, אתם יכולים לקבוע שתעשו את הגינה בשלבים בהתאם ליכולת הכספית בקצב שמתאים לכם, השלב הראשון בבניית גינה מתחיל ישר בתשתית עילי ותת קרקעי וכן תשתית המצע קרי הקרקע או המצע המנותק בגינת מכלים או גינה במרפסת.

התשלום מראש ובמזומן  כולל ביקור בשטח ליום אחד שכולל הגעה למשתלה אם תרצו לבחור צמחים, ובהמשך אם נתקלתם בבעיה או בשאלה נוספת אשמח להשיב בנייד בהודעת וואטסאפ ומייל, גם כשרוצים לעשות לבד בכדי לצמצם הוצאות של שירותי גנן כדאי לעשות זאת קרוב ככל שניתן להדרכה המקצועית, לנסות ולתאר את הסיטואציה הזו כאילו היא תביא אתכם לרמת התוצאה של גנן מקצועי היא אינה נכונה ואינה מושלמת אך בנסיבות האלו תגיעו למקום בטוח יותר בשמירה על ערך ההשקעה ותוצאה סבירה ביחס לציפיה.
 

 
 
 

 

THE PLACE YOU LIVE IN

גן גינון תכנון עיצוב ובניית גינות מעל 20 שנות ניסיון. שירותי גינון של גנן מקצועי פרילנסר שמעניק לכם פתרונות רעיונות ויתרונות לעיצוב הגינה בהתאמה, הקמת גינה בבית פרטי ומשותף משלב התכנון בטכניקה מיומנות ויצירתיות עם כל השירותים הנלווים תוך מתן מענה פרטני ואיכותי.

GARDEN SERVICE