גן גינון: תכנון גינות - הקמה עיצוב ובניית גינות בקריות - אודות

אודות: אדיגן פיתוח נוף


שיקול דעת: אחריות טכניקה ומיומנות שעברה מזמן את משוכת המבחן.

 

גינה חדשה או שדרוג גינה באתר גן גינון עם גנן מקצועי מומחה בתחום תכנון הקמה עיצוב ובניית גינות

כמה אנשים אתם מכירים שלא היו רוצים להיכנס לבית דרך גינה יפה , גינה שמשנה את האווירה ומארחת אתכם את המבקרים ובני המשפחה באווירה טבעית.

מבוא ציוני דרך...

בתור גנן שעוסק בתחום הגינון שנים לא מעטות גם אני נאלצתי להתאים עצמי לרוחות השינויים. שינויים מחוללים אלו מגדירים בתהליך הדרגתי את המעבר המסורתי לתפישה המודרנית. כאן, את או אתה יכולים למצוא את המגמות בתחום בשלל תרחישים בעיצוב שמעניק מענה מקיף לכל דרישה.

כיום, בניית גינה מצריכה לעתים בעלי מקצועות שונים הנלווים לעבודת הגנן, אתם יכולים להחליט להזמין כל בעל מקצוע בנפרד, אך אם תרצו נוכל להציע לכם את כל השירות המקצועי במקשה אחת עם מעטפת נוף מלאה גם לעבודות כגון: ריצוף חיפוי אינסטלציה חשמל גידור הצללה תוספות בנייה ועוד.. בסל השירות תגלו מבחר אופציות בתכנון בעיצוב ובהקמת גינות קרקע בבתים פרטיים ומשותפים, גינות גג פטיו ומרפסת בבנייה מותאמת לכל תכלית ומטרה אותה תבקשו להגשים.

מידע אישי:

את עולם הגינון גיליתי בצעירותי בחן"ל עם תרמיל על הגב וללא פרוטה בכיס, מצאתי מקור פרנסה שהפך לאהבת חיי. בחלוף שנים ולאחר הסמכתי כגנן סוג 1 בהצטיינות היטבתי להכיר את דקויות הניואנסים בסגנונות אדריכלות נוף ולהשלים התמחויות בארצות המוצא. גננים רבים מציעים לך גינה בסגנון דמה - אני מציע לכם אותנטי. עם עיצוב ותכנון שרואה ומבין את המשמעות באבחנה רחבת אופקים. מאז ועד היום אני עוסק בתחום כ-גנן פרילנסר, איש שטח שאוהב את מלאכת העשייה ובונה את הגינה ממסד עד טפחות במו ידיו.
 
 

מדוע נבחר אדיגן ?

כי מאחורי כל גינה יפה יש חלום שממתין להגשמה. 

אתם בוחרים אדיגן כי את או אתה רוצים להבטיח תשואה אופטימלית כנגד ההשקעה. את/ה רוצים להיות בטוחים שהגנן לא נעלם עם הכסף או מבטיח דבר והתוצאה אחרת, לכן, תשלום שכר העבודה מתבצע בהשלמת הגינה על מכלול תכנייה על פי התכנון המוסכם.

כן, גם אתם רוצים לדעת שהדברים נעשים באופן מקצועי גם בלי הצורך להידבק לי לראש. גם אתם רוצים להרגיש שהעבודה זורמת ללא שהיות ומריחת זמן, שהחומרים שנכנסים לגינה הם באמת איכותיים ועמידים, שהעיצוב עומד בסטנדרט וברף הציפיות, שיש לכם אחריות עם שיניים (לא תותבות), ובעיקר,,,, שהגינה הזאת עומדת על תילה ומתפתחת בחיוניות ביחד עם כל השיקולים העוסקים בנגישות ובבטיחות.

 

לקוחות ממליצים

מיכאל מנכ"ל טל גיל 

אדי הגנן הוא בחור על-הכפאק, יש לו טעם טוב והוא מבצע עבודה מעולה! יש לי גינה פרטית די גדולה, היא הייתה מוזנחת מאוד ולא יפה ופניתי לאדי כדי שישדרג אותה ויעשה את הגינה יפיפייה. הוא עשה הכל מ-א'' עד ת''! הרים את כל הגינה, כולל החלפת אדמה, שתל פרחים, דשא, התקין מערכת השקיה והגינה נראית מצוין! מעל ומעבר למה שציפיתי! הייתי כל-כך מרוצה שקבעתי עם אדי שהוא יתחזק את הגינה באופן שוטף, ומאז הוא מגיע פעם בשבועיים כדי לטפל בגינה ולשמור שתישאר יפה ונעימה לעין. אני חייב לציין לשבח את היושר של אדי, דבר שממש לא מובן מאליו מימים אלו בקרב בעלי-מקצוע בארץ, הוא אמין ואני סומך עליו בעיניים עצומות. אני יודע שאדי יבצע עבודה טובה, מקצועית ואיכותית גם אם לא אהיה נוכח בזמן העבודה וזה שווה לי הכל. ממליץ מכל הלב.
 
גן גינון: ת.ד. 1294 קרית ביאליק | טל: 4435 646 050