ABOUT MY WORK


אודות גן גינון
 

 
אדיגן-גן גינון" עיצוב גינות, תכנון, הקמת גינות בבתים פרטיים

אדיגן עיצוב גינות

אדיגן מתמחה ועוסק במתן שירות גינון סולידי ופרטני בבתים פרטיים ובנייני מגורים משותפים באזור הקריות בסביבת חיפה בצפון. עם למעלה מ 20 שנות ניסיון והסמכת מומחה בסיווג המקצועי גן גינון ממוקדת מיום היווסדה בהנגשת פתרונות ורעיונות אטרקטיבים בנישה ייחודית. את היצירה המעוצבת תוכלו לקבל עם תכנון אישי של אדיגן ובאמצעות תכנית אדריכלית. 

בפסיפס סגנונות הנוף גן גינון יוצרת שזירה בין קלאסי ומודרני לבין פורמלי וטבעי מול פיתוח המכיל שלל תחומים משלימים בבנייה כגון שבילים מעוצבים ברכות נוי תאורה מעוצבת עבודות עץ אבן ועוד...  במרוצת השנים הקפדנו על השתתפות בקורסים ימי עיון וסדנאות מקצועיות בנושא גינה פרטית לצד חידושים נלווים בתחום טכנולוגי.

את הסמכתי המקצועית סיימתי בהצטיינות לפני שנים רבות. ובחלוף השנים חלו תמורות מרחיקי לכת בתפישת תפקיד הגינה בעידן המודרני.  רוחות השינויים מהתצורה הקלסית למודרנית מגדירים מחדש את תרומתו של הגן לפרט ולמשפחה בסביבה הביתית. הניסיון שנרכש הופנם נלמד ומיושם לצד אהבת המקצוע שהופכת כל אתגר ופרויקט {קטן כגדול) שמתחיל כרעיון מילולי ומסתיים בתצורה ויזואלית מוחשית.


פרקטיקה פונקציונלית:

את היתרונות הגלומים בגינה הביתית לא תמיד יודעים הלקוחות כיצד למנף. תכנון חלקי או לקוי אינו יכול להגשים את מלוא הפוטנציאל ומכאן שהדרך המובילה לתחושת אכזבה היא קצרה. ב-גן גינון פועלים בהתאם למשנה סדורה בתכלית ומטרה. במודל עקרוני זה, הניסיון שנרכש נצבר נלמד ומיושם קרוב ככל שניתן לתפישת הלקוח.

ב-קשת התרחישים תגלו תבנית יסוד בהכנה מוקדמת לתשתית, טופוגרפיה מדרגית במפלסים דו או רב מימדיים שלובים בזרימה מתגלגלת בין סלעים צמחים מדורגים גופי תאורה ומפלי מים. ב-קו נקי נציע ריצוף חיפוי משטח עץ דק, דשא פרגולה אדניות ואלמנטים לנוי אסתטיקה ודקורציה להעשרה והדגשת הנוף.

מה זה אומר גנן מקצועי ? זה אומר, שהדברים שנבחרו לגינה שלך עברו את מסכת השיקולים במסננת שמבחינה בין הרצוי למצוי. גנן מקצועי ומיומן מבין את תנאי הקרקע ובוחר את הצמחייה המתאימה ביותר גם בהקשר האקלים אך גם בהתאם לסגנון ולאופי העיצוב שבחרתם, בוחנים את סוגי הצמחים בהתאם להכרת כללי הנוף והצומח בכלל אזורי הארץ. גנן שמבין היטב את המשמעות של התקנה מוקפדת למכלול הרכיבים העיליים ותת קרקעיים. איש מקצוע שיודע היכן למקם את התוכן במיקום אבסולוטי וכיצד לשלב את התכנים למיזוג מושלם, גנן שפועל במשנה סדורה ואינו מדלג על שלבים בחיפזון.

בתור גנן אני מאמין שתוצאה אמינה היא אינטרס עליון קודם כל של בעל המקצוע. ומכאן המשפט - עושים נכון או שלא עושים בכלל. אז.... אם אתם מוכנים להשקיע בחלום שלכם זו הכתובת לשירות שמציע מענה היקפי להרכבת התצרף ברמת גימור איכותית ומקורית.

בוחרים גן גינון להקמת גינה חדשה או שדרוג גינה כי גם אתם רוצים להבטיח תשואה אופטימלית ומאריכת חיים ביחס להשקעה בגינה. פרי הניסיון שלי מגיע מובנה לכל גינה חדשה בכדי לתת מענה שמתחבר לתרחיש אותו תבקשו להגשים בתכנון בעיצוב ובבנייה - זה כל הסיפור.שוטטו מעט באתר וגלו את מה שמתאים לכם.
העבודות מבית גן גינון מיושמות בכפיפות מלאה
ובאחריות למכלול כללי נגישות ובטיחות.

אדיגן שירותי גינון בקריות - ת.ד. 1294 קריית ביאליק - טל: 4435 - 646 - 050
ginun100@gmail.com