GAN-GINUN - בנייה
הגינה יכולה להכיל מעט מאוד אלמנטים ולמעשה די בעץ אחד בכדי ליצור שמורת טבע. אך יש גינות בעלי קיבולת תכנים גבוהה ולעתים צפופה ביחס למידות השטח, המושגים יחס ופרופורציה אוחזים כאן במשמעות חשובה ביותר להתפתחות הגן חוסנו ועמידותו בטווח קרוב ורחוק כאחד.
אלמנטים מעוצבים לפכפוך זרימה וזליגת מים תוכלו למצוא בווריאציות שונות, במפלסים, עם יציקת בטון מעל פני הקרקע ושקועת קרקע, בתוך קיר בצורה אנכית לזרימת מים בלבד ואולי גם לצמחים ודגי נוי. נוכל לשלב גם סלעים תאורת לד ואת כל המערכת הטכנית הטובה מסוגה לתפעול המערכת.

את אלמנט המים שאתם רוצים נתכנן בהתאם למיקום הרצוי, ונבנה בחומר שמתאים לכם, אפשר בעץ גושי בלוק אמריקאי בסלעים לבני אבן ואבן מנוסרת, בזכוכית במבוק אדני רכבת ברכת פיברגלאס ועוד.. למיקום ברכת הנוי חשיבות רבה, לכן אנו יוצרים את האלמנט בהתאם לתכלית אותו אמור לשרת.

ברכת נוי תורמת לאווירה, יוצרת אקלים נעים, משרה נינוחות ושלוות נפש לאלו שאוהבים לתפוס את השקט לצלילי פכפוך המים, לברכת הנוי משמעות ערכית במופע הייצוגי של הנוף בגינה זהו אלמנט בעל ייצוגיות מרשימה ונוכחות בולטת.
 
 
 

See how it Beautiful

 

WHEN YOU NEED TO FEEL

אלמנטים לגינה בבנייה מותאמת לשימוש פרקטי ולדקורציה

הופכים את הדרך שלכם למוצר מעוצב בטוב טעם

כאשר מדובר במשטחים כגון אלו לדריכה ומעבר ניתן לשלב אלמנטים מאותו חומר ליצירת אחידות כגון: אדנית בנויה עם מדרגות וריצוף מוקדי ישיבה, ברכת נוי מטבחון שרות חומה סביב הבית מחסן בנוי לגינה וכל האלמנטים המצריכים יציקות בטון עם בנייה רציפה וחיפוי בטקסטורה ומרקם פתוח למבנה נקי ללא קשקשת סבוכה.

תוכלו לשלב בין מדרכה סטנדרטית עם יציקה וריצוף לבין מדרכה המותקנת במגמה טבעית עם אבן שכוות מנוסרת בגימור טבעי, חלוקי נחל ואבני חיפוי  שונים, מדרכה עם צמחייה בין חללי האבן.

למעשה, היצע החומרים עשיר מגוון בטיחותי ומותאם לתנאי אקלים, אנו בוחרים בחומרים שמתברגים לנשמה של הגינה, התהליך המופלא הזה מתפתח והולך בחלוף השנים, הוא שיוצר את הציביון האישי הייחודי המתפתח אצלך בחצר הבית - קוראים לזה גינה.
נושא התקנת החשמל לגינה לפני הכל הוא עניין בטיחותי. בשום שלב אתם לא מוותרים על חשמלאי מוסמך ומיומן לביצוע מטלות כגון אלו. 
האפקט בתאורת הגן...
משטחי הדריכה והפסיעה, שבילי המעבר מדרכות ומשטחים מבוטנים הם מרכיבים דומממים אינטגראליים שצריכים להשתלב בתמונה הכללית של העיצוב עם התייחסות לטקסטורה גוונים ומרקם קירות הבית וגווני הצמחייה בקרבה או בסביבת משטחי המדרך. 
התאורה בגינה זה הרבה יותר מאשר בחירה וקיבוע שרירותי של גופי תאורה במרחב ובחלל הגן. גם כאן, התאורה מוטמעת בהתאם למכלול פרמטרים בעלי תכלית ומטרה, גופי התאורה משמשים כאלמנט נוי במהלך היום, אך בשעות החשכה האפקט משנה את דמותו במשחק הצללים שבין צל ואור, הגינה מעושרת בנוכחות רצויה במוקדים המעניינים, יוצרת עניין ומשרה תצוגה דקורטיבית ומסתעפת בין הגופים השונים.
  • אנו עובדים עם גופי תאורה איכותיים מבית קישלר וחברות נוספות המספקות גופים בטיחותיים עמידים ובעלי תו תקן.
התקנה בתוך מעל ועל קירות ומשטחי ריצוף. אדניות בברכת נוי משוקע במים בין הצמחייה שקוע בקרקע על עמודים בתוך אדניות וכדים תלוי ומקובע בסימביוזה מוחלטת בהתאמה לתנאי השטח אופיו ומידותיו.
כשאנו חושבים על האלמנטים שאנו רוצים בגינה, כדאי לחשוב על התקני מסתור לרכיבים שאמנם נחוצים וחשובים אך שאינם חלק טבעי מנוף הגן, כגון: שיבר שעון המים, בלוני גז, מיכל הסקה של הסולר, מסתור כביסה , מסתור פח אשפה ועוד.. 

בניית אלמנטים להצללה מיסוך מסתור ויצירת מעטה הפרדה בין גבולות מגרש הבית לבין הרחוב וגבולות החיץ בין השכנים 

מעצבים את הטבע שלך

המעטה החוצץ בין גבולות מתחם המגרש אמור ליצור מעטה פרטיות מלא או חלקי, הפרדה שתוחמת את הגבול הפרטי, תיחום זה בין שזו חומה או צמחייה טבעית הופך הדבר למבנה התמך של הגינה כולה.
אדיגן: חיפה קריות, ת.ד. 1294 קרית ביאליק - טל: 050-646-4435