ברכת נוי בבית פרטי  ברכת נוי050-646-4435

SMOKEA ON THE WATER
הפואטיקה של הגננים 

השלהבת שלא מפסיקה את החוויה לרגע אחד: אלמנט מים בווריאציה כזו ואחרת משנה את כללי המשחק במפת הנוף בכל גינה. זהו ללא ספק מרכיב עצמתי המשדר נוכחות מדהימה באפקט ויזואלי מרשים ודומיננטי המלווה בהשפעה נכרת ברבדים רבים על רוחו וסביבתו הנפשית של האדם מלבד ההיתרונות הגלומים בתצוגת התפאורה.

הסיפור של התפעול

אבזור אוטומטי

זה נשמע מסובך? פשוט לא נכון. האביזרים הטכנים יעשו את העבודה ללא צורך במגע יד אדם. צלילות במים סילוק וניקוז הפסולת מילוי אוטומטי והתראה לנייד בכל בעיה הם רק קצה העזרים ששומרים על תפעול תקין.  אנו נבחר להשתמש באבזור שהוכחה יעילותו למשך שנים אין ספור ללא תקלות חריגות.

בסמוך לברכה נתקין ארונית לפיקוד שליטה ובקרה בנגישות קלה ובטוחה. תוכלו לבצע ניתוק מוחלט בחדשי החורף או לבצע ניקיון יסודי חד שנתי על פי הצורך והחלפת בלאי טבעי אחת למספר שנים.

התקני אבזור מחוברים לחשמל שקועים מים חייבים בתו תקן לרבות התקנת הגופים לתאורה באמצעות חשמלאי מוסמך ומיומן. במקור מים עמוק הבטיחות בסביבת ילדים מחויב פיתרון יצירתי לתיחום שימנע כל אפשרות להחלקה או נפילה פנימה.

בחירת מיקום הברכה

תובנות ורעיונות

בעדיפות ראשונית נרחיק את הברכה משמש ישירה ומתחתי עצים נשירים ושורשים אלימים. אם תמצאו כי המיקום הכי טוב ביותר נמצא תחת השמש נדרש פתרון הצללה. ניתן להציב ברכה לנוי בחזית כניסה בשולי הבית ובצידו האחורי לפי בחירה.

בגינות במרפסת בבית רב קומתי כגון בנייני מגורים נוודא עמידות נשיאת המשקל שתמנע הסבת נזקים עקב משקל עודף במקביל להתקנת תשתית לניקוז ותיעול המים ביעילות וללא נזקי רטיבות לתשתיות.

מייצג קינטי בדומם חי וצומח

כמעיין המתגבר

מי מאיתנו לא התחבר לרגעים קסומים שיש באפקטים במפלי מים. לא במקרה נמצאים מקורות אלו במקומות מוגדרים כאזורים לנופש ההמוניים מקצוות החרמון עד השטפונות השוצפים בנגב המדברי. תנסו לחשוב כמה מכם היו בכלל מגיעים לכנרת אם לא היה שם אגם. את המים אנו פוגשים בצורות ובנפח שונה באולמי שמחות בברכות שחייה בים בכיכרות העיר ובמעגלי תנועה.

מחקרים אקדמים חשובים מכל העולם בחנו את הקשר בין המים וסביבתו הקרובה של האדם והגיעו לתוצאות מדהימות דרמטיות חיוביות ומשמעותיות. את כל הטוב הזה אתם יכולים להכניס לגינה הפרטית שלכם.

ברכת הנוי יכולה להיווצר בגרסאות שונות, ולהכיל מים שקטים בלבד ובצירוף דגי נוי צמחי גדה תאורה משוקעת סלעים מדרגות צפות אבני נחלים ועוד. 

הבנייה יכול שתאה במדרג אחיד ומפסלסים מרובים מעל הקרקע ותחתיו במצב אנכי ומאוזן בתוך אגנית בנויה, מובנה קירות במבנים צורניים מדורגים ובתוך אלמנטים דקורטיביים עם בנייה ייחודית המותאמת למידות מדויקות.

אלמנט מחוזק עמיד ואטימות פרפקט בונים באמצעות ברזל ויציקת בטון במכה אחת. בהכנה מוקדמת נעצב מבנה צורני נתקין שרוול זינה להשחלת כבלי המערכת ובשלב הגימור נחפה את הבטון אך זו רק דרך אחת.

בנייה ניתן לבצע גם בעץ גושני מעובד וטבעי בלבנים מזכוכית, בבלוק אמריקה באגנית פיברגלאאס בסלעים באבן פראית מנוסרת בגימור טבעי ועוד...

יש לכם שאלה ? זקוקים למידע כללי נוסף ? רוצים עזרה או הכוונה כללית בכדי לנסות לבצע לבד ? אשמח לעזור לכם לקבל כמה תובנות (מבלי לנסות למכור לכם שירות) כדי שתעשו קרוב ככל שניתן לאיכות מקצועית בשיטת עשה זאת בעצמך.

 

GAN GINUN - WHEN YOU NEED TO FEEL
דברים נעימים ומרגיעים לגינה שלך

כמה דוגמאות על קצה המזלג. אתם ממש לא חיבים ברכת נוי, אבל אם החלטתם שכן, כדאי ורצוי לעשות זאת בידיים מקצועית ללא החיסכון על איכות חומרים ואביזרים. כשרוצים אלמנט נחמד בהשקעה אפסית ניגשים למשתלה, בוחרים משהו בכמה מאות שקלים, מביאים הביתה ממלאים מים ומכניסים את התקע לשקע. נכון שזה נשמע הגיוני יותר מאשר השקעה של 100.000 שקל - בהצלחה.

 

מעוגל שקוע עם קופינג

מעגל מים ופינת ישיבה עם מעטפת צמחייה וחיפוי מינמליסטי קלאסי.

 

מעטפת גמישה וגימור איפאה

קונסטרוקציה היקפית בחיפוי לוחות עץ צמחי גדה וקערית זליגה למפל.

 

יציקת בטון ומדרגות צפות

מהוקצעת ומורכבת בתשתית אטומה מבוטנת ועמודי תמך למדרגות.

 

סימביוזה בין חוץ ופנים

ברכת דגי נוי בעיצוב משגע במפלס הריצוף במרפסת מקורה עם פינת ישיבה.


 
TAKE THE IMAGINATION TO YOUR GARDEN
אז מה עם כחול זה לא רק מים

עזבו את הסיפורים והתחברו למציאות - מתקדמים לגינה שמשנה את כללי המשחק

אין יתושים במים קינטיים

סברה של יתושים בסביבת מים נכונה כאשר המים עומדים. המים שנמצאים בתוך הברכה עוברים סירקולציה רציפה ומתמדת.

ברכת נוי ליד רחבת האירוח 

ניתן לשלב כל אלמנט בסמיכות למקום בו אתם מבלים ומארחים בתוך שטח הגינה או במשטח רחבה מרוצפת במרפסת.

הוצאות התפעול מזעריות

העלויות התפעוליות שואפות לאפס מבחינת הוצאות מזעריות למילוי מים וצריכת חשמל בדומה לשימוש בתאורת לד.

BUILDING YOUR DREAM