תכנון גינה בחזית

עיצוב גינה בכניסה לבית

פתרונות רעיונות ויתרונות מובנים ביצירתיות בטכניקה ובניסיון פרקטי מזה למעלה מ-20 שנות עשייה


 

ADIGAN THIS IS YOUR CHOICE

כניסה ויציאה מהבית היא דרך בה אנו עוברים מידי יום ולעתים פעמים רבות, זו הדרך שמקבלת את דיירי הבית ואורחיו משער הכניסה ויוצרת את הרושם הראשוני בין חוץ ופנים. ב-גן גינון מקדישים לעיצוב גינה בכניסה ראשית את תשומת הלב בעיצוב מפתיע ומעורר התפעלות במבט אחד.

תכנון והקמת גינה בחזית

מדרכה ורחבה מעוצבת בכניסה

מדרכה ורחבה מעוצבת בכניסה

הטיה של המדרכה בצורה מעוקלת ומעוגלת מעניקה למרחב תחושת עומק, תמצאו כאן מדרכות בנויות עם יציקת בטון וריצוף לצד מדרכות שנבנות בחומרים טבעיים .

עיצוב תאורה לאורך ורוחב הכניסה

עיצוב תאורה לאורך ורוחב הכניסה

כמה נקודות תאורה יספיקו בכדי לשנות את התוצאה. תכנון תאורת גן בגינת הכניסה הוא אלמנט חיוני שמעשיר את האווירה בצללים וגוונים שמתפרשים ביחס מתאים.
 

שתילת צמחייה לכניסה ראשית

שתילת צמחייה לכניסה ראשית

אפשר עץ בודד עם נוכחות או שתילה במקבץ. בחירת צמחי גן המיועדים לגינה בכניסה או גינה קטנה אלו צמחים שנבחרים  בקפידה ובהתאמה למידות השטח.

דקורציה לעיצוב גינות ב-פרונט

דקורציה לעיצוב גינות ב-פרונט

אביזרי הדקורציה הם כלי משלים שמתמזג לתוך העיצוב הכללי בין ומעל אלמנטים צומחים ודוממים, כד מיוחד עששית תאורה מריצת פרחים ואלמנטים לתפאורה.

 

 

YARD AND GARDEN HOUSE

כשאתם עושים את הדרך מהרחוב לתוך החצר אתם מתנתקים מהשטח הציבורי ועוברים למרחב הפרטי, רק אתם יכולים להחליט מה חשוב לכם לראות ולהרגיש במסגרת הביתית בה אתם ובני המשפחה שלכם חיים.

GARDEN SERVICE
בנייה והקמת גינות

בנייה והקמת גינות

כל גינה היא דף חדש בספר, כל פרק הוא סיפור בפני עצמו שמתאר את הדרך בה האדם מעדיף לראות ולהרגיש את רמת החיים שלו ושל משפחתו במסגרת ביתית. לדעתי האישית, מצגת הנוף בחזית של מבנה מגורים פרטי ומשותף נושאת אמירה ברורה שמשקפת במקרים לא מעטים את אורח סגנון החיים שאנו בוחרים, נכון, לא תמיד בחירה זו נעשת מרצון שכן אילוצים כספיים מונעים מאיתנו לנדוד קדימה אבל תמיד נרצה לראות מה אפשר לשפר במצב הנתון.

לפעמים מה שיש בחזית זה בעצם כל הגינה כלומר אין שטח נוסף בצידי הבית או מאחורי הבית ומכאן שתכנון הגינה בחזית מקביל לתכנון גינה קטנה שמטבעה מכתיבה אילוצים של מרחב. בשיטה של אדיגן תוכלו להכניס את המרכיבים החיונים מבלי ליצור תחושה מכבידה ומסואבת באמצעות אשליית עומק שנוצרת במשחק טופוגרפי במדרגים ומפלסים מעל פני הקרקע.

 

עיצוב גינה קומפקטית

עיצוב גינה קומפקטית

בגינת כניסה עם מקטע קרקע בודד נעדיף אלמנט פיסולי חזק ודומיננטי, ובהיקפו במדרג הנמוך נשלב חיפוי בגוון אחיד או רצף צמחים נמוכים ב- 3 גוונים לכל היותר ליצירת ניגודיות בין נוף עליון לתחתון.

כאשר יש 2 מקטעים ויותר בפרונט החזית במבואת הכניסה מרחב התמרון מאפשר להעשיר את תצוגת הכניסה בשלל תרחישים. אופי חזות הבית בכניסה טמון בתצורת הסגנון המועדף עלכם, אצלנו תמצאו פתרונות קסומים כאשר בעצם אין קרקע והכל מחופה או מרוצף, במקרה זה אנחנו בונים את הגינה על המשטח עם ניקוז מים ישירות לקרקע חשופה כדי למנוע נזקי תשתית לריצוף או לקירות הבית.

דרך נוספת לעיצב גינה קטנה בחזית כניסת בית ניתן לעשות גם באמצעות סלסלאוות תלויות, קיר ירוק אנכי וכמובן באדניות כדים וכלי כיבול שונים למטרת שתילה עם פינת ישיבה אלמנט מים ותאורה.


 

THE PLACE YOU LIVE IN

אתם מוזמנים לגלות עניין