12 גינות בשנה - עיצוב גינות - בנייה תכנון וביצוע

עם בניית גינה מעוצבת אתם מקבלים שירות מוקפד מיומן ומקצועי המלווה ביתרונות ברעיונות ופתרונות המגלומים מול אין ספור אתגרים בפרויקטים שונים. אדיגן מבין היטב את כל הפרטים שאופים עבורך את ההבדל בכל פרט. חושבים לשדרג את הגינה או לבנות גינה חדשה ? ....

אדיגן גנן נוף
תכנון והקמת גינות

גינות מעוצבות בטעם אישי

GAN-GINUN

תכנון גינה מעוצבת עד אחרון הפרטים. 

תכנון שמשלב תובנות:

תכנון שמנביט תוצאה רצויה וחיוניות מירבית הוא תכנון שבוחן תמונת נוף תואמת לחזון פרטני של כל לקוח. הסמכה מקצועית היא אבן יסוד בתהליך התכנון לצד ביצוע מקצועי ועיצוב יצירתי שמותח את גבולות היצירה למיצוי מלוא הפוטנציאל בהתאמה הנדרשת לתכנון גינת קרקע / גינות גג מרפסת.

לגינה שרואים ואוהבים כבר במבט ראשון. 
טאץ עיצובי במראה נוף ייחודי תגלו כבר בחזית הגינה.
נוחות נוכחות עם תחזוקה חסכונית ובסיסית.
רעיונות בצירופים מדהימים לגינה קלאסית ומודרנית.
מהפך דומיננטי בגינה מוזנחת בשדרוג וחידוש מן היסוד.

עיצוב והקמת גינה פרקטית !

גינות במבנה פרקטי. לגינה שלכם אדיגן מתייחס לרוב בהיבט התועלתני מהשהות בגינה במקביל לתצוגת הגימור בעיצוב הנוף הסביבתי. מטרות אלו מובנים טבעי בתכנון שבוחן תוצאה בכל שלב עם מבט רחב אופקים.

גן גינון שואפת למקסם את הפוטנציאל הגלום בשטח החצר בהתאם לצרכים שלך. גינה בנויה על פי תכלית ומטרה היא גינה המגשימה עצמה ללא גבולות זמן. בואו לבחור את העולם בו אתם רוצים לבלות במתחם החצר. גלו את מגוון האפשרויות, ותנו לאדיגן לבצע את ההתאמה. בשלב גיבוש הרעיון הסופי נציג פרספקטיבה רחבה שמבטאת יחס ופרופורציה בין תצורת הגן למידותיו. תפגשו כאן בכל הצירופים בתחומי הסגנונות באדריכלות נוף מהארץ והעולם - קלאסי ומודרני טבעי וסולידי.

עיצובים בנוף הבית

אדריכלות נוף 

אדיגן הוא גנן מקצועי פרילנסר העוסק מעל כשתי עשורים בתחומי גינון עיצוב ופיתוח למגזר הפרטי.

אדי מבטא יצירה והגמוניה פסטורלית בשלל תרחישים. במיומנות באמנות ואמינות שנוגעים למכלולי פרמטרים ולכל תכלית ומטרה אותה תבקשו להגשים.

אדיגן: חיפה קריות, ת.ד. 1294 קרית ביאליק - טל: 050-646-4435