תמחור עלויות והגשת הצעת מחירר

הצלחה או כישלון זה עניין שמתחיל בבחירה שלך..

היסודות המובילים את התהליך תלויים האחד בשני - תכנון, ביצוע, תחזוקה.

 
 

 

BE GOOD TO YOUR LIFE

GARDEN SERVICE
הצעת מחיר להקמת גינה
TAKING THE DREAM TO THE TOP
הצעת מחיר להקמת גינה

בדרך להצעת מחיר להקמת גינה הצרכן הישראלי יכול לטרטר אלף גננים בכדי להגיע למחיר זול במיוחד, להגיע לתמחור עלויות מוזל זה בוודאי עניין לגיטימי בכל שירות מסחרי והשאלה היא, למה לא להגדיר את מסגרת התקציב מראש, להסביר לגנן או לגננים שהזמנתם מה אתם צריכים והיכן גבול התקציב העומד לרשותכם למימוש הפרויקט, תוכלו לקבל הצעות מחיר מגנן אחד או כמה גננים ולקבוע מה ההצעה שעונה טוב יותר לציפייה שלכם.

 
 
 
האמת בהשוואת המחירים

האמת בהשוואת המחירים

המבין יבין: מבחינת לקוח השורה האחרונה בהגשת הצעה כלומר, המחיר מסכם את נושא הבחירה מי יבצע את העבודה אבל,,, זו השוואה מדומה  מכיוון שכל הצעה מכילה ניואנסים שונים באיכות כמות וטיב החומרים, כל גנן מביא איתו יצירה וניסיון שונה לחלוטין וזה אינו משוקלל כלל בהשוואה ואין ללקוחות כלים מקצועיים לבחון זאת.

למה להגדיר מראש תקציב ?

למה להגדיר מראש תקציב ?

כאשר מתכנן גינות מודע למגבלות התקציב מפרט התכנון מותאם לסייגים בתכנון הגן תוך מתן תעדוף לאזורים המשמשים לייצוג מרכזי לעומת אזורי משנה שהם בחשיבות מופחתת. התכנון לא חורג וגולש מעבר לסף עלויות שקבעתם ואין צורך לבסס ולהתאים את מתווה התכנון שוב ושוב רק בגלל שהתכנון גדול עלכם ברמה התקציבית.

 

השוואה בין איכות החומרים

השוואה בין איכות החומרים

לחומרים שנכנסים לגינה יש משמעות רבה לא רק בהיבט של יופי אלה במישור העמידות והתקינה, גם כאן הלקוח הסביר לא יוכל לעמוד על משמעות הדברים בהיבט המקצועי. ככלל, אני מקפיד בחומרים האיכותיים ביותר לאבזור טכני ותשתיות עם תו תקן, רכיבים ומרכיבים עמידים לתנאי חוץ ששומרים על תפעול ומראה נקי ומתמשך לשנים אין ספור.

השוואה בין איכות המבצע

השוואה בין איכות המבצע

כדאי לשים לב: תמצאו ברשת פלטפורמות שיווקיות שמציעות לכם לקבל פניות מכמה גננים בו זמנית בכדי שתוכלו לבצע השוואת תמחור עלויות בין הגננים שיגישו הצעה אבל,,, אין לפלטפורמה כלשהי אינדקציה באשר לרמה המקצועית של נותן השירות, אין אחריות, אין פיקוח ואין פיצוי כלשהו במקרה של נזק על תועלת.

 

Garden building prices and costs

THE PLACE YOU LIVE IN

מטבע הדברים גינה יכולה להכיל מאות פרטים וזה אינו ריאלי שכל גומייה או בורג יכנסו למפרט. באתר גן גינון יש סעיף כללי המתאר את עלויות החומרים במקשה אחת עם תיאור חומרים ורכיבים כולל דגם והיקף האחריות במוצר טכני כולל כמות איכות וטיב המוצר ללא הדגשת כל פריט במחיר נפרד. המפרט מציין מועד לסיום העבודה אך זה יכול להשתנות ולהתאחר עקב שינויים ותוספות שמציע מזמין העבודה תוך כדי התהליך.


 


אתם מוזמנים לגלות עניין