אדריכלות נוף
BUILDING YOUR DREAM

 
  • דברים שטוב לדעת ?

   כל אדם רוצה להבטיח תשואה איתנה ומאריכת חיים ביחס להשקעה. זה נכון לגבי כל רכישת מוצר או קבלת שירות בכלל ובתחום הגינון בפרט. אנחנו לא באמת רוצים לגלות תקלות ללא סוף שגוררות אותנו להוצאות חוזרות ונשנות. אחת הטעויות הבולטות והנפוצות של הלקוח נמצאת בדרישה לראות גינה לדוגמה, הגנן לוקח את הלקוח/ות לגינה שזה עתה בנייתה הסתיימה, הדברים נראים נהדר, הגינה מקרינה את מלוא הדרה בחיוניות אך בין זה למציאות במבחן הזמן המרחק עצום. בשלב מקדמי זה ניתן להתרשם מהיופי בלבד אך לא ניתן לעמוד על טיבה עמידותה חוסנה ותקינות התפתחותה בחלוף השנים.

  • טיפ קטן: בתהליך גיבוש התכנון בקשו מהמתכנן להתייחס למישור התחזוקה בה תוכלו לעמוד. גם אם הגינה שלכם הוקמה על בסיס עקרונות המקצוע ללא כחל וסרק הרי שבהעדר אחזקה נאותה נמשל הדבר לגינה שהוקמה על קרן הצבי.

 
 
  • למה גנן מקצועי ?

   כי גם אתם רוצים להיות בטוחים שהדברים שנבחרו לגינה שלכם עוברים במסכת שיקולים ובמסננת שמבחינה בין רצוי למצוי. רוצים גנן מיומן ואחראי שבוחן ומבין את תנאי הטופוגרפיה וסוג הקרקע ובוחר את הצמחייה המתאימה ביותר גם בהקשר האקלים וגם ביחס פרופורציונלי של מידות השטח, גנן שיודע לבחור את התוכן המתאים ביותר לסגנון ולאופי העיצוב שבחרתם וממקם את הדברים במיקום בצירוף ובשילוב האופטימלי.. גנן שמבין היטב את המשמעות ארוכת הטווח של התקנה תקנית ומוקפדת למכלול האביזרים והרכיבים בעבודות התשתית העילי וקרקעי. איש מקצוע שידע לייצר מיזוג מושלם בין הדוממים לצומחים שפועל במשנה סדורה ללא חיפזון ועיגול פינות.

  • טיפ קטן: כדי למנוע פער בין מחויבות לתוצאות או נטישה והעלמות מהעבודה, את הכסף לחומרים שלמו רק כאשר הם נכנסים לשטח העבודה, הותירו בידכם מינימום שני שלישים משכר העבודה עד שלב הסיום הסופי בהקמת הגינה על מכלול תכנייה.

 
 
  • מיומנות ואחריות ?

   המיומנות אינה מותירה אותנו בעלי המקצוע טובים ככל שנהיה חפים מטעויות. הטעות היא כישלון אישי ומקצועי שהולך ומצטמצם למינימום עם שנים של ניסיון. מה שיכול להתפס אצל גנן אחד כמינימום יכול שיהיה המקסימום אצל האחר. כאשר מתגלה טעות או תקלה כלשהי אנחנו כלקוחות נרצה לדעת שיש לנו גב אמיתי של איש שירות שאינו מנסה בתחכום מילולי לברוח ממחוייבות גם לאחר שסיים וקיבל את כספו. פשוט בן אדם שמבין את דחיפות הבעיה ומגיע לסדר לתקן או להחליף כפי שמתחייב מתכולת האחריות, ושאינו מטרטר אותנו באין ספור טלפונים וגישה חמקנית.

  • טיפ קטן: הקפידו לבקש ממגיש ההצעה לרשום נספח המפרט בשקיפות את היקף האחריות ומועד פקיעת התוקף. רמת החזקה בסיסית או מורכבת נדרשת בכל סוגי הגינות ומכאן מומלץ לבקש מפרט טכני שמתאר בפרטי פרטים את מאפייני התחזוקה לטיפוח מיטבי לשימור ערכו של הגן, סכמו על דרכי התקשרות פתוחים למידע יעוץ והדרכה גם אחרי פקיעת המועד הרשמי של האחריות.

 

777777777777777777777777777777777

​ ​

 

 

להגשים את מלוא האפקטיביות

בוחרים גן גינון להקמת גינה חדשה או שדרוג גינה כי אתם רוצים להבטיח תשואה מאריכת חיים ביחס להשקעה. פרי הניסיון מגיע מובנה לכל גינה בכדי לתת מענה שמתחבר לתרחיש אותו תבקשו להגשים בתכנון בעיצוב ובבנייה - זה כל הסיפור..