הקמת גינות בקריות
 

אדיגן - הקמת גינות בקריות
קווים מנחים בתהליך
 
 

הקמת גינה פרטית:

גן גינון היא פלטפורמה המעניקה שירותי גינון ופיתוח נוף בבתים פרטיים צמודי קרקע ובבתים משותפים באזור הקריות, המודל העסקי של גן גינון מושתת בעיקרון בסיסי שפתוח בפני קהל לקוחות מצומצם ביותר, חלון שמשקיף על הגינה וסביבת הבית בצורה שונה לחלוטין מהתפישה הרווחת כיום בענף הגינון בכלל, ובתחום עיצוב תכנון והקמת גינות בפרט. כאן לא מרימים את הדגל של המחיר בהצהרה על מחיר זול לעומת אחרים, ההפך הוא הנכון, כאן העלויות ברוב המקרים יהיו גבוהים יותר לעומת גנן / גננים אחרים וזאת מן הטעם הפשוט. כל תהליך הביצוע מבוסס על תהליך מקצועי מן המסד ועד הטפחות, החל מעיבוד והכשרת קרקע, הצנעת יסודות הזנה במינון יחס והרכב שתואם את נתוני השטח על פי כללי המקצוע.

אדיגן מציע הצנעת תשתית טכנית בחומרים שנושאים תו תקן ותקני בטיחות, תכנים שמקובעים במיקום הנכון, בעומק הנכון, ובדרך שתאפשר זיהוי וטיפול בכל תקלה עתידית ללא חפירות ושבירה במהירות וביעילות. התקנת אבזור טכני  - בדומה לרכיבי תאורת גן, גופי תאורה, שקעים ומפסקים, אביזרי תפעול לברכת נוי וכיוצא באלו - אנו משתמשים במוצרים הטובים מסוגם, מוצרים שעמדו במבחן התוצאה בתפקוד תקין ללא תקלות ובלאי מואץ עם התקנה בידי חשמלאי סופר מקצועי..

מידע כללי

בתחום העיצוב: תוכלו לבחור עיצוב במגמה מוכרת מתוך היצע סגנונות מוכרים באדריכלות נוף או בעיצוב ייחודי ומקורי מבית גן גינון, עיצוב שאינו נצמד למתווה מוכר אך פועם בדרכי היישום בכפיפות למכלול האספקטים והשיקולים הנבחנים בראיה רחבת אופקים, והבנת המשמעות הנגזרת מצמיחה והתפתחות הנוף בחלוף השנים, בסגנונות נפוצים סטנדרטיים תמצאו את העיצוב בפורמט קלאסי או מודרני, גן ורדים, בוסתן פרי הדר, גן בוסתן פרי סובטרופי, גן סוקולנטים, גינה ים תיכונית, גינה טרופית, גינה בסגנון פורמאלי בעיצוב גאומטרי נוסח גני ורסאי (גן צרפתי), גן אנגלי עם משחק טופוגרפי, גינה מינימליסטית בניחוח אסייתי, גינה עם עיצוב כפרי בדומה לאווירה טוסקנית, גינה במבנה מודולרי ועוד.

הקמת גינות בקריות

תכנון שתילה - עובדים מול כל סוגי הצמחים המוכרים לרבות עצי בונסאי, עצי ארץ ישראל, זית עתיק, דקלים, צמחים טורפים, סחלבים, מטפסים, שיחים על גזע, צמחייה טרופית, במבוק (חיזרן) ברושי טוטם בצלים פקעות שרכים צמחים מפיצי ניחוח, צמחייה זוחלת מפלית ומשתרעת, כל תכנית שתילה קטנה כגדולה כפופה למגבלות תנאי האקלים, מטרת השתילה, פרופורציה בין סגנון העיצוב לסוג הצמחייה, השלכות של טיפול תחזוקה והיקף צריכת מים, סוג הפריחה, משך זמן הפריחה, התאמה בין מרקם העלים וטקסטורה של גוונים. שתילה שמבוססת על התחדשות טבעית ללא צורך בהחלפת צמחים בכל שנה כאשר הדגש מושם על מחזוריות רב שנתית, בתכנון שתילה נתייחס גם לסוג הקרקע שנמצא אצלכם בחצר, ובבחירת הצמחים נתייחס גם להשפעת המבנה הארכיטקטוני של הבית על תצוגת הצמחים - צריך לייצר מיזוג בין הבית לגינה.​

בתחום בנייה: אנו רואים בכל מרכיב דומם חלק אינטגרלי מעיצוב הגן, כך לגבי שבילים מדרכות רחבת אירוח ופנאי, מחסן גינה, חומה סביב הבית, גידור המגרש, החנייה וכו'. דפוס ההקמה והתכנון פונים לנישה ייחודית שמציגה את הגן ברוח יצירתית, בשירות שלנו אנו עוסקים גם בעיצוב התאורה לגינה, להבדיל מסתם התקנה של תאורה בידי חשמלאי - שיטת העיצוב בתאורה נובעת ממגוון שיקולים רחב מאוד.

אנו עוסקים בהתקנת ראש מערכת השקיה ממוחשבת עם או בלי מדשנת אוטומטית, מחשב בשליטה ידנית או בשליטה מטלפון נייד מכל מקום בארץ ובעולם, אנו מאמינים שמפרט טכני איכותי ומקצועי מאוד הוא קודם כל אינטרס של מבצע העבודה שכן אף אחד לא מעוניין לחזור לעבודה אין סוף פעמים בכדי לתקן ליקויים אבל,,, ב-גן גינון מבינים היטב את משמעות האחריות גם כשנוצרת בעיה.