הקמת גינה בבית פרטי בקריית ביאליק  הקמת-גינות050-646-4435

ALL THE BEAUTY WITH ONE HAND

הקמת גינות / ציוני דרך

חנסו לחשוב על זה כך. אתם רואים את התמונה המלאה על גבי קופסת התצרף (פאזל) אבל בכדי לקבל את התמונה אתם צריכים לחבר חלק אחר חלק, אין מקום לטעות לכל חלק מקום מדויק אחד. כך מתנהלת הקמת גינה בהליך מסודר, יודעים מה המקום המתאים לכל רכיב עד התוצאה המושלמת..

גינה קטנה לפני הכניסה

החזות בחזית


גינונת קטנה לפני שער הכניסה לבית

לעתים מדובר בשצ"פ שבדרך כלל מוזנח מאוד. קחו יוזמה, מעט מאוד צריך בכדי להפוך את הרצועות הקטנות האלו למשהו נעים לעין, בסך הכל זו חלק מהתרשמות של הכניסה הראשית.

המרזב בתור אדנית

כריזמה אישית
 

רעיון מקורי - הופכים את המרזב לאדנית פורחת מעל החניה

יש לכם מרזב ? בכדי להפוך את המרזב המשעמם למשהו פורח מזמינים מרזב נירוסטה עם 2 תאים, הראשון לניקוז המים והשני ישמש לשתילת פריחה מפלית.

בתא השתילה מתקינים קו טפטוף 8ממ, בתוך התא (סמוי מן העין ואינו מורגש) יוצרים שיפוע שינקז את מיי ההשקיה בקיץ ובחורף לכיוון הרצוי לכם, ניתן לשלב גופי תאורת לד להדגשת היופי.

פיסול סביבתי בגינה

נוף אורגני


אלמנט פיסולי במרכז הגינה

לפיסול סביבתי אין טאבו רק בכיכרות או שטחים ציבוריים. ניתן לשלב בתוך הגינה אלמנט דקורטיבי מרכזי שיוצר נוכחות חזקה מענינת ומשתרגת כאלמנט בודד וקבוצתי.

אלמנטים בבלוק אמריקאי

אחידות הבנייה

כל היופי הזה בנוי בלוק אמריקאי

באופן אישי אני מאוד אוהב את האבן הזאת, היא מגיעה במרקמים גוונים וטקסטורות וגדלים שונים. אין דבר שלא ניתן לבנות עם האבן הזאת, ואין טבעי משלוב אבנים בגינה קלאסית ומודרנית כאחד.

הבלוק האמריקאי עמיד חזק יציב ניתן לשטיפה והוא כמו חדש, לא מתפרק ואינו זקוק לתחזוקה שוטפת, ניתן לעצב אותו בכל צורה במדרגים וצירופים שונים בגוונים כולל הכנסת תאורה לתוך האבן ועליו.

 

LISTEN TO YOUR GARDEN

הקמת גינות פטיו גג מרפסת

הפיצ'רים והניואנסים הקטנים שבפרטים שהופכים כל גינה למשהו מסקרן. פעמון רוח שבשבת בית קינון לציפורים מחרשה עתיקה כדים יפים ועוד.. בוסתן פרי אדמה או פרי הדר ואולי פרי סוב טרופי ? קו סולידי גאומטרי או במזג פראי ?! אדיגן זה דרך חיים בטבע שאתם בוחרים לאהוב.

כד פורח עם ורד על גזע בכניסה לבית

משהו יפה מקבל אתכם בכניסה

עץ זית עם גזע פיסולי מרהיב ביופיו

אפשר להשחיל תאורה - מקסים

כד פורח נטוי עם צמחייה סגולה משתרעת

כד וצמחייה זולגת סגול על אדמדם

עששית תאורה על סטנד בין צמחייה נמוכה

עששית מתלה בין צמחייה נמוכה

 
LISTEN TO YOUR GARDEN
גן גינון שירותי גינון ופיתוח נוף בקריות: ת.ד 1294 קרית ביאליק (חיפה). טל נייד / וואטסאפ - 4435 - 646 - 050 , תכנון הקמה ועיצוב גינות  דו'אל: tmrdql@gmail.com