​​אדריכלות נוף
גינה אקסקלוסיבית - חוויה למרחקים
​ ​

 להכנס לבית דרך גינה יפה..

 

גינה בכניסה.

חזית כניסה לבית והיציאה ממנו היא נקודת מפגש קבועה שמלווה אותנו מידי יום ביומו במעבר מדרך פנימה לתוך הבית והחוצה למרחב ציבורי. מבואת החזית היא גולת כותרת לתחושות ולרושם ראשוני שאנו מקבלים מבית פרטי ומשותף כאחד.

לגינות חזית משמעות נכרת בתרומה לשמירת ערך הנכס והדגשתו על ידי העשרת הנוף בסביבת חיינו לצד העלאת ערך מהותי באיכות החיים.

 
​ ​

 תכנון גינת החזית..

 

חזות קלילה:

התכנון מקפל בתוכו היבטים בנראות לצד שימוש תועלתני שיוכלו להפיק הדיירים מה,שהייה בגינה באמצעות משחקי חצר לילדים, ספסלים לישיבה ופרמטרים נוספים שמותאמים לצורך.

כניסת החזית תעוצב בתואם לתוואי מרחב השטח בתכנים שמתמזגים היטב ברקע המבנה בבניין או הבית לרבות פיתוח חוץ הכולל גידור היקפי פינות מוצלות מדשאות תאורה מדרכות כדים ועוד..

 
​ ​

  רחבת כניסה צדדית

 

השראה דומיננטית..

תוכלו להעניק לביתכם מראה מרשים כבר בקדמת הבית על בסיס מודרני יוקרתי ובסגנון קלאסי. אנו נבצע עבורכם התאמה מלאה עם יחס ופרופורציה שמתאימה לסוג הבית ומיקומו.

ניתן לשדרג את המצב הקיים. אם יש כבר גינה בחזית ותרצו לבצע שדרוג מלא לכל הגינה, אנו נעמוד לצידך ביצירת מהפך במגוון וריאציות.

 

כניסה לדוגמה בפרונט

מסלעה ארוכה ונמוכה עם פריחה מגוונת לאורך המדרכה בכניסה וביציאה.
 

סביבת הנוחות
 

תאורת המבואה

תאורה משולבת על עמודי עץ גושי להארת שטחי הגן והמדרכה בשעות הערב.
 

סביבת הנוחות
 

מבט נוף לחזית

נקודת השקפה מהצד החיצוני של הרחוב אל עבר המרחב המגונן בשער הכניסה לבית.
 

עיצוב גינה ברחבת כניסה לבית מגורים בבית פרטי
 

LISTEN TO YOUR GARDEN

אין אדם שלא היה רוצה להכנס לחצר הכניסה ולהרגיש את שינוי האווירה בין הרחוב לסביבה הביתית. בגן גינון יודעים לעשות זאת ביצירתיות רבה תוך התחשבות בכל הגורמים הסביבתיים, ולהעניק את הפיתרון המתאים ביותר לגינה בכניסה לבית צמוד קרקע פרטי ובניין מגורים משותף.