​​​עיצוב גינה בקריות

עיצוב גינה בקריות

ב- Gan-Ginun סיפור של גינה יפה הוא דף נוסף בספר שיחתם רק כשתבוא גם עלי השלכת. את המקום שאתם חיים בו אדיגן יודע לעצב ממקום עמוק שמבעבע ביצירתיות העולה על פני השטח בתמונת נוף שנוגעת בדיוק במקום איליו אתם שואפים להגיע.

 GARDEN SERVICE

עיצוב משטח פסיעה


עיצוב משטח פסיעה

צמחים חופפים למדרכה

כניסה טבעית בגינה


כניסה טבעית בגינה

אפקט ויזואלי במורד מדרגות

מבט מהסלון אל הגינה


מבט מהסלון אל הגינה

מראה אפקטיבי בין דומם צומח

פינה מעוטרת בכדים


פינה מעוטרת בכדים

תוכן בסיסי ליחידת שטח

 

עיצוב גינה תכלית ומטרה

בשלב בו אתם מדמיינים כיצד תראה הגינה שלכם רצוי לחשוב על המכלול במקשה אחת, לתת לדברים לזרום אך להעניק להם משמעות בתוך החוויה האישית, מעצב גינות מוכשר בעל מעוף ידע כיצד לעצב את השאיפה למבנה יצוגי שמתמזג בפרופורציה ודינמיקה חזותית.

עיצוב גינה ביתית פרטית

עיצוב גינות בקריות

איזה עיצוב יתאים יותר לבית שלנו ? אייך יוצרים רצף הגיוני בין פנים וחוץ ? מהי דרך משולבת בעיצוב לגינה וכיצד נבחין בין ערך מהותי עם תפישה רחבה לעיצוב גינה במבט מצומצם.

תכנון ועיצוב גינה בבית פרטי זה עניין פרטני שנוצר מצורך אינדבדואלי של הפרט, מעצב גינות מיומן יודע להעניק פרשנות לנקודת ההשקפה של הלקוח בהקשר העיצוב שמשולב לרוב במישור פרקטי. למעשה, תפישת לקוחות מהווה חומר גלם בידי גנן שעוסק בעיצוב גינות, אדריכל נוף, גננים מעצבי גנים בתחומי עבודות גינון בהכשרה מקצועית מתאימה.

הקמת גינה בבית צמוד קרקע יכולה להתהוות על בסיס אישי גם כאשר מדובר בסגנון עיצובי במוטיב קלאסי ומודרני ללא סיגים מגבילים מתחום אדריכלות נוף, בחירה בין קו סולידי גאומטרי או עיצוב גינה במראה טבעי, מדגיש את הזיקה לסגנון תרבות אורח חיים שמלווה אתכם עד עתה ולחלופין זה שתרצו להדגיש מעתה.

מובחנות בין מגמת עיצוב אחד למשנהו: מעיצוב ים תיכוני קלאסי ועיצוב בגישה מודרנית חדשנית ומתקדמת, אלו 2 וריאציות השולטות במגמות העיצוב בגנים פרטיים ובגינות מוסדיות ציבוריות בפארקים וכיוצא באלו. הרקע הסביבתי והמבנה הארכיטקטוני קרי הבית מכתיבים למעצב במידה רבה תכונות בעיצוב מעטפת. כלומר, ההשקפה והחזון של העיצוב אינם צריכים להתבסס על ראייה צרה בתוך חלל ומרחב גבולות חצר הבית אלה להביט ולהתבונן על נוף המרחב הסביבתי כ-ייצור מתמזג.

בסגנונות העיצוב אצלנו תמצאו את הנוסחה האוטנטית בעיצוב גינה טרופית, בוסתן פרי סוב טרופי ופרי הדר ועץ, סוקולנטים, ורדים, גינה בסגנון פורמאלי בדומה לגינה צרפתית המאופיינת בקווי זרימה גאומטריים, גינה ישראלית ומבחר סגנונות מתחומי אדריכלות נוף. לצד אלו, תמצאו גינות בסגנון החפשי פרי דימיון מחולל שמפתח ומגשים את תהליך העיצוב ברוח חפשית ובטמפרמנט דינאמי תוך כדי תנועה.. 

להיצמד לרעיון ולרוץ איתו. אל תתנו למעצב שלכם לעצב גינה רוויה בניגודיות שיוצרת תמונה מעוותת ובלתי רציפה במבנה הזרימה. הקשר בין החללים גם אם אלו פזורים בכמה מקטעים נפרדים משתרג בסוף ליחידה בעלת המשכיות משער הכניסה לגינה ועד קצה גבול המגרש בצידו האחורי.

ב-גן גינון תוכלו לקבל השראה ורעיונות מתמונות של גינות ולחבר רעיון שעולה בדעתכם כדי לעצב את החצר שלכם בדיוק כפי שאתם רוצים וטוב לזכור, שעיצוב הוא הרבה יותר מאשר לרכוש דברים ולהציב אותם בתוך גינה, כמו בתכנון גם העיצוב מושתת על תפישה רחבה שמבקשת לשמור על חיוניותו וערכו של הגן ללא קשר לסגנון העיצוב מידות שטח ורמת ההשקעה - מעצבים נכון זה כל הסיפור.

הפרטים הקטנים שעושים את הגינה

יש כאן פתרונות לתכנון פשוט ומורכב בתכנון יוקרתי ובסיסי לגינה קטנה או גדולה. גינה שמתוכננת באופן מסורתי ובחדשנות, מעניקה את מכלול האפשרויות ברקמה בין עיצוב דומיננטי לצד נוחות ואווירה שנוגעת בכל פינה מחזית הכניסה לגינה עד קצה המ111111111גרש.

ניגודיות במרקם גוונים


ניגודיות במרקם גוונים

מרקם סוקולנטים טקסטורה ומדרגים

שתילת ברושים בדשא סינטטי


שתילת ברושים בדשא סינטטי

נקודות גישה למעבר בין הגינה

סגנון פורמלי משולב בטבעי


סגנון פורמלי משולב בטבעי

מבט חיצוני לגן בחזות כללית 

פתרון גינון בגינה אורכית


פתרון גינון בגינה אורכית

עיצוב ותכנון גינות בחללים צרים

 

תכנון גינה בבית פרטי צמוד קרקע

מה זה גינה עם תכנון מקצועי ? תכנון לגינה בכלים מקצועיים מבטיח נוסחה מדויקת בהצגת הדברים ביחס ובסדר מבני תקין, סדר מבני תקין שיוצר קשר זהות וסימביוזה בין המרכיבים שמתחברים בסופו של דבר למפת נוף ברצף סדור והגיוני. למעשה, לתכנון השלכות בלתי מבוטלות לא רק כלפי רמת התוצאה המידית אלה על היבטים נוספים שצצים ועולים בהמשך, ומכאן שתכנון גינה מבוקר ואחראי בוחן את התוצאות והמשמעויות הנלוות במשקפת רחבת טווח.

תכנון גינה בסיסית או מפוארת ?

תכנון גינות פרטיות

עיצוב גינות פרטיות: לעיצוב מושלם בהליך של עיצוב גינות ישנם דרכים רבות אבל תמיד זה יוביל לתוצאה אחת - השאלה איזו ?

העיצוב הוא גולת כותרת בחלק העיוני של מעצבי גינות, זה שלב איסוף נתונים בניתוח פני השטח וחלוקתו התאורטית למקטעים שונים. בעיצוב ליבה פורטים את חזון הלקוחות למפרט טכני בו קובעים דרך פעולה להגשמת היעד.

מעצב גינות מקצועי מיומן ומנוסה מבין היטב שתכנית לקויה היא מקור בעייתי גם אם לקוח אינו מרגיש באופן מיידי בהשלכות. כשאתם ניגשים לקבוע פגישה עם מתכנן גינות רצוי לחשוב על קונספט רעיוני בו ינתן ביטוי רחב לצורך מיידי ובמידת האפשר גם לזה העתידי.

מובחנות בין מבנה עיצובי אחד למשנהו: לעצבן גינה במרפסת שנמצאת בבניין רב קומתי כגון גינות פנטהאוז או גינות על גג יש להתייחס באופן שונה לחלוטין מאשר עיצוב גינה ביתית פרטית בבית צמוד קרקע. הקמת גינה כפופה לסייגים רבים כאשר הגינה בנויה על מצע מרצפות המרפסת או על גג הבית.

גנן שמעצב לכם גינה מבין שלתכנון המורכב צורך בהחזקה שוטפת לגינה, דבר שכרוך בהוצאות נוספות וקבועות לטיפוח ושימור הגן. לכן, רצוי שהלקוח יגדיר כיצד הגנן יתכנן באופן שיתאים לרמת תחזוקה שמתאימה. לקוחות רבים טענו בפני שאילו הבינו מראשית את מורכבות ההחזקה וההוצאות הכספיות שנלוות ברור שהיו מעדיפים עיצוב מותאם למינימום תחזוקה ושעבוד למסכת טיפולים.

שיקולי נגישות ובטיחות חיבים לעמוד בראש מתווה העיצוב, זה כל ההבדל בין גן עדן לגיהינום. אל תתפשרו על אבזור תקני בטיחותי ותכנון שמכיל את יסודות הליבה שימנעו נזקי גוף רכוש ונפש. גינה בטיחותית ונגישה תאפשר עבירות נוחה ובטוחה ביום ובלילה לצד פעילות חווייתית לבני המשפחה ילדים בוגרים וקשישים ללא מפגעים בטיחותיים.

ב-גן גינון לא משחקים בנדמה לי כאן לא מתכננים באמצעות שרטוט בהדמיה סקיצת גרפיקה או סכמת איור. אדיגן עובר אתכם בשטח, מודד מצלם ומתרגם את השאיפה לתכנית ביצוע שתאפיל גם על הציפיות שלכם.

TAKING THE DREAM TO THE TOP
זה רק תכנון נכון מהפרט הראשון

הפרטים הקטנים שעושים את הגינה

יש כאן פתרונות לעיצוב פשוט ומורכב בעיצוב יוקרתי ובסיסי לגינה קטנה וגדולה. גינה שמעוצבת באופן מסורתי ובחדשנות, מעניקה את מכלול האפשרויות ברקמה בין עיצוב דומיננטי לצד נוחות ואווירה שנוגעת בכל פינה מחזית הכניסה לגינה עד קצה גבולות הבית.

כניסה לגינה ים תיכונית


כניסה לגינה ים תיכונית

דוגמה לכניסה עם צמיחה טבעית

גינת נוי בחזית הבית


גינת נוי בחזית הבית

גינה טרופית קטנה בכניסה לבית

עיצוב בעץ אבן ומים


עיצוב בעץ אבן ומים

חומרים שלובים בצירופים שונים

עבודות גינון בעץ


עבודות גינון בעץ

אלמנטים בבנייה תואמת

 

תכנון גינה בבית פרטי צמוד קרקע

מה זה גינה עם עיצוב מקצועי ? עיצוב גינה בכלים מקצועיים מבטיח נוסחה מדויקת בהצגת הדברים ביחס ובסדר מבני תקין, סדר מבני תקין שיוצר קשר זהות וסימביוזה בין המרכיבים שמתחברים בסופו של דבר למפת נוף ברצף סדור והגיוני. למעשה, לעיצוב השלכות בלתי מבוטלות לא רק כלפי רמת התוצאה המידית אלה על היבטים נוספים שצצים ועולים בהמשך, ומכאן שעיצוב גינה מבוקר ואחראי בוחן את התוצאות והמשמעויות הנלוות במשקפת רחבת אופקים.

TAKING THE DREAM TO THE TOP
זה רק תכנון נכון מהפרט הראשון