תכנון גינות - בנייה עיצוב הקמת גינות בקריות
"להכניס טבע לפרופורציה"
אז כיצד תבחרו לעצב את הגינה שלכם! מודרני או קלאסי - שקט רגוע אלגנטי קווים נקיים וגאומטרים או בנוף המתפתח בטבעיות עם מגוון ומרקם דומיננטי, טקסטורה גוונים ניחוח טעם פרי העץ קולות שכשוך מים ציפורים פרפרים וכל מה שהטבע יכול להעניק לחיי השלווה בשהייה במחיצת הגינה הביתית.
במבחר תחומי השירות תוכלו למצוא את כל הנושאים הקשורים להקמת גינה משלב היסוד, ולחלופין, שדרוג מקיף לגינה הקימת. ביצוע מלא לתשתית טכנית ותשתית מצע קרקע / אדמה. עיצוב מרתק בתאורת גן, תכנון ובניית אלמנטים בחומרים שונים לזרימת מפלי מים, בניית מטבחון שרות מדרכות מעוצבות בחומר טבעי ומעובד, רחבות פנאי לארוח, פתרונות הצללה שיבוץ כדים אדניות אלמנטים לנוי ודקורציה עם תכנון שתילה כפוף למכלול השיקולים. 

רוצים לברר פרטים נוספים, רוצים להבין את התהליכים או לקבל מושג עבור מחיר ועלויות? שקיפות ופשטות מובנים בכל פרויקט קטן כגדול - אדיגן לרשותכם.
גינה חדשה או שדרוג גינה ?
הפלטפורמה של גן גינון ממוקדת באופן פרטני ואקסקלוסיבי בתכנון עיצוב ובניית גינות פרטיות בבתי קרקע ומרפסת גן

תפיקו את מקסימום התועלת עם תכנון שמחיל את התמונה המלאה ביחס הנכון ובפרופורציה רחבת אופקים..

לממש פוטנציאל בתכלית ומטרה

את מימוש הפרויקט שלכם כדאי להפקיד ביד מקצועית וניסיון רב שנצבר בחלוף שנים רבות של עשייה מוכחת..

תוצאה אכותית אפקטיבית ומתמזגת

יתרונות רעיונות פתרונות
אמינות אמנות מיומנות

תכניסו משב רוח ורעננות חושנית מעניינת לתןך מעטפת נוף איכותית ומרהיבה בעיצוב נוסטלגי ומודרני כאחד עם כל השרותים הנלווים לתכנון לעיצוב ולבנייה

לגינה של אדיגן תוכלו להתחבר בקלות עם חן חיוניות אופי ויופי

אזור הנוחות והנוכחות ברקע בית המגורים וסביבת החיים הפרטית. אדיגן יוצר נופים בהתאמה מבוקרת בבחינת סוף מעשה בגינה תחילה... אתם מוזמנים.

הדינמיקה החזותית שבין הבית לבין שטח חוץ קרי החצר / הגן.

אדיגן: חיפה קריות, ת.ד. 1294 קרית ביאליק - טל: 050-646-4435