משדרגים ומחדשים את הגינה משלב היסוד
שדורג גינה / בואו נתחיל בסוף..
כמה עולה לשדרג גינה - זו השאלה הנפוצה ביותר. ובכן, שדרוג הוא אינו מוצר סטנדרט, לעתים השדרוג הוא חלקי ובסיסי לעתים יותר אם תרצו. שחושבים לבצע מהפך עם שדרוג מלא לכל הגינה השדרוג לגינה מבחינת גן גינון עוסק בכל שטח העבודה. אנחנו בוחרים לשדרג על פי מודל מלא.

הגורמים העיקריים המניעים את הצורך בביצוע שדרוג, לעתים מדובר בגינה שקיבלנו עם רכישת הבית ואתם מוצאים בחלוף הזמן שהדברים לא מסודרים כפי שאתם צריכים ורוצים, לעתים מדובר בגינה שמצריכה אחזקה קבועה ומכבידה ואתם רוצים להגיע לתצורת גינה ללא החזקה שוטפת. למעשה, במהלך השדרוג אתם יכולים לעבור מהקלסי למודרני ולהיפך.

כמובן שה'פונקציה של התמחור עוסקת בהיקף כמות ואיכות התכנים שאתם בוחרים לשלב בחצר שלכם. תהליך עבודה על שדרוג אינו זהה להקמת גינה על קרקע בתולית, בגינה שכזו אתה עוסק בהכנת שטח סטנדרטית וקיבוע התכנים אך כאשר נדרשים לפנות תכנים בגינה שאמורה לעבור שדרוג ההכנה מורכבת יותר, בכל תהליך של שדרוג מלא אנו ננצל את היסוד בכדי לבצע הפרייה טיוב והכשרת קרקע מלאה בכל אזורי השתילה לרבות כל התשתיות הנלוות לחצר למרפסת למחסן לחניה ולגינה בכלל.

ישנם רבים וטובים שעוסקים בשדרוגים חלקיים. המשמעות של השדרוג באמצעות גן גינון מסתכם עם שיקום שיפוץ חידוש ובעצם בניית גינה כמעט משלב ההתחלה, ברור שאם יש אלמנטים במצב טוב שמשתלבים עם העיצוב החדש לא נרצה להסיר אותם לדוגמא עצים בוגרים שתרצו להותיר במקום, למעשה אנו מנפים מנקים ומפנים את כל התוכן הצומח והדומם שאינו חלק מאותם חומרים ורכיבים שישתלבו בתכנון ובגימור התצורה הסופית החדשה שתתקבל בסיום ההקמה.
בתהליך השדרוג המתבקש תוכלו לחדש לשקם ולהשיב את החיוניות גם לתכנים שמצריכים שיפוץ ריצוף ועבודות חשמל ובנייה פנים חוץ כגון: חיפוי חומת הבית עם אבן או טיח צבעוני, גידור קירוי הצללה ועוד.. 

כשאתם ביום מן הימים מגלים שאולי יש גינה אבל אין בה שום תועלת וחיוניות אפקטיבית - אולי הגיע זמן לגן !

אדיגן: חיפה קריות, ת.ד. 1294 קרית ביאליק - טל: 050-646-4435