שדרוג גינות
 

BE GOOD TO YOUR LIFE

מהפך בגינה: הגינה מוזנחת אינה מטופחת ומקרינה חוסר חיוניות ? עם גן גינון משדרגים מחדשים ומשקמים את הגינה מהיסוד..פתאום אתם מבינים שבמצב הקים פשוט כבר אי אפשר להמשיך. העסק פשוט מתפורר דהוי ובלוי, התכנים רופפים ומתפרקים. יתכן שבמהלך השנים ניסינו פה ושם לתקן את הליקויים ולהשלים את החסר אך הגינה נראית טלאים ללא סדר וללא חיוניות אותה חווינו בעבר וכיום אין מנוס מביצוע שדרוג עמוק.

GARDEN SERVICE

שדרוג גינה בכניסה לבית

מרפסת גן אחרי השדרוג

מבט כללי לשדרוג בחזית

חצר פנימית משודרגת

LISTEN TO YOUR GARDEN

גורמים נפוצים לשדרוג גינה קימת ?

עברתם לבית קרקע וקיבלתם גינה קיימת שלא מתאימה לכם, יש גינה אבל ההחזקה כבדה ומסורבלת ורוצים לצמצם את התחזוקה, הילדים עזבו את הבית וכבר אין צורך באלמנטים מסוימים ואולי נצמצם את חללי הקרקע לטובת חיפוי ריצוף, נוצר בלאי טבעי ורוצים ארגון ועיצוב מחודש או שפשוט הגינה תוכננה ונבנתה מיסודה בצורה בלתי מקצועית.

גינה משודרגת ממסד עד טפחות

שדרוג גינה בבית צמוד קרקע פרטי

שדרוג גינה בבית צמוד קרקע פרטי

השדרוג מיושם באופן תקני עם צוות מיומן ובקיא
בבניית מכלול אלמנטים מעוצבים בהתאמה
מדויקת לגודל שטח החצר.

שדרוג גינה במרפסת שמש

שדרוג גינה במרפסת שמש

במעטפת חמה ומשתרגת מכל זווית ונקודת מבט
ביחס שבין קרקע ומבנה לבין אדם וטבע
בסביבתו הפרטית.

להשיב חיוניות לגינה בחצר גג ומרפסת

ביצוע השדרוג

  • בפעימה השנייה לאחר שביצענו בתהליך מקדמי את מה שדרוש נכנסים לשלב הסיום עם בניית תכנים עיבודי קרקע התקנת תשתית ושתילה במתווה התכנון. לשדרג גינת מרפסת זה אומר לוודא את איכות האיטום והניקוז ולהתקין שלוחות נסתרות של קו השקיה דישון ותאורה במידת הצורך.

  • בתחום הבנייה תפגשו כאן כיסוי מקיף למגוון שירותים רחב שכולל בניית מדרכות אלמנטים למים מחסן גינה חוומה סביב הבית או גדר בעץ ומתכת, חיפוי קירות וקרקע, התקנת תאורה פתרונות הצללה מטבחון שירות פינות ישיבה ועוד, בסיס העבודה וסגנון המעטפת מושתת בעיצוב קלסי ומודרני לטעמכם האישי.
     

  • כמה עולה לשדרג גינה ? לא ניתן לבסס הערכה מדוייקת ללא נוכחות בשטח, ויחד עם זאת תוכלו לקבל מושג אודות הערכת עלויות לפני שתחליטו להתקדם למפגש. בפנייה לקבלת הערכה בלתי מחייבת תארו מה אתם צריכים צלמו ושלחו תמונות של הגן במצבו כיום - לרשותכם ב-ווטסאפ במייל ובנייד בזמינות מלאה.

הכנה לשדרוג

  • אנחנו בגן גינון לא מבצעים שירות חלקי בשדרוג גינות ולוקחים את כל הגינה לשדרוג במקשה אחת. אם אתם מחפסים גנן או גננים לביצוע שדרוג לקטע מסוים בגינה לא נוכל להציע לך פיתרון, איננו עוסקים בהוספת טלאי ושיפור קוסמטי אלה במערכה המתפרסת על כל השטח.

  • בגן גינון משדרגים את הגינה ב-2 פעימות חופפות. בפעימה ראשונה אנו מסלקים מהגינה את כל האלמנטים המיושנים שלא ישתלבו בגינה המשודרגת, במתכונת זו אנו מפנים משטחי בטון ותשתיות אותם נחליף לרבות כריתת עצים והסרת צמחייה שלא תתאים לעיצוב המשודרג, כמובן שלא ניתן להצביע על מאפיינים זהים מכיוון שבכל גינה ישנם תכנים שונים ולעתים זה פשוט מאוד ולעתים מורכב.

  • למעשה, השדרוג זהה כמעט לחלוטין להקמת גינה בבית חדש למעט הליך הכנה מוקדם  שהוא מטבעו מורכב יותר מכיוון שבבניית גינה חדשה אין צורך בהסרה ופינוי של תכנים מיושנים, מבחינת עבודה יש הבדל עצום בין שדרוג גינה במרפסת גובה על מצע מוצק בבנין מגורים לבין הביצוע כשניגשים לשדרג גינת קרקע בבית פרטי.

 

כד פורח עם ורד על גזע בכניסה לבית
גינה אחרי שעברה שדרוג מלא
עששית תאורה על סטנד בין צמחייה נמוכה
מדרכה טבעית משודרגת