גינה מודרנית - תכנון עיצוב גינות מודרניות
בנייה בבלוק אמריקה
הבלוק האמריקאי הוא אחד המוצרים המרהיבים ביותר שניתן לשלב למעשה כמעט בכל גינה, הוא מגיע בגדלים בצורות בטקסטורות ובגוונים חמים שמתחברים בחן לכל שטח פתוח על המרפסת עצמה ובשטח הגן, ניתן לבנות במפלסים מדרגים וקימורים עם קופינג שנותן את הטאץ בגימור מרשים.

אפשר לבנות איתו את החומה מסביב לבית, את החנייה, מחסן לגינה, ספסל ישיבה, שולחן אוכל, ברכת נוי, מטבח שרות, דלפק לארוח, כל מיני אדניות לשתילה, אפשר לשלב תאורה בתוך האבן ולייצר אין ספור אלמנטים עם שימוש פרקטי, אבן עם רמת גימור ועמידות אכותית שמתברגת באופן מדהים.
כנסו לאווירה חדשה, תתחברו לרגע של פרטיות, שקט, ציפורים ברקע, אולי רחש זליגה של פכפוך מים, אוויר טוב ושלוות נפש, לבד עם חברים או משפחה, יש דרכים רבות להנות משטח החצר והגן אתם מוזמנים לבצע את ההתאמה שלכם במישור פרקטי וייצוגי בנפרד ובמשותף.

גינה מודרנית  במקום הכי טבעי בבית

הגינה המודרנית משקפת את העלמותן של המגמות הקלסיות לטובת טרנדים ורעיונות חדשניים עם נוחות פרקטית ונוכחות דומיננטית ללא תחזוקה מורכבת.
מטבחון שירות הוא למעשה מבנה בסיס שבנוי מחומרים שונים עם אביזרי מטבח עמידים לתנאי חוץ, לאנשים עם משפחה ענפה או כאלו שנוהגים לארח ולבלות במחיצת הגינה שעות רבות - זה שווה כל שקל.

המטבחון נבנה בהתאם למידה הרצויה לכם ובאופן בו יוכל להכיל את כל האביזרים הנדרשים עם הכנת תשתית מלאה לניקוז כיור נקודות חשמל וכו'. מעל המטבחון תוכלו להשתמש בדלפק כעמדת עבודה וכשולחן ארוח רב משתתפים במפגשים וארועים.

דברים טובים קורים בגינה

בגינה מודרנית אנו משבצים גופי תאורה שמותאמים למכלול נתונים ובכללם:
  • תאורה אינטימית שמתכנסת לשטח מוגדר
  • תאורת הארה של כניסה שבילים ומדרכות
  • אור בהצפה להדגשה ומיקוד נקודות עניין
  • תאורה משוקעת במים באלמנט ברכות נוי
  • בעמודים שקועים ותלויים לנוי ולדקורציה
תאורת גינה זה הרבה יותר מסתם רכישה וקיבוע שרירותי של גופים, השלוב בין סוגי הגופים, המפגש בין הגופים המוארים, המיקום שמתאים ליחס ולפרופורציה נכונה או לפחות כזו השואפת לשלמות אינה נמצאת בתורת הלימודים של החשמלאי. אצלנו החשמלאי מקצועי מוסמך ומיומן, אנו יוצרים חלוקת משאבים אכותית בין מקטעי הגן ומפנים את מלוא תשומת הלב לפרטים הדומיננטיים והשוליים במקשה אחת.

אחד המאפיינים הבולטים לקיום הגינה המודרנית נמצא ביחס שבין הקרקע החשופה לשטח המרוצף, שטחים רחבים עם ריצוף הם בלב העניין ומכאן שאנו מתייחסים ל-פן העיצוב לאכות טיב החומר ולהתקנה מקצועית. את סגנון העיצוב של השטחים המיועדים לשמש לדרכי גישה פסיעה ומעבר לרבות רחבות ישיבה נרצף באחידות, נקודות מיקוד ניתן לייצר בצרופים שונים שניתנים לבחירה חפשית.
אדיגן: חיפה קריות, ת.ד. 1294 קרית ביאליק - טל: 050-646-4435