גינה טרופית

גינה טרופית עם נוף אקזוטי בנוסח יער גשם ובשמו הבוטני ( יער משווני לח )

כמעט בכל אולמות הארועים אנו פוגשים צירופים שונים בין הצמחייה הטרופית לצמחייה המאופיינת ומזוהה עם הנוף הים תיכוני. כשאומרים בסגנון טרופי מתכוונים למעשה ליצירת מצגת המשקפת אווירה אקזוטית עם מרקם נוף אוורירי ומרקם עלים פריחה גבהים וטקסטורה טבעית שמתמזגת ומתכנסת בחופת נוף אצילית ססגונית מגוונת ומעניינת.
גינה טרופית זה לא רק דקלים
המשמעות של יצירה אוטנטית המדמה יער גשם תאה כרוכה ב- 6 מדרגי שתילה החל מעצים גבוהים בנוניים וקטנים, מטפסים שיחים ועשבוניים. את כל החבילה הזו אי אפשר באמת לקבע בגינה בגודל ממוצע, לכן, יש לתכנית השתילה חשיבות עצומה בתהליך תכנון הגינה והנוף בכלל.

הנוף עם מסכת צללים מרהיבה בהצגת מופע אקזוטי ואווירה באמת מיוחדת שיוצר המזג הטרופי בנוף הגינה. צמחייה שאוהבת אקלים חמים ולחות סביבתית בתנאי חצי צל ושמש חלקית. בארץ ניתן להקים גינה טרופית ברוב האזורים ולסייע במקומות קשים עם פתרונות הצללה.

הרעיון סביב הגינה הטרופית עוסק באהבה לטבע עם התחושות הטובות בשהייה במחיצתו, אז לגינה הטרופית צריך להתלוות אלמנט מים כגון ברכת נוי, זה לא רק עניין שמתברג טבעי אלה זהו אלמנט שמשפר את האווירה הסביבתית ומעשיר אותה בלחות חיונית.
בוסתן פרי אקזוטי זה טבעי לגינה הטרופית "מכניסים חיים לטעם"
כיום תוכלו למצוא במשתלות שפע של זנים סוגים וטעמים מופלאים שיכולים להתברג לכל גינה עם תנאי האקלים והשתילה מאפשרים זאת. עם שפע סוגי הפרי תוכלו לטעת את כל הטעמים שאתם אוהבים.

לגינה טרופית ציביון ייחודי בולט מול הסגנונות האחרים. ביערות הגשם תמצאו את המבחר הגדול ביותר של סוגי ומיני צמחים על פני כדור הארץ, עם תכנון מוקדם שמבין את תהליכי הצימוח, אנו יוצרים גינה טרופית בממדים תואמים למידות שטח נתון.

נוף משתרג ללא כבדות, משתפך מזדקף ובעיקר מפגין בנוכחות אצילית ודומיננטית, מפל מים, תאורה, ספסל ריחוף, פעמוני רוח שבשבת אדניות וכמה כדים והגינה בעננים - עם אדיגן האווירה בגינה רב חושית.


אדיגן: חיפה קריות, ת.ד. 1294 קרית ביאליק - טל: 050-646-4435