לתכנן גינה בקריות - תכנון גינה - תכנון גינות פרטיות

תכנון גינות עיצוב נוף


אחד הדברים החשובים ביותר בתכנון הגינה עוסק בחלוקת השטח, החזית היא הפרימיירה של הבית, המבואה הראשית הדומיננטית ביותר, הנוף שמקבל אותנו ברצועת חזית הכניסה לבית משקף את שינוי האווירה. מה מקבל את הבאים והיוצאים כיצד הדברים מתגבשים על רקע חזית הבית, תכנון גינות בחזית בית המגורים משנה את התמונה מקצה לקצה.

תכנון גינות בעזרים ממוחשבים..

גן גינון אינה עוסקת ביצירת מפרט באמצעות הדמיה ממוחשבת מן הטעם הפשוט, אין בכך מאומה בכדי לתרום לגינה, אך נפעל ליישם כל תכנית העוסקת בתכנון בניית הגינה כלשונה אם העיבוד וביצוע שרותים שנלווים גם אם בחרתם ביצירת מפרט תכנוני וירטואלי ממוחשב כזה או אחר בסקיצה גרפיקה ותמונת תלת מיימד.
 
יש דרכים שונות ומגוונות לתכנון הגינה. יש שמוכנים להשקיע בתכנית הדמיה ממוחשבת, בשרטוט סקיצה וגרפיקה שבאים להדגיש את תצורת הנוף במבט על, ברוב המוחלט של המקרים אין ממש קשר בין התמונה הממוחשבת שתקבלו לבין התוצאה במציאות, ההבדל נעוץ בעובדה שהגינה היא ייצור חי ומתפתח שמשתנה ומשנה את צורתו בחלוף הזמן בהתייחסות לגינות עם צמחים כגון עצי צל, דקלים עצי זית עצים לנוי ופרי עם שיחים ופורחים.
המשמעות של תכנון גינה על מצע מנותק הוא ביצירת גן על מקור תשתית שאינו טבעי. גינה צפה, גינה על משטח ריצוף ובתוך הריצוף, גינה על תשתית גג הבית, גינה מעל חניון, גינה על משטח בטון ועוד..

תכנון גינות על מצע מנותק

כבר מבינים דבר ואם תרצו גם יותר. גינות הנבנות על מצע קשיח יכולות להוות מטרד בלתי מבוטל עם הנקודה הראשונה בה אנו מגלים התחלה של נזקי תשתית שמתחילים אצלכם ומסתיימים ברוב המקרים בגג הקומה התחתונה, נקודת המפתח לשקט נפשי מתחיל בתשתית מותאמת על ידי נקז מים וחומרים טכניים שמבטיחים עמידות גבוהה לצד מניעה מוחלטת מפגיעה בתשתיות מבנה.
גם תכנון מראש של המקטעים המוצלים הוא חלק חשוב בתכנון הנוף, הפתרונות אצלנו מציעים את הגימור הטבעי בגימור מיושן וחדשני בהתאם לאופי של הגינה, תכנון רחבת הישיבה משולבת תוך מיצוי הפוטנציאל של תנאי האור והפיתוח הסובב את הבית לרבות דרכי הגישה והמעבר. אז מה אנחנו רוצים לראות מחלונות הבית או ממרפסת המפלס העליון ?! כשהתכנון נבחן בכלים של סוף תוצאה תמיד נדע לעשות זאת במחשבה תחילה.
תכנון רחבת ישיבה בהתאם למפנה מערבי צפוני. גם ברחבה קטנה ניתן לייצר אפקט מעניין. אחד הנושאים המרתקים בגישה למבנה התכנון שעוסק בחלוקת שטחי הגינה.

רמת הגימור בדינמיקה שבין המקטעים אמורה להתכתב עם כל התוכן הנלווה, במודל זה העיצוב מטביע את חותמו עוד בטרם בוצעה החלוקה. חצר או גינה שאינה מתפרסת על שטח נרחב, תצריך חלוקה עם תכנון מוקפד תרתי משמע.
אדיגן: חיפה קריות, ת.ד. 1294 קרית ביאליק - טל: 050-646-4435