אודות ציוני דרך

ברוכים הבאים לעולם האישי של אדיגן זה רק הטבע שעושה את הדברים
בתור גנן פרילנסר מקצועי שעוסק שנים בענף הגינון גם אני נאלצתי להתאים עצמי לרוחות השינויים. שינויים מחוללים אלו מגדירים תהליך הדרגתי במעברים מעיצוב קלאסיקה מסורתית לתפישה מודרנית עדכנית.

חלום שהמתין להגשמה. 

אתם בוחרים אדיגן כי את או אתה רוצים להבטיח תשואה אופטימלית כנגד ההשקעה. את/ה רוצים להיות בטוחים שגנן לא נעלם עם כסף או מבטיח דבר והתוצאה פשוט אחרת.

דבר הגנן

הגינה היא סך הכל תפאורת נוף שזורה בין דומם צומח. סביבה מעוצבת שתדע להעניק לך כלים בתחושת מיצוי הפוטנציאל הגלום בין הבית וסביבתו.
גינה בכניסה לבית
נטיעה שתילה
אין רכיב שנותר מתחת טווח השיקולים בתכנון נוף. הצמחייה צרופה ושזורה במוטיב ייחודי וסטייל מקורי.
תכנון נוף
חשמל תאורה
הצנעת תשתית בהתקנה בטיחותית  בידי חשמלאי מוסמך לכל נקודה בה תמצאו צורך לכל תכלית ומטרה.
עיצוב תאורת גן
לדקורציה ושימוש פרקטי בעץ אבן מתכת ובטון. צוות מקצועי לרשותכם בכל תחומי הבנייה המשלימים.
בניית אלמנטים
אלמנט ברכת נוי
אתם מקבלים מרחב המעוצב לטעמכם האישי. גן שמשמר את חיוניותו גם בחלוף שנים מיום בריאתו.
במבחן תוצאה
ריצוף לגינה

גנן מקצועי לגינה שלך

מה זה אומר גנן מקצועי ? זה אומר, שהדברים שנבחרו לגינה שלך עברו את מסכת השיקולים במסננת שמבחינה בין הרצוי למצוי. גנן מקצועי ומיומן מבין את תנאי הקרקע ובוחר את הצמחייה המתאימה ביותר גם בהקשר האקלים אך גם בהתאם לסגנון ולאופי העיצוב שבחרתם. גנן שמבין היטב את המשמעות של התקנה מוקפדת למכלול הרכיבים העיליים ותת קרקעיים. איש מקצוע שיודע היכן למקם את התוכן במיקום אבסולוטי וכיצד לשלב את התכנים למיזוג מושלם, גנן שפועל במשנה סדורה ואינו מדלג על שלבים בחיפזון. בתור גנן אני מאמין שתוצאה אמינה היא אינטרס עליון קודם כל של בעל המקצוע. ומכאן המשפט - עושים נכון או שלא עושים בכלל.