אודות
 

אדיגן - גינון אקסטרטוריאלי
ברוכים הבאים
 
 

אודות:

בניית גינות.. אתר גן גינון נוסד זמן קצר לאחר קבלת ההסמכה הפורמלית לפני למעלה משתי עשורים (אם כי עסקתי בתחום שנים רבות לפני המיסוד המקצועי). את סיום לימודיי עברתי בהצטיינות מתוך שקדנות אהבה וחיבור לטבע מראשית נעוריי, למדתי כי הניסיון הנצבר הופך שוב ושוב לחומר גלם אותו יש לעבד ולהתאים מחדש בכל גינה - הידע שנרכש מתוך ההצלחה ולעתים גם מתוך הכישלון אינו יסולא בפז ומשמש אבן דרך בהגשמת התהליך קרוב ככל שניתן למרחב עולמו הוויזואלי של מזמין העבודה. במרוצת השנים הקפדתי לקחת חלק פעיל ברכישת ידע נוסף במגוון תחומים בנושאים משלימים הנוגעים לדפוסי חשיבה עדכניים בתחומי הגינון הביתי מהארץ והעולם. הגינה הביתית בתפישה חדשנית ומתקדמת היא גינה שרחוקה שנות אור מהמודל הקלסי הים תיכוני שאפיין את גינות הארץ בראשית דרכה.

נקודת מפנה במעבר בין סגנון מיושן וסגנון חדשני החל להתפתח ולהשתרש בהדרגה, כיום גננים מודדים את נתוני העשייה בכפוף לרוחות הזמן והשינויים המתבקשים בקדמה המודרנית. כאן, המוטו ממוקד באיזון המשכיות בין חוץ ופנים באמצעות מתווה השואף למקסימום נוחות ונוכחות במינימום השקעה בתחזוקה - זו הגישה הרווחת בקליפת אגוז עם שפע חומרי גלם מעוצבים בחדשנות ועמידים לתנאי חוץ, מכשור טכנולוגי ואקלום אלפי זנים של צמחים ועצים שפותחים את גבולות העיצוב לאופקים חדשים ומרגשים ברוח היצירה.

מהו גנן סביר ? את הניסיון המצטבר האישי שלי אסכם כך, הגנן הסביר בקיא ומיומן במעשיו, אוהב את עבודתו ומבין היטב את המשמעויות ארוכות הטווח של התקנה תקנית ומוקפדת למכלול האביזרים והרכיבים בעבודות התשתית העילי וקרקעי. איש מקצוע שידע לייצר מיזוג מושלם בין דוממים לצומחים ופועל במשנה סדורה ללא חיפזון ועיגול פינות, גנן שלוקח קרדיט על תוצאה יפה ואיכותית אך מגלה גם אחריות באותה מידה בכל תקלה.

אודות

לבחור גנן מקצועי..  זה אומר תשואה איתנה ומאריכת חיים ביחס להשקעה. זה נכון לגבי כל רכישת מוצר או קבלת שירות בכלל ובתחום הגינון בפרט. אנחנו לא רוצים לגלות תקלות ללא סוף שגוררות אותנו להוצאות חוזרות ונשנות. אחת הטעויות הבולטות והנפוצות של הלקוח נמצאת בדרישה לראות גינה לדוגמה, הגנן לוקח את הלקוח/ות לגינה שזה עתה בנייתה הסתיימה, הדברים נראים נהדר, הגינה מקרינה את מלוא הדרה בחיוניות אך בין זה למציאות במבחן הזמן המרחק עצום. בשלב מקדמי זה ניתן להתרשם מהיופי בלבד אך לא ניתן לעמוד באמת על עמידות החוסן וטיב ההתפתחות בשנים שיבואו.

בפרקטיקה מקצועית מול אתגרים רבים ומעניינים בעמל תחת השמש מול לקוחות שונים למדתי שכל גנן מביא איתו את סך יכולותיו וניסיונו המצטבר כאשר מינימום היכולות של האחד הוא לעתים המקסימום של האחר, ואכן, זילות המקצוע מרקיעת שחקים בחיפוש השכיח אחר פתרונות זולים. 

צוות שירות: לעתים נדרשים בעלי מקצוע בתחומים שונים ונלווים להשלמת הפרויקט. צוות הביצוע שנספח לעבודתי עוסק ומתמחה בכל תחומי הבנייה ועבודות חשמל ממסד עד טפחות בנוכחותי המלאה בשטח עד הסיום. צוות ביצועי מנוסה ומיומן שפועל במסגרת מפוקחת בהנחייתי ובאחריותי, נתון זה מאפשר לכם לבצע את את כל המטלות של בעלי מקצוע שונים בניצוח של שרביט אחד.

מתכונת השירות ותפוקת העבודה באתר גן גינון אינה מבוססת על האמרה ככל המרבה הרי זה משובח, התפוקה הממוצעת עומדת על 8 - 12 פרויקטים בגינות קטנות או גדולות עם גודל יחסי שבין 35 מ"ר לגינה במרפסת עד 500 מ"ר בגינה בבית צמוד קרקע. כאן יש לנו את הזמן לעשות את הדברים במהירות ויעילות שלא באה על חשבון איכות, לא נתהדר בססמאות על מחיר זול, הלקוח שלנו מבין ומעריך את רמת ההשקעה ואת טיב העבודה במובחנת בין יישום פרוביזורי למקצועי - בהצלחה רבה בכל החלטה.