עיצוב גינות

 

THE PLACE YOU LIVE IN

גן גינון תכנון עיצוב ובניית גינות מעל 20 שנות ניסיון. שירותי גינון של גנן מקצועי פרילנסר שמעניק לכם פתרונות רעיונות ויתרונות לעיצוב הגינה בהתאמה, הקמת גינה בבית פרטי ומשותף משלב התכנון בטכניקה מיומנות ויצירתיות עם כל השירותים הנלווים תוך מתן מענה פרטני ואיכותי.

GARDEN SERVICE
TAKING THE DREAM TO THE TOP
עיצוב נכון ממבט ראשון

אם התכנון הוא שלד הגוף אז העיצוב הוא בגד המלבוש. לעיצוב הגן פנים רבות ודרכים שונות לביטוי מעמד בסגנון תרבות ואורח חיים של דיירי הבית. כן, באמצעות עיצוב הגינה שלכם אתם מספרים סיפור אישי שלעתים הוא מוצנע במעטה פרטיות מלא סביב הבית ולעתים חשוף לעוברים ושבים - אז מה הסיפור שלך ? 

גן גינון - תכנון ועיצוב גינות בקריות

בחזית כניסה

גן גינון - תכנון ועיצוב גינות בקריות

בצד אחורי

גן גינון - תכנון ועיצוב גינות בקריות

בגן פאטיו

גן גינון - תכנון ועיצוב גינות בקריות

בשביל צדדי

 

עיצוב גינות

גן גינון - תכנון ועיצוב גינות בקריות

עיצוב גינות פרטיות: מסלול עיצובי הוא הדרך בה מעצב גינות מבטא את עולמו הפנימי הרוחני ומקצועי כאחד.

לעצב גינה בבית פרטי זה עניין אינדוידואלי של טעם והשקפה. גם בעיצוב מרשים ומיוחד שנעשה בגינה ביתית אחת יכול שלא יתאים לגינה אחרת. אכן, כל גינה היא יצירה נפרדת ומותאמת ברוח הזמן והמקום, בכל גינה אנו מוצאים פרשנות שונה של הלקוח למושג יופי לצד צרכים משתנים במכלול פרמטרים נוספים.

בחירה בין העיצוב היוקרתי המשרה אווירה דומיננטית ב-נוכחוות ויזואלית חזקה, לעומת עיצוב מופשט ובסיסי אינו מסתכם באיכות הטעם של הלקוחות אלה גם במסגרת תקציב להגשמת החזון ומכאן שבעלי בתים פרטיים רבים אינם מגיעים להפקת מלוא הפוטנציאל עקב שיקולי תמחור עלויות להקמת גינה. 

מובחנות בין מגמת עיצוב אחד למשנהו: מעיצוב ים תיכוני קלאסי ועיצוב בגישה מודרנית חדשנית ומתקדמת, אלו 2 וריאציות השולטות במגמות העיצוב בגנים פרטיים ובגינות מוסדיות ציבוריות בפארקים וכיוצא באלו. הרקע הסביבתי והמבנה הארכיטקטוני קרי הבית מכתיבים למעצב במידה רבה תכונות בעיצוב מעטפת. כלומר, ההשקפה והחזון של העיצוב אינם צריכים להתבסס על ראייה צרה בתוך חלל ומרחב גבולות חצר הבית אלה להביט ולהתבונן על נוף המרחב הסביבתי כ-ייצור מתמזג.

בסגנונות העיצוב אצלנו תמצאו את הנוסחה האוטנטית בעיצוב גינה טרופית, בוסתן פרי סוב טרופי ופרי הדר ועץ, סוקולנטים, ורדים, גינה בסגנון פורמאלי בדומה לגינה צרפתית המאופיינת בקווי זרימה גאומטריים, גינה ישראלית ומבחר סגנונות מתחומי אדריכלות נוף. לצד אלו, תמצאו גינות בסגנון החפשי פרי דימיון מחולל שמפתח ומגשים את תהליך העיצוב ברוח חפשית ובטמפרמנט דינאמי תוך כדי תנועה.. 

להיצמד לרעיון ולרוץ איתו. אל תתנו למעצב שלכם לעצב גינה רוויה בניגודיות שיוצרת תמונה מעוותת ובלתי רציפה במבנה הזרימה. הקשר בין החללים גם אם אלו פזורים בכמה מקטעים נפרדים משתרג בסוף ליחידה בעלת המשכיות משער הכניסה לגינה ועד קצה גבול המגרש בצידו האחורי.

ב-גן גינון תוכלו לקבל השראה ורעיונות מתמונות של גינות ולחבר רעיון שעולה בדעתכם כדי לעצב את החצר שלכם בדיוק כפי שאתם רוצים וטוב לזכור, שעיצוב הוא הרבה יותר מאשר לרכוש דברים ולהציב אותם בתוך גינה, כמו בתכנון גם העיצוב מושתת על תפישה רחבה שמבקשת לשמור על חיוניותו וערכו של הגן ללא קשר לסגנון העיצוב מידות שטח ורמת ההשקעה - מעצבים נכון זה כל הסיפור.

לקבלת המלצה אוטנטית מבעל הגינה בתמונה העליונה